תעזרו לי! מתי זה כבר יגמר?!?!?!?! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעזרו לי! מתי זה כבר יגמר?!?!?!?!

Boomer

Recommended Posts

יש לנו איזה חבר שעובד עם מחשבים (לא יודע בדיוק במה אבל לא חשוב).

בקיצור, יש איזה 3 מעבדות שהוא עובד איתן והוא מקבל את הדברים שם במחירים מוזלים.

בקיצור הוא אמר לי להגיד לו איזה מחשב אני בדיוק רוצה והוא יביא לי הצעה מהם.

אז אמרתי לו איזה מחשב אני רוצה (עם מעבד XP 1500).

עכשיו, בשלושת המעבדות הם אמרו לו שהם בכלל לא מתקרבים ל-.

וזה אנשים שהוא מכיר, לא סתם כאלה שרוצים למכור לו את הכי יקר.

אחת מהמעבדות אמרו שבגלל החום של , איזה 450 מעבדים מתוך 500 שהם מכרו חזרו אליהם בגלל שהיו להם בעיות של חום והם נתקעו כל הזמן.

שתי המעבדות האחרות אמרו שהם לא מתקרבים לזה בגלל שהם לא פועלים טוב כל כך עם כל מאורר ששמים אליהם.

גם הוא אמר לי של-Athlon XP יש רק שנה אחריות ולא 3 שנים כמו ל- האחרים.

מישהו מוכן להגיד לי מה לא בסדר כאן?? למה כל מי שאני מדבר איתו בפורום ויש לו אומר שזה פצצה וכולם רוצים לקנות את זה, אבל אנשים אחרים לא מתקרבים לזה בכלל??? ??? ???

אני עומד להתאבד נראה לי ;D סתם צוחקים, אבל אתם לא חושבים שזה מוזר קצת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שקר וכזב!!, לא יודע לגבי האחריות אבל אני מכיר אנשים שעובדים עם 1700, והם מן הסתם השקיעו בקירור קצת יותר רציני מאשר יש לפנטיום 3, ושום דבר לא קרה והכל פועל פיקס! אז מה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קודם כל את במצב נואש ולא אנוש! (אם היית במצב אנוש זה אומר חסרה לך יד או רגם או איבר חיוני אחר מהגוף והיית לך קצת בעיה לכתוב הודעות בפורום ;D)

2. מעבדי מגיעים לארץ רק בגרסאות OEM (כלומר ללא האריזה המקורית והמאוורר של כמו במקרה של אינטל) ואז המאוורר שיש על המעבד זה מה שלספק התחשק באותו רגע לשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי תסבירו לי איך זה שלושת המעבדות האלו יש ניסיון רע עם מעבדי והם בכלל לא רוצים להתקרב למעבדים האלה?

וזה לא מעבדה אחת. זה שלוש!

בכל מקרה, איזה מאורר לבקש מהמוכר שיילביש לי על המעבד? (לא ל-OC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאותה סיבה ש2000 חנויות(מעבדות לצוך העניין) אחרות בארץ לא מתקרבות למעבדי .

ומה הסיבה שהן לא מתקרבות למעבדי חוץ מהסיבה שאנשים בכלל לא יודעים שקיים כזה מעבד והסיבה שהם ירוויחו ממנו פחות?

בכל מקרה אני אומר לכם שזה אנשים שלא סתם מנסים למכור, זה אנשים שאפר לסמוך עליהם שאמרו שיש להם נסיון מאוד רע עם כאלה.

אני פשוט לא מבין את זה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נראה, אם הם בכלל לא נוגעים במעבדים של איך נדפקו להם 500 מעבדים, והם מכרו לאנשים, אם ישראלים לא קונים.

תבין, מעבדות בארץ זה הדבר הכי דפוק שיש, הם מוכרים חלקים הכי זולים שאפשר להשיג במחירים גבוהים מאוד, ומנסים לחסוך כל אגורה בבנייה של המחשב, כולל במאוור. סביר להניח שאת הAMDים הם בנו במארזים הכי זולים, שהספק יושב על המעבד, הספקים הכי זולים(שהם בספק 300 וואט אמיתיים) והמאוררים הכי זולים שהם מוצאים.

לרב הטכנאים במעבדות הקטנות האלה בד"כ אין שכל, וסביר להניח שהם לא השתמשו במוליך חום(אם לא היה על ההיטסינק), כי הם בד"כ לא יודעים אפילו מה זה.

אם אתה יכול אמור לי את השמות של ה"מעבדות" האטומיות האלה, אפשר לחשוב כל חדר שיש בו טכנאי עם מברג נקרא מעבדה(כאילו הם חוקרים שם איזה משהו), היות ואני רוצה לראות במה מדובר. אני מכיר הרבה "טכנאים" פרטיים חכמים כאלה, שלא שמעו על בכלל. כמו-כן, רבות מהמעבדות האלה, או יותר נכון האיש שהוא דיבר איתו שם, מנפחות שמועות שהם שומעות. אם הם שמעו שלמעבדי יש בעיית התחממות הם ישר יתחילו לומר, שהחזירו להם המון מעבדים עקב בעיות התחממות, שגרמו לשריפתם, גם אם הם לא מכרו אפילו מעבד אחד. אם מעבדה כזאתי הייתה באמת מוכרת 500 מעבדים של , המצב של AMD בארץ היה טוב, כי ה"מעבדות" האלה מוכרות רק לצרכנים בלי הרבה שכל, בד"כ. הטענות של המעבדות האלה, הם בדיוק כמו של המוכר בחנות הניורון הקרובה לביתך, שמעבדים של AMD לא מרצים חלונות בעברית או Hebrew Enabled, ושהם לא משוגלים להריץ 2000/XP בעברית, ומשחקים כמעט לא עובדים עליהם.

תבין, המעבדות האלו לא "אוהבות" להתעסק עם מעבדים שצריכים קצת מחשב בעת ההתקנה שלהם, אבל בסופו של דבר ייתן ביצועים מעולים, אלא הם רוצות משהו, שמובטל שעבר הסבה מקצועית במשרד העבודה יוכל להרכיב. כלומר, חלקים של . תוקעים הכל מבריגים וזהו, הכל עובד. לא צריך לשים חומר העברה טרמי, לא צריך להתקין 4in1 ולא צריך להביא ספק שיותר יקר בדולר או שניים. זהו הכל עובד, ובצורה הכי זולה.

מקווה שנימקתי את עצמי מספיק טוב,

athlon.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נראה, אם הם בכלל לא נוגעים במעבדים של איך נדפקו להם 500 מעבדים

אמרתי שהם כאילו "נגעו" בהם פעם אבל הם הפסיקו.

בכל מקרה, זה נראה לי מוזר.

אז תגידו, איזה מאורר להגיד למוכר לשים על ה- XP?

כי אני לא מבין כלום במאוררים ואני לא רוצה סתם להידפק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא בא בגישה שלילית למחשב, לא הייתי מציע לך לתת לו להרכיב אותי.

לגבי קירור:

Cak II אם אתה רוצה ללא פשרות, ולא איפכת לך מהרעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נסכם את כל ה-thread הזה.....

יש לנו איזה חבר שעובד עם מחשבים (לא יודע בדיוק במה אבל לא חשוב).

בקיצור, יש איזה 3 מעבדות שהוא עובד איתן והוא מקבל את הדברים שם במחירים מוזלים.

בקיצור הוא אמר לי להגיד לו איזה מחשב אני בדיוק רוצה והוא יביא לי הצעה מהם.

אז אמרתי לו איזה מחשב אני רוצה (עם מעבד XP 1500).

עכשיו, בשלושת המעבדות הם אמרו לו שהם בכלל לא מתקרבים ל-.

וזה אנשים שהוא מכיר, לא סתם כאלה שרוצים למכור לו את הכי יקר.

אחת מהמעבדות אמרו שבגלל החום של , איזה 450 מעבדים מתוך 500 שהם מכרו חזרו אליהם בגלל שהיו להם בעיות של חום והם נתקעו כל הזמן.

שתי המעבדות האחרות אמרו שהם לא מתקרבים לזה בגלל שהם לא פועלים טוב כל כך עם כל מאורר ששמים אליהם.

גם הוא אמר לי של-Athlon XP יש רק שנה אחריות ולא 3 שנים כמו ל- האחרים.

מישהו מוכן להגיד לי מה לא בסדר כאן?? למה כל מי שאני מדבר איתו בפורום ויש לו אומר שזה פצצה וכולם רוצים לקנות את זה, אבל אנשים אחרים לא מתקרבים לזה בכלל??? ??? ???

אני עומד להתאבד נראה לי ;D סתם צוחקים, אבל אתם לא חושבים שזה מוזר קצת?

כי הם מטומטמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...