מחשב חדש ב3.5K(לגיימניג לא כולל כ.מסך) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש ב3.5K(לגיימניג לא כולל כ.מסך)

matanEXE

Recommended Posts

בוקר טוב לכולם.

אני רוצה הכל חדש חוץ מכרטיס מסך, הקיים הוא GTX750 TI 2GB GYGABYTE

מעוניין בדור החדש .

תודה רבה לכל העוזרים :)

1. מה התקציב המקסימאלי? 3.5K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500 שקל

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים ושימוש כללי

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). לא

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. שלא יהיה בעיה להריץ FO4 ומשחקים עתידיים(אם כ.מסך קיים לא מתאים אז להציע אחר)

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך)."1080P "23

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא לבינתיים

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? כרטיס מסך

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 8

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים KSP הכי קרוב אליי אבל פתוח להצעות

9. מתי מתוכננת קניית המחשב בימים הקרובים

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). שיהיה חיבורי אודיו וUSB בפנל קדמי במארז

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?בעתיד יחליף כ.מסך

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: רוצה כונן בנוסף לרגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מצרף לך לינק לאתר: http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=5013&game=Fallout%204

באתר הזה אתה יכול לקרוא על משחקים, על דרישות המערכת שלהם ולקבל הערכה של איך המשחק ירוץ על מערכות שונות לפי הגדרה אישית.

בדקתי לך קצת ובאתר יש עדיפות מאוד גבוהה ל- i7 עבור המשחק הזה.

לפי בדיקות שערכתי באתר כרטיס המסך הנוכחי שלך לא יהיה מספיק ואם אתה באמת רוצה להריץ את המשחק על הגדרות גבוהות אתה צריך לכוון לאיזור ה- GTX 970 או משהו באיזור...

קח בחשבון ששילוב של i7 עם הכ. מסך הנ"ל במפרט עובר לבד את התקציב שהגדרת בלי לדבר עוד על הלוח, הזיכרון ושאר הירקות למיניהם.

עכשיו רגע, אני לא אומר שתסמוך על האתר הזה בעיניים עצומות או שאם תקח i7 עם הכ. מסך שכבר יש לך או אולי i5 עם ה- GTX 970 אז אין בכלל מה לדבר ויהיה לך חרא של ביצועים, אני רק מציג בפניך מידע שאני מקווה שיעזור לך לחשוב לאיזה כיוון אתה רוצה ללכת עם זה.

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הסתכלתי בלינק שנתתה הוא נתן לי מידע אבל אני לא מתכוון לקנות GTX970 חדש ו-I7 בגלל שאני חייב להיות בטווח התקציב או קצת מעליו.

אז אני נשאר עם ה-I5 ולגבי כרטיס המסך ל- אין אפשרות זולה יותר שתתאים ל-FO4?

אני אשמח למפרט שעונה כל הקריטריונים האלה. ברור שאתה עוזר תודה איציק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ייתן לך להחליף הכל חוץ מהכ. מסך? שאר הרכיבים שוליים כשמדובר בגיימינג.

מה המפרט שיש לך עכשיו?

אולי עדיף לשדרג רק את הכ. מסך שכן יעלה לך הרבה פחות וגם ייתן ביצועים עדיפים בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצון שלי להחליף הכל זה בגלל שהמחשב הנוכחי אצלי כבר 6 שנים עם שדרוג אחד של כרטיס מסך(הנוכחי) וזכרונות.

אני רוצה לסדר לי מחשב לתקופה ארוכה.

המפרט הקיים:

מעבד: i5 2500

לוח אם: p8h61-m asus

זכרון: 8GB

כ. מסך: GTX 750 TI 2GB

ספק: ספק גנרי של 550W

בגלל שאני לא משחק במשחקים כבדים במיוחד(הכי כבד שיש לי זה ROME 2 שרץ לי בULTRA הכל על 40 FPS בממוצע) אני מתלבט אם שווה

לי לקנות כרטיס כל כך חזק. אם לא FO4 לא הייתי חושב על זה.

מה אתה ממליץ לי syszone? לשדרג או להביא כבר מחשב חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב טוב יש לך.

אני ממליץ לך להמשיך איתו עוד קצת ולהמשיך לחסוך עד שיהיה לך תקציב שיאפשר לך להרכיב מפרט עדכני דומה לקודם שגם יחזיק לך שנים רבות לא פחות.

המחירים של מערכות SKYLAKE וזיכרונות גם יתחילו לרדת בשלב מסויים ככה שזה עוד משהו שישפיע על המחיר שתשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל להחליף את המעבד, סביר שלא תראה שום הבדל בביצועי גיימינג, בטח לא כזה שמצדיק את מחירו.

כל עוד הכל רץ טוב אין טעם להחליף כלום. ברגע שתראה שהכ. מסך לא סוחב בגיימינג כבד, תחליף את הכ. מסך ביחד עם הספק לאחד איכותי שיתאים לכ. מסך.

מומלץ להוסיף גם כונן ולטווח הארוך יותר עוד 8 גיגה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^תומך.

דבר ראשון, יש ספקים גנריים ששורפים את המחשב/חלקים ממנו. תברר איזה ספק זה בדיוק ותחליף אם צריך.

2. המעבד הושק בתחילת 2011.

3.אם הכרטיס מסך לא מספק, אז תחליף כרטיס מסך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצון שלי להחליף הכל זה בגלל שהמחשב הנוכחי אצלי כבר 6 שנים
הi5 2500 יצא בינואר 2011 ככה שבעצם יש לך אותו בערך 4 שנים ו9 חודשים אם קנית בדיוק כשהמעבד שוחרר.

באתרים השונים וגם פה צוין שלמי שיש דור שני ומעלה או אפילו i7 920(דור ראשון) למשחקים יכול להמשיך איתו ככה שפשוט תשדרג את ספק הכוח מאחר והוא ג'נרי כמו שכבר נאמר ואת כרטיס המסך ומקסימום כשתחליף מחשב תעביר אותם למחשב הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתם אומרים לגבי המעבד מפתיע אותי כי כן ראיתי הבדלים בביצועים שנעשו עם מעבדים שונים במבחנים אבל טוב לדעת שאני יכול לסחוב איתו למרות גילו(כן טעיתי קצת בזה חחח).

לגבי הספק הגנרי אתם צודקים אני באמת צריך להחליף אותו למרות שאף פעם לא עשה לי בעיות. נראה לי שאני יחליף ספק וכרטיס מסך כשיהיה לי קושי להריץ משחקים חדשים ואני ישים גם כונן .

מה כדאי לבדוק בספק לפני קניה? דירוג bronze זה מספיק או שאני ילך על gold?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את Antec TP-650C(קישור) ב487/477ש"ח + 15ש"ח(משלוח בדואר רשום) עם 5 שנות אחריות בתקן 80+ Gold והוא יוצר ע"י SeaSonic, אפשר גם ללכת על ספקים איכותיים פחות שגם יספקו ועדיין יעמדו בתקן 80+ Silver יחד עם 5 שנות אחריות כמו FSP RAIDER 550W ב323/317ש"ח(קישור) או דגם ה650W ב358/351ש"ח(קישור).

אתה קונה גם כרטיס מסך וSSD בנוסף או רק כרטיס מסך?

בעניין הSSD אם אתה קונה אז עדיף 250GB ובנפח הזה יש לך את BX100 עם 3 שנות אחריות בסביבות ה450-470ש"ח או את 850 EVO עם 5 שנות אחריות בסביבות ה520ש"ח.

לגבי כרטיס המסך אני לא יודע אם יש לך העדפות ומה התקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא ציין איזה מארז, קירור למעבד ודגם ונפח דיסק קשיח ככה שאין טעם להחליף לפני שיודעים אז עדיף לשאול קודם.

דווקא את ספק הכוח לא הכנסת במה שהוא חייב שזה חלק חשוב מאוד במיוחד שהספק הנוכחי שלו ג'נרי 550W.

בכל מקרה לבינתיים אפשר ללכת SSD(גם HDD אם הוא רוצה), כרטיס מסך וכמובן ספק כוח וכולם יעברו למחשב חדש בשלב מסוים.

כרטיס המסך הוא לא דגם ארוך(24.7 ס"מ) ככה שאני בטוח שהוא ייכנס במארז למרות שהדגם לא ידוע כרגע בנוסף המאווררים בדגם הזה של כרטיס המסך לא פועלים כאשר הטמפ' מתחת ל55C מעלות.

כמובן שנשאר תקציב לחלקים נוספים השאלה אם פותח הדיון מעוניין כרגע או שהוא יקנה אותם כשהוא יחליף את שאר המחשב בשלב מסוים.

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

כרטיסי מסך - nVidia PCIe

426018336-3521-PC - Gainward - GeForce GTX970 GPU - With New PC Only - 4GB 256 bits GDDR5 memory - DVI-I , 2x Mini DisplayPort video outputs - GPU/Memory clocks 1152/7000 MHz - Phoenix Edition...

בקניית מחשב חדש בלבד - שלוש שנים אחריות

כמות: - 1 - 1728/1693

דיסקים קשיחים ו SSD - SSD - SATA

CT250BX100SSD1 - Crucial - 250GB - SATA3 6GB - 2.5 inch - 7mm (with 9.5mm adapter) - 535/370 MB/s - BX100 Series...

במלאי - שלוש שנים אחריות

כמות: - 1 - 467/458

ספקי כח - ATX

TP-650C - Antec - 650W Continuous Power - 80 PLUS® GOLD certified - 120mm quiet double ball bearing fan - Low voltage fan control for optimal heat and noise management - 2 High Current +12V rails at 35A - 6 8pin PCIe c...

חמש שנים אחריות לפי תקנון יצרן

כמות: - 1 - 487/477

2682.00 / 2628

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=37040

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...