שנה חדשה, נתבים חדשים - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שנה חדשה, נתבים חדשים

אורח לביא שיפמן - NetCHEIF.com

Recommended Posts

אם יש לך מזל ומי שעובד במכס לא בדק את החבילה או לא הבין מה בדיוק יש בפנים אז זה יכול לעבור. אם בדקו כמו שצריך אז המכס מחרים את החבילה והלך הכסף.

עוד פעם, הכסף לא הולך לאף מקום. הוא מוחזר אליך אם והחבילה לא היגעה אליך מכל סיבה כלשהי (כולל בעיות במכ"ס)

איך?

רשום באדום מודגש שאי אפשר להביא אותו לישראל

הנתב אזל מהמלאי. צריך להמתין עד ש-Amazon תחזור ותמכור אותו. אתה רואה כרגע מוכר שלא שולח לישראל.

בקשר לנתב, הוא הותקן אצל ההורים שלי אז כרגע אני לא יכול להראות אותו לכם. אבל יש לי צילום מסך של ההזמנה עצמה:

http://imgur.com/PKHbpwo

כשאהיה אצל ההורים אצלם את הנתב בפעולה.

אם צריך אותו דחוף אז אפשר להזמין אותו מפה:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00IGL3L2E/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

אבל אז יעלה כ-1150 ש"ח עד הבית שזה עדין זול מה-2000 ש"ח שפה מבקשים. אבל באתר הגרמני אתה יכול לקבל אותו בכ-1000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למרות מה ש-SHARKS כותב אני מכיר לא מעט מקרים בהם המזמין נתקל בבעיות וכמו בכל אי ודאות יש כאן סיכוי של 50%-50%. אם במכס לא עושים בעיה - המזמין הרוויח אבל א לא הוא יכנס לסיבוך בירוקרטי מאוד לא נעים. זה שלאחד זה מצליח לא אומר שאצל כולם זה ככה. רק השבוע פנה אלי מישהו שהזמין מאמזון נתב LINKSYS וסיפר לי על הבלאגן שהיה לו. הניסיון להציג את היבוא מחו"ל כחסר בעיות הוא הטעיה - יכולות להיות בעיות וגם אם הכסף לא הולך לאיבוד (רק במקרה של אמאזון) עדיין הטרטור לא נעים. על הזמנה מאתרים שהם לא אמאזון אני בכלל לא מדבר - אם מזמינים נתבים מ- או ALI והם נתקעים במכס - גם הנתב הלך וברוב המקרים גם הכסף. בשורה התחתונה - שכל אחד יעשה את השיקול שלו ויחליט אם הוא לוקח את הסיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכון לאובדן כסף מאמזון לא גדול ולמעשה לא ממש קיים. הסיכון היחיד מאמזון הוא למעשה שההזמנה תבוטל.

לא יודע מאיפה הבאת 50-50 (סטטיסטיקה מזן חדש? אם יש שתי אופציות אז זאת ההסתברות?) רובם המוחלט של המקרים בהם נתקלתי - המוצר הגיע ליעדו בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתנגדות החריפה של netchief שאנשים יקנו בזול מוצרים מתקדמים יותר היא מנגינה חוזרת.

אם הייתי אדם קונספרטיבי, הייתי חושד שהוא מקדם את האג'נדה של היבואנים שדואגים לו לציוד לביקורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ - קונספירציות זה תחום השייך לתפיסת העולם הפרטית שלך ועם זה אני לא יכול להתווכח עם טיוענים הגיוניים. מספיק שאומר - כפי שאני חוזר ומדגיש כבר שנים רבות - אין לי שום אג'נדה נסתרת. הסקירות והמדריכים שאני מפרסם נעשות על חשבון זמני הפרטי, היבואנים לא משלמים לי עליהן, מעולם לא קבלתי שום טובת הנאה מהם ואם יש ציוד שאני מקבל בהשאלה לבדיקה והיבואן לא מעוניין בו בחזרה - הוא מאוחסן ואני לא עושה בו שום שימוש פרטי.

יתר על כן ולמרות מה שאתה כותב, אין לי שום בעיה שאנשים יקנו מוצרים מתקדמים במחיר זול יותר. מצד שני ההטעיה מצידכם שהתהליך הזה הוא תמיד חלק ונטול בעיות היא חסרת אחריות ומראה כמה אינכם מעורים בנושא היבוא מחול. מספיק אם אני אזכיר את הצרות שהמכס עושה לכל מי שמזמין מוצרים מסין כמו טלפונים סלולרים, מזרימי מדיה, נתבים ושאר ציוד אלקטרוני. בשולי הדברים, ולמי שזה מעניין אותו, כדאי גם להזכיר שיש מוצרים אלחוטיים שאינם עומדים בתקינה בישראלית והשימוש בהם אסור לפי חוק.

אני יודע בחלק מהמקרים הזמנות מאמזון עוברות במכס ללא בעיות אבל זה לא תמיד כך ומי שטוען כך לא מכיר את הנושא לעומק. אני מאמין שצריך להביא בפני האנשים מידע אמיתי אוביקטיבי שאינו מוטעה ומטעה ויש לי לא מעט דוגמאות לכך. הנה דוגמא עדכנית - אני מצרף כאן צילום מסך שקבלתי אתמול ממישהו שהזמין נתב של LINKSYS מחו"ל (דרך ארה"ב) והציוד נתקע במכס. על מנת לשחרר אותו הוא נדרש למלא את טופס חלק ד' של המכס. אני לא בטוח שזה יעזור אבל אי אפשר לשעת. בכל מקרה, זו לא הפעם הראשונה שזה קורה ויש לי עוד דוגמאות לכך - בממוצע אני מקבל לפחות פניה אחת כזו בחודש.

הגישה של SHARK ו-OMRIJ היא לטעמי חסרת אחריות ואני מציע לכל אחד לשקול את הסיכוי והסיכון הכרוך בכך בצורה מפוקחת - יתכן זה יעבור חלק ויתכן שלא - אין שום תעודת ביטוח בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא דיבר על הזמנה מסין, דובר על הזמנה מאמזון. אתה מכיר מישהו שלא קיבל את כספו במקרה כזה? האם הסיכויים שהמוצר ייתפס במכס הוא באמת 50%?

מה הבעיה להגיד למכס שיחזיר את החבילה לשולח ובמקביל לדבר עם אמזון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחזיר את החבילה לשלוח על חשבונך...

אתה טועה ומטעה. אתה לא משלם אפילו שקל אחד עבור ההחזרה.

תקרא פה amazon a-z guarantee:

http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=200783670

ההזמנה:

http://imgur.com/C8QnGRL

מעקב אחרי ההזמנה:

http://imgur.com/Rspb1sQ

אני מניח שיש ל-Chief אנטרסים מסויימים כמו שאמרו קודם.

"חסר אחריות"? איך חסר אחריות אם מחזירה את הכסף לך במלואו לא משנה מה הסיבה אם המוצר לא הגיע אליך הביתה?

אתה מדבר שטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כמה שבועות? הזמנת פעם בכלל מאמזון? זה לא וdealextreme.

מן הסתם אין לך מה להגיע למכס במקרה כזה, רק לקחת את הכסף ולהחליט טם להזמין שוב. קח בחשבון - אם לא היה להם משתלם למכור לישראל מוצר מסויים (כלומר חלק גדול מהנתבים נתקעים במכס) הם לא היו שולחים אותו לארץ. כנראה שזה לא המצב כי הם ממשיכים לשלוח.

בכל אופן, מי שרוצה מוצר נחות ביותר כסף, מוזמן לקנות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...