מפרט מחשב למטרת גלישה באינטרנט \ עבודה משרדית בתקציב של 1500 ש''ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב למטרת גלישה באינטרנט \ עבודה משרדית בתקציב של 1500 ש''ח

Moshik144

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 1500 ש''ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל את כל התקציב

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עדיף לא לחרוג, אלה אם כן יש הבדל משמעותי בביצועי המחשב

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גלישה באינטרנט

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה): אני רוצה שהמחשב יריץ את WIN10 באופן מהיר וללא איטיות...

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: המחשב לא מיועד לגיימינג.

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך): FULL HD 1920*1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? ממש לא משנה לי...

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים: אין שום צורך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? יש לכלול את כל הרכיבים: אין צורך בכרטיס מסך... יש לי כרטיס ATI Radeon™ HD 5450 שאותו אני יעביר למחשב החדש. ובנוסף אין צורך בצורב\CDROM ....

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט?) 5

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא...

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבת מחשב בחנות...

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אייבורי מחשבים סניף רחובות, אם יש חנות טובה יותר מעיר אחרת שכן כדאי לרכוש ממנה את המחשב, אני אשמח שתגידו לי...

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בהקדם...

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה): אני מעדיף שיהיה כרטיס זכרון ראם של 6GB ומעלה..

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? ממש לא חשוב...

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אם יש מארז קטן יותר שהוא בתוספת מחיר לא משמעותית אני אשמח לשמוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לבנות משהו טוב בפלונטר שנמצאים בתל אביב.

מעבד פנטיום G וגם 8 גיגה זיכרון, כונן עם 128 גיגה ומארז קטן יחסית עם USB3 קדמי:

[TABLE]

[TR]

[TD]BX80646I54570.jpg[/TD]

[TD]1[/TD]

[TD]Intel[/TD]

[TD]CM8064601482506[/TD]

[TD]מעבדים - Socket LGA1150

CM8064601482506 - Intel - Intel Pentium G3260 Dual core CPU - LGA1150 - 3.3 GHz - 3MB cache - 22nm - 53W TDP - Integrated HD Graphics - Haswell Series - Tray...

שלוש שנים אחריות[/TD]

[TD]₪334/327[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]B85M-Pro3.jpg[/TD]

[TD]1[/TD]

[TD]ASRock[/TD]

[TD]B85M-Pro3[/TD]

[TD]לוחות אם - LGA1150

B85M-Pro3 - ASRock - Socket LGA1150 CPU (Haswell, Broadwell) support - Intel B85 chipset - 4x Dual channel DDR3 up to 1600 MHz memory - Integrated Graphics with VGA, DVI-D, HDMI video outputs - 1x PCI Express x16 slots - ...

שלוש שנים אחריות[/TD]

[TD]₪277/271[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]0514-012TB0.jpg[/TD]

[TD]1[/TD]

[TD]Zeppelin[/TD]

[TD]0514-012TB0[/TD]

[TD]זכרונות - - לנייח

0514-012TB0 - Zeppelin - 8GB DDR3 PC3-12800 - CL11 - DDR3-1600 - 1.5V...

Lifetime Warranty[/TD]

[TD]₪194/190[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]ST2000DM001.jpg[/TD]

[TD]1[/TD]

[TD]Seagate[/TD]

[TD]ST1000DM003[/TD]

[TD]דיסקים קשיחים ו - SATA

ST1000DM003 - Seagate - 1TB - 3.5 inch - SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 series...

שלוש שנים אחריות לפי תקנון יצרן[/TD]

[TD]₪255/250[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]SD7SB6S-128G-1122.jpg[/TD]

[TD]1[/TD]

[TD]Sandisk[/TD]

[TD]SD7SB6S-128G-1122[/TD]

[TD]דיסקים קשיחים ו - - SATA

SD7SB6S-128G-1122 - Sandisk - 128GB 2.5 inch SATA3 7mm - X300 Series...

שלוש שנים אחריות[/TD]

[TD]₪247/242[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]CI-5SS7-NPS.jpg[/TD]

[TD]1[/TD]

[TD]Cougar[/TD]

[TD]CI-5SS7-A400[/TD]

[TD]מארזי מחשב - מארז עם ספק

CI-5SS7-A400 - Cougar - Cougar Spike Mini Gaming Tower 400W Antec VP400PC - GPU Up to 330mm - 1x120mm Included and Optional Front 1x 80/90/120mm, Rear 1x 80/120mm, Left Side 2x 120mm - 180x370x425mm - mATX...

שנה אחריות למארז, שלוש שנים לספק[/TD]

[TD]₪313/307[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]AC-ALP-11-1156-775.jpg[/TD]

[TD]1[/TD]

[TD]Arctic[/TD]

[TD]UCACO-AP111-GBB01SI[/TD]

[TD]פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

UCACO-AP111-GBB01SI - Arctic - Arctic Alpine 11 Rev 2 - 92mm (D) - 84mm (H) - OEM - Intel Socket: 1150/1151/1155/1156, 775 - Max. Cooling Performance: 95 Watts - With new PC Only...

שנה אחריות - בקניה עם מחשב חדש בלבד[/TD]

[TD]₪41/40[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]SERVICEFORUM.jpg[/TD]

[TD]1[/TD]

[TD]Plonter[/TD]

[TD]SERVICEFORUM[/TD]

[TD]שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים

SERVICEFORUM - Plonter - הרכבת מחשב, חיווט ובדיקות מקיפות חינם להזמנה של חבר פורום. זיכרו למלא בעת פתיחת בכרטיס הלקוח מאיזה פורום הגעתם או הודיעו לנו אחרי...[/TD]

[TD]₪1/1[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

1662.00 / 1629

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

המחיר אינו כולל משלוח

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=37671

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם מעבד טוב במעט מה שלא באמת נחוץ, אבל ספק ג'נרי שזה מאוד לא מומלץ וכך גם מארז שגם ללא USB3 וגם 4 גיגה במקום 8, 500 גיגה קשיח במקום 1000 וגם פחות טוב שלא נדבר על הקירור מעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לא קראת את כל שאר ההודעה? אמרתי לו תשדרג ל8 גיגה ולטרה ועדיין יוצא 150 שקל פחות ממך שבהם הוא יכול לשפר תמארז ותספק שאני מסכים שהם בינונים.

הקירור מעבד מספיק לחלוטין אחי אין פה שום דרישה ל Oc ועל הספק יש אחריות ל3 שנים,

אני עם 3 מחשבים בבית עם ספקים גנרים כבר כמה שנים וכל עוד לא מעמיסים עליהם זה בסדר

מסכים שלמערכת של מעל 3 לא הייתי מעיז לשים דבר כזה אבל בונא 1500 שקל חייבים להתפשר איפשהו,

אני מעדיף להתפשר בציפסט ובמארז מאשר במעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדברים פה בתאוריה, תן מפרט מלא ומעודכן כולל מארז וספק נורמאלי ואז אפשר יהיה לדבר.

המפרט שלך גם לא כולל כונן מה שבוודאי נחוץ כאן ובכלל זאת ממש לא אופציה במיוחד עם הספק כוח הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה עוד 4 מפרטים איזה הכי טוב מבין כל המפרטים?? כולל את מה שאני הבאתי וגם את כל מה שהבאתם...

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=8829

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=10169

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=37213

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=37209

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשבים שהצגת מאייבורי משמעותית פחות טובים מהמפרט שאני הבאתי, אותו מעבד, פחות זכרון, פחות ויותר יקר, כל שאר הרכיבים דומים בלי שום יתרון ל מפרטים הללו

לגבי המפרטים שהבאת מפלונטר הם מאוד דומים למפרט שהציעו לך לפני (לא הייתי הולך על 4 גיגה ראם)

שוב, המעבד הזה ממש פחות לטעמי ואם במחיר אתה יכול מעבד טוב יותר אז אני חושד שכדאי

נכון שssd זה שיפור מאוד חשוב אבל ב 1500 אי אפשר גם תמעבד הזה וגם את ה ssd

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשבים שהצגת מאייבורי משמעותית פחות טובים מהמפרט שאני הבאתי, אותו מעבד, פחות זכרון, פחות אחסון ויותר יקר, כל שאר הרכיבים דומים בלי שום יתרון ל מפרטים הללו

לגבי המפרטים שהבאת מפלונטר הם מאוד דומים למפרט שהציעו לך לפני (לא הייתי הולך על 4 גיגה ראם)

שוב, המעבד הזה ממש פחות לטעמי ואם במחיר אתה יכול מעבד טוב יותר אז אני חושד שכדאי

נכון שssd זה שיפור מאוד חשוב אבל ב 1500 אי אפשר גם תמעבד הזה וגם את ה ssd

מה יותר חשוב לביצועי המחשב כונן או מעבד ???

והמעבד ששמת לי זה לא HASWELL

המפרט שהבאת דיי סבבה אבל לא אהבתי את המארז ...

אני אשמח שתכין לי את אותו מפרט עם מארז אחר יותר איכותי שהוא נראה יותר יפה ויותר קטן ולא מגושם זה יהיה סבבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן המארז חרא אבל הוא מגיע בחינם וגם ככה התקציב נחנק..

כנס לksp סתכל איזה מארז בא לך ותשים בשדרוגים..

מהירות עבודה = מעבד

מהירות עליה של דברים וטעיה = ssd

ssd זה מאוד מומלץ אבל אני חושב שכרגע כדאי לך לוותר על זה וכשיתפנה לך עוד כסף לקנות אם תרצה, מעבד זה באסה להחליף.. הכסף של הקודם "הולך לפח"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שלושה רכיבים בכל סוג של מפרט שנותנים את הטון שיקבע את אורך חיי המחשב והם: , ספק כוח ומארז

המעבד, כרטיס המסך, כמות הראם ונפח האחסון משתנים לפי השימושים במחשב ונקבעים בהתאם לתקציב.

להתפשר על ספק כוח באיכות ירודה יכול להתבטא במתחים וזרמים לא תקינים / יציבים שזה אומר חזקים / חלשים מדי ואולי גם משתנים ולא קבועים.

מניין הבעיות שספק נחות יכול לגרום להן מתחילות במחשב שלא מקבל מספיק חשמל לרכיבים ופשוט לא יעבוד בצורה תקינה או לא יעבוד בכלל ויכול גם להגיע למקרים שבהם הספק נותן מתחים גבוהים מדי או זרמים חזקים מדי ושורף רכיבים במחשב! אין שום היגיון בלהתפשר על רכיב שיכול פוטנציאלית לשרוף את כל המחשב.

מארז עם ונטילציה לא טובה שלא דוחף אוויר קר לפנים המערכת ואוויר חם אל מחוצה לה יכול לקצר משמעותית את אורך החיים של כל החלקים שהוא מכיל כולל את המעבד, לוח האם, הזיכרונות, כרטיס המסך וכונני האחסון.

כמובן שמומלץ גם מארז שיש לו סינון אבק...

על תקלות של אני לא אתחיל בכלל לדבר פשוט כי הדימיון האנושי לא מסוגל לייצר את אותו היקף של תרחישים שלוח אם מסוגל לייצר.

אני מקווה שעזרתי לכם לראות דברים מנקודות מבט נוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים מאוד עם איציק וגם לא מסכים איתו בו זמנית (:

מה שהוא אומר זה נכון.

מצד שני אני חושב שיש פה נטייה לא לעשות את ההפרדה בין מפרטי high end למפרטי Low end.

ספק כוח גרוע זה סכנה! אבל 95 אחוז מהמדינה שלנו משתמשת בספקים גנריים והכל בסדר. אני לא אומר קנה את הכי זול שאתה יכול אבל אם רשת מאוד גדולה נותנת לך אחריות של 3 שנים על ספק אז הכל בסדר, וכשאתה קונה ספר גנרי אני הייתי לוקח לפחות 100 אחוז חזק יותר ממה שהמפרט שלי דורש לפי המחשבון של פשוט כי הגנרים נוטים לשקר.

המארז הזה גרוע וזה יתבטע בעיקר בזה שהוא מכוער,

מדובר פה על רכיבים מאוד יציבים מחברות אמינות ולא מדובר פה על כרטיסי מסך פולטי חום משוגעים, i3 בלי זה ממש לא משהו שדרוש מארז full tower משוגע

ומגיעים ללוח אם, אני הצעתי לוח אם של שזה חברה מאוד מוכרת ואמינה, לא מדובר על שיט בשנקל וחצי.. צריך כולה להתאים לדרישות שלך וליציאות והחיבורים שאתה רוצה, אני רואה מלא אנשים פה שלוקחים ציפסטים משוגעים בלי בכלל לדעת מה ההבדל בינהים, חבל על הכסף חברים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...