עזרהI מחפש לקנות כבלים בצורת ריג לכרטיס מסך... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרהI מחפש לקנות כבלים בצורת ריג לכרטיס מסך...

idan83

Recommended Posts

שלום לכולם...

קניתי כרטיס מסך Gigabyte GTX980 G1 GAMING וקיבלתי עם הכרטיס מסך גם שתי מתאמים שמתחברים לחיבורים בכרטיס.

הבעיה היא שהמתאמים ממש מכערים את המחשב, הבנתי שאפשר לחבר כבלים בצורת ריג לכרטיס מסך והריג ממש יפה..

השאלה שלי איפה אני יכול למצוא כבלים כאלו בצורת ריג.

הספק שלי הוא לא מודולרי- ספק כח אקטיבי 620W 80+ Neo Eco 620C

אשמח למישהו שמבין בעיניין ויעזור לי.. יש לי אפשרות גם להזמין מהאתר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מתאמים שקיבלתי עם הכרטיס מסך, יש לי אפילו שתי כבלים של 8 פינים בספק זה לא הבעיה. אני מדבר מבחינת יופי.

המתאמים שבאים עם הכרטיס ממש מכערים את כל המחשב. בדקתי את הנושא של כל הכבלים בצורת ריג ומצאתי את מה שאני צריך בסוף הבעיה זה המחיר ממש יקר.

מצאתי באתר איביי את הכבל הזה:[ATTACH=CONFIG]9943[/ATTACH]

המחיר ממש יקר כל כבל כזה עולה כמעט 60 ש"ח כולל שליחה ואני צריך שתיים כאלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך מתאמים, סביר שהמתאמים זה למי שחסר חיבור pcie אז יש מתאמים molex to pcie.

תחבר את הכרטיס לחיבורים מהספק וזהו.

הקישור שהבאת זה כבל עבור ספק מודולרי שאין לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וקיבלתי עם הכרטיס מסך גם שתי מתאמים שמתחברים לחיבורים בכרטיס.

מתאמים למה? 3 פעמים שאלו אותך ועוד לא הסברת את עצמך.

הבעיה היא שהמתאמים ממש מכערים את המחשב, הבנתי שאפשר לחבר כבלים בצורת ריג לכרטיס מסך והריג ממש יפה..
כבלים בצורת מה? דבר בעברית בבקשה.
הקישור שהבאת זה כבל עבור ספק מודולרי שאין לך.
זה לא. זה סתם מאריך.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא מובן חיבור של זכר ונקבה, אני מחבר צד אחד לחיבור הקיים בספק וצד אחד לחיבור בכרטיס מסך..

לא צריך שום ספק מודולרי בשביל לחבר זכר ונקבה, בכל מקרה זה עיניין של יופי, הכבלים האלו הם בעבודת יד ולכן הם יקרים.

אני שוקל לקנות אותם אבל עדיין מחפש מחיר יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי טעיתי זה מאריך.

המתאמים לפי זה

הם molex to pcie.

אל תשים מאריך כמו שקישרת גם לא בחינם כי ככל שהכבל מהספק יותר ארוך יציבות המתח קטנה.

**צריך לחשב הפסדים עקב ההתנגדות הגדולה יותר של הכבל והחיבור אפילו אם זה הפסדים קטנים, עדיף כמה שפחות חיבורים, אם בכל זאת אתה משתמש תקפיד על כבל איכותי בעיקר בגלל החיבורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אני קונה שתי כבלים כמו שצויין בקישור שנתנתי, אני לא יצטרך את המתאמים שבאו עם הכרטיס.

הכבלים בצורת ריג הם כבלים הכי אכותיים שיש, בעבודת יד ובגלל זה גם המחיר.. יש לי בספק שתי חיברים שך 8 פינים כל כבל ככה שלחבר לכבלים שאני רוצה ליקנות לא היה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא מובן חיבור של זכר ונקבה, אני מחבר צד אחד לחיבור הקיים בספק וצד אחד לחיבור בכרטיס מסך..
מה שלא מובן זה למה אתה עדיין מתעקש שאתה צריך את הזבל הזה, כשאמרת שיש לך 2 כבלים של 8 פין בספק.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...