שנה חדשה, נתבים חדשים - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שנה חדשה, נתבים חדשים

אורח לביא שיפמן - NetCHEIF.com

Recommended Posts

אז מה? למה לחכות כמה שבועות ובסוף המוצר לא יגיע, סתם בזבוז זמן וזמן בחלק מהמובנים יכול להיות יום עבודה בלהגיע למכס וזה כבר בזבוז כסף.

אתה אמיתי? אתה בכלל קורא מה אתה רושם לפני שאתה שולח? האם בכלל הסתכלת על התמונות שהעליתי?!

נתב הזה עולה פה 2000 ש"ח, כמה עלה לי? 1009 ש"ח עד הבית. אתה מבין מה זה עד הבית? לשחרר מהמכס? הצחקת אותי. עושה הכל עבורך. אתה מקבל את החבילה הבית, הם משחריים ועושים הכל.

אתה רוצה להישאר פראייר ולשלם כפול על שעולה פאקנג 200 דולר בארה"ב? כמו שאומרים: go for it.

הזוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה פשוט מדהים כמה המוח הישראלי נהיה קונספרטיבי, כולם מנסים לדפוק אותך ויש אג'נדה נסתרת.

CHIEF מחזיק בלוג מדהים שנים ארוכות עם פוסטים מפורטים עם המון VALUE. רואים שהוא נושם ואוהב את התחום. כל כך קשה להאמין שמישהו אולי עושה משהו בלי אג'נדה *נסתרת*? חבל.

בכל מקרה, תודה על שנים ארוכות של השקעה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט מדהים כמה המוח הישראלי נהיה קונספרטיבי, כולם מנסים לדפוק אותך ויש אג'נדה נסתרת.

CHIEF מחזיק בלוג מדהים שנים ארוכות עם פוסטים מפורטים עם המון VALUE. רואים שהוא נושם ואוהב את התחום. כל כך קשה להאמין שמישהו אולי עושה משהו בלי אג'נדה *נסתרת*? חבל.

בכל מקרה, תודה על שנים ארוכות של השקעה :)

הצרכן הישראלי לא קונספרטיבי, באמת דופקים אותו. אם מוצר זהה נמכר בארץ במחיר כפול ובשתי המדינות אין מיסוי על המוצר מלבד מע"מ, זה ההסבר היחיד.

יש פה יבואנים שמקדמים מוצרים בינוניים במחירים מופקעים. ולביא, גם בלי כוונה רעה משמש בתור השופר שלהם.

יש דרך פשוטה לצאת מהפלונטר הזה, שמגובה בהמון הצלחות ולמיטב ידיעתי - אפילו לא אחד שנפגע ממנה כספית (מדבר רק על אמזון). ההתנגדות הגורפת קצת תמוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטיעונים שלך כל כך מסולפים שאני לא בטוח שאתה ראוי לתגובה רצינית.

בא ניקח לדוגמא את ה-Archer C7 של TP-LINK (אין לי בעיה לקחת כל נתב אחר). הוא עולה בארץ סביב 580 שקל (לדוגמא בפלונטר - http://www.plonter.com/detail.tmpl?sku=Archer-C7).

הזמנה מאמזון גרמניה (ראה תמונה מצ"ב) תעלה 112.29 אירו "עד הבית". לפי שער חליפין של 4.40 שקל - יוצא 494 שקל. כלומר בשורה התחתונה פער של 85 שקל שתמורתן אתה מקבל אחריות מלאה ל-3 שנים. האם פער כזה מזמין הזמנה מאמזון? מבחינתי לא בטוח.

בכל מקרה, אשמח אם במקום לדבר במילים כלליות תציין באופן מפורש יבואן אחד שאני משמש שופר שלו ומוכר במחיר כפול מוצר שזמין בארץ באופן מסודר.

ורק להזכירך, אני הראשון שתמיד כותב שהמוצרים של LINKSYS שנמכרים בארץ יקרים באופן לא פרופרציונאלי וזו גם הסיבה שאני לא ממליץ עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחזור החשמל בבית, נבדוק כמה עולים המוצרים שאתה ממליץ עליהם וכמה עולים מוצרים מתקדמים יותר בהזמנה מאמזון.

אתה באמת טוען שאי אפשר לקבל מוצרים מתקדמים יותר מאמזון באותו מחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה מקום ראית שאני ממליץ על המוצרים בכתבה? זו כתבה אינפורמטיבית המציינת מספר נתבים חדשים שהוכרזו בעולם - לא פחות ולא יותר. יש רק מקום אחד בו אני ממליץ בפועל על מוצרים - http://www.netcheif.com/Articles/L2TPRouters/L2TPRouters.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצרכן הישראלי לא קונספרטיבי, באמת דופקים אותו. אם מוצר זהה נמכר בארץ במחיר כפול ובשתי המדינות אין מיסוי על המוצר מלבד מע"מ, זה ההסבר היחיד.

יש פה יבואנים שמקדמים מוצרים בינוניים במחירים מופקעים. ולביא, גם בלי כוונה רעה משמש בתור השופר שלהם.

יש דרך פשוטה לצאת מהפלונטר הזה, שמגובה בהמון הצלחות ולמיטב ידיעתי - אפילו לא אחד שנפגע ממנה כספית (מדבר רק על אמזון). ההתנגדות הגורפת קצת תמוהה.

התנגדות גורפת? אני לא בטוח שזה המצב.

ואתה יודע, זה מזכיר לי קצת את איך שניסינו לשכנע את המורה שלנו למחשבים בתקופת בית הספר להשתמש באופיס פיראטי, עם סיסמאות ממקורות מפוקפקים כדי לחסוך כמה שקלים.

CHIEF כנראה בחור רציני (סליחה על הכתיבה בגוף 3), בשבילו חשובה האחריות והשירות וזאת העמדה שלו. הוא לא מנסה *לדפוק* אותך או שיש לו *אג'נדה* בעקבות כך או שהוא פחות צודק ממך.

ואתה כמובן גם בחור מבוגר עם ראש על הכתפיים, אם אתה מעוניין במחיר זול יותר, בבקשה, מספק שירות נהדר. אבל, לא כולם חייבים להסכים איתך. עדיין יש אנשים שנורא חשוב להם לקנות "ממקום מוכר". וזה לגטימי.

וכן, לגטימי לציין גם "מוצרים חדשים ומתקדמים". אין שום חובה מלא להיות בעל דעה אישית כלפי איכות המוצרים שאתה רושם עליהם. או שיש מן שבועת אפיקורס של כותבי הבלוגים שהם אסור לציין שהמוצר הוא מתקדם ואיכותי? :\

וכמובן, המחירים בארץ גבוהים בטירוף לחלק גדול מהמוצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם במוצר שנקנה מאמזון ישירות לארץ יש אחריות, מוכן להמר שהיא טובה עשרות מונים מהאחריות בארץ.

הוא לא חייב להסכים איתי, אבל הוא טורח להגיב כל פעם שעולה הצעה לקנות מאמזון ולהבהיר שמי שעושה את זה שם את כספו על קרן הצבי. לא משנה כמה פעמים יראו לו שזה לא נכון.

זה לא רק מחיר זול יותר, זה גם מבחר רחב יותר ונתבים שלא הפכו אותם לנכים יותר או פחות עם הגבלות כאלו ואחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אני בספק שתחכה חודש, קודם שולחים לך מוצר חדש ורק אחר כך אתה שולח את התקול אליהם (על חשבונם).

2.גם בארץ סיכוי טוב שתחכה - מישהו מתחייב לך שתקבל אחר במקום?

3.ועדיין, מי שמוכן לקחת את "הסיכון" ולחסוך סכום נכבד, לא צריך להפחיד אותו סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...