דרוש מפרט מחשב למשחקים, עריכת וידאו ופיתוח תוכנות, בתקציב עד 10,000 ₪ - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט מחשב למשחקים, עריכת וידאו ופיתוח תוכנות, בתקציב עד 10,000 ₪

avi12641

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לגבי מערכת X99 - זה רעיון, אבל למעט עם 5820 אתה תעבור בקלות את ה-10K, ואני לא בטוח שכדאי ללכת על 5820. לא בדקתי בדיוק כמה זה יעלה, אני אישית בכל מקרה הייתי מעדיף את הסקיילייק בזכות הפיצ'רים החדשים יותר שלו (USB3.1, M2, DDR4 וכד').

אפשרי וגם עדיף לדעתי.

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=36624

amd עדיפים לרנדור, אבל יש פער דיי משמעותי בגיימינג.

ב1080P ה980TI לוקח בפער דיי משמעותי, ב4K הם פחות או יותר שווים וגם אז, 980TI לוקח. גם בMIN וגם בAVG FPS. בנוסף, צריך להתחשב בזה שה980TI הוא אוברקלוקר הרבה יותר טוב מFuryX. ז"א שאפשר לסחוט ממנו הרבה הרבה יותר ואפילו להגיע לרמה של TITAN X...

http://www.anandtech.com/bench/GPU15/1231

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אבי, עלית בדרישות בלי להוסיף כסף, כשכבר באפשרויות הקודמות שבנינו לך (וכל מה שעלה כאן היה טוב, לדעתי) נגמר לך הכסף...

עוד 16GB זכרון - עוד 700 ש"ח,

לעלות ל- ב-60FPS זאת משימה שהיא כרגע בלתי אפשרית עם כרטיס יחיד, תסתכל בבנצ'מארקים. אתה יכול לתכנן מערכת עם 2 כרטיסים חזקים (970 ומעלה) ב-SLI, תבדוק כמה עולה הכרטיס הבודד ותעשה כפול 2...

כן, זה עוד אלפי שקלים. זאת הסיבה שלא ממליצים היום על למשחקים.

שאלה - למה כ"כ חשוב לך לשחק ב-4K? מה עם 2K (כלומר 1440p)? את זה כן אפשר להשיג בצורה יפה עם 980Ti כמו שהוצע לך - אם המשחקים חשובים, אין לך אופציה למסך 2K?

בקיצור, אם אין ברירה ואתה חייב לשחק על 60FPS ב- (מה זה חייב.. מוכרח!) - תכין עוד כמה אלפי שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי 32GB - קח את המפרט הקודם, שים 32GB במקום 16GB מאותו סוג. המחיר: עוד פעם עלות הזכרונות (ככה זה, מ-16 ל-32... יש מצב שיהיה 50 ש"ח הבדל לכאן או לכאן).

לגבי הכרטיס: ההצעה הכי טובה כרגע לכרטיס בודד היא 980ti. יצרן? לא מכיר את הרוב, אם אתה משקיע לך על , הם טובים (STRIX).

יש כרטיס קצת יותר חזק, X עם 12GB, אבל ההפרש במחיר הוא מעל 1500 ש"ח וההפרש בביצועים ממש לא שווה את ההבדל (בגלל זה יצא ה-980ti - אחרי ה- X).

הערה קטנה: כמובן שהזכרון הנוסף מוסיף למחיר. אם אתה מחפש דרך לחתוך במחירים של שאר הדברים כדי לחסוך את ה-700-800 ש"ח האלה ולהשאר בתקציב אני הייתי מציע לך לוותר כרגע על ה-16GB הנוספים - כי החלקים האחרים חשובים, ובפועל כמות הזמן שתנצל אפילו בייט אחד מעל 16GB היא מאוד קטנה, אני מוכן אפילו להסתכן ולהגיד שואפת לאפס (מה אתה מתכנן שם, שרת שיענה לבקשות של 1000 משתמשים?). אני במקומך הייתי נשאר עם 16GB (להוסיף אח"כ גם אפשר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...