חלונות 10 תחת זכוכית מגדלת: סקירה מקיפה למערכת החדשה - עמוד 4 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלונות 10 תחת זכוכית מגדלת: סקירה מקיפה למערכת החדשה

אורח אורי כרמי

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא רואה שום סיבה הגיונית לשדרג אפילו מ 7

ה 10 צורכת יותר זמן מעבד בהשוואה ל 7 ולכן איטית יותר

(יש לי דואל בוט ל 7 ול 10 ששודרג מאותו ה 7 ולכן קל לי להשוות)

ההיסטוריה של הפקודות ב RUN עוברת דילול רציני על דעת עצמה מתי שבא לה

שורת החיפוש לא מוצאת כלום כמעט ובנוסף מפסיקה לפעול נכון

תוכנות שמוצמדות ל START גם הם עוברות דילול מוזר כמו שב RUN

חוץ ממשק חצי "חדש" בשבילי אין שום בשורה ב 10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה שום סיבה הגיונית לשדרג אפילו מ 7

ה 10 צורכת יותר זמן מעבד בהשוואה ל 7 ולכן איטית יותר

נפלת על התקנה קלוקרית, המערכת החדשה ממש רחוקה ממה שאתה מתאר.

לא רק שווינדוס 7 צורכת יותר ראם מאשר 10, גם יותר כבדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החדשות הטובות, הן שמאז שהתקנתי את הcumulative update שקר כלשהו האחרון שלהם בגודל פסיכי של חצי ג'יגה, הקריסות פסקו (טפו טפו חמסה) והמוח שלי מדמיין שהמערכת עולה ונכבית קצת יותר מהר ביחד עם קפיצה מהירה יותר של תפריט ההתחל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה מערכת שמנה יותר שנכנסת לBD גם מיקרוסופט לא תמכה בBD אלה בHD- וגם היא עשתה דייטה לויסטה שנקראה WIN7.

אני מאוד אוהב את כל הדברים שירדו בהרזיה כמו ערכות נושא יפות שמכילות לא רק מצביע 1 אלה אין ספור מצביעים, תמונות רקע, שומרי מסך ומספר עיצובים לכל אייקון (שולחן העבודה, סל מחזור, המסמכים שלי...). מה שאין במערכות החדשות.

אני אישית לא השתמשתי לא בWIN10 ולא בויסטה.

אני לא רוצה עוד מערכת שעובדת על 4. אני רוצה מערכת שתדרוש ממני מחשב ברמה, שתדע לנצל את המשאבים של המחשב שלי ותעשה את זה על הצד הטוב ביותר: גם בעיצוב שידרוש כרטיס מסך יותר מאלה של ינטל, גם משחקים חזקים וחינוכיים שהיו בילט יין במערכת, גם אנטי וירוס יותר יעיל שידע לנצל את משאבי המערכת להגנה טובה יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תצא עוד מערכת, לפחות לפי מיקרוסופט.

ואתה מאמין להם?

זה לא שהאמירה הזו מחייבת אותם באופן כלשהו. הם יכולים לשנות את דעתם בכל רגע נתון בגלל שינוי בכוחות השוק, או סתם תחלופת אנשים בתפקידי מפתח.

וזה כבר קרה בעבר.

הם אמרו שלא יצא עוד אחרי IE6, ואחרי שהמתחרים עקפו אותם בסיבוב הם רצו לפתח את IE7 עם זנב בין הרגליים.

הם גם אמרו שXBOXONE ידרוש חיבור תמידי לרשת, ושינו את זה אחרי ביקורת ציבורית. ויש עוד שפע דוגמאות בסגנון.

בכלל, יכול להיות גם שהם לא באמת מתכוונים לאף מילה ממה שהם אומרים, והאמירה ש"זו המערכת האחרונה שתצא" היא פשוט חלק מהמאמץ השיווקי של המערכת, כדי שאנשים יגידו בדיוק מה שאתה אומר: אם זו המערכת האחרונה, וממילא נצטרך לעבור אליה בסוף, אז למה לחכות? במיוחד שעכשיו היא בחינם (וזה לא כאילו תוכל להעניש אותם לאחר מעשה אם יתברר שהם דווקא כן מתכוונים להוציא מערכת נוספת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המודל העסקי שלהם הופך את מערכת ההפעלה ממוצר לשירות (בדומה נניח לאופיס 365) אז כן, אני מאמין להם שלפחות בטווח של לא מעט שנים קדימה, זאת המערכת האחרונה. דומה אגב למודל של , שכל שנה מוציאה עדכון חינמי למערכת "החדשה" שלהם לבעלי מערכת קיימת.

(מינוס הקטע החינמי כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...