מחיריהם של מכשירי ה-Nexus החדשים נחשפים - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיריהם של מכשירי ה-Nexus החדשים נחשפים

SilentBob

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי המיקום של הקורא טביעת אצבע ממוקם במקום נוח יותר מאשר באייפון/גלקסי. אני נוהג להחזיק את הטלפון בכיס ולא על השולחן ולכן, האצבע שלי יושבת על הקורא טביעת אצבע תוך כדי שאני מוציא את המכשיר מהכיס וכשהוא מול העיניים שלי הוא כבר פתוח.

מבחינת מחיר, לא תמצאו פאבלט עם כל הפיצ'רים שהנקסוס 6P מציע(מסך QHD, זיכרון 3GB, רמקולים קדמיים, מצלמה שעל פי בנצ'מרים שניה רק אחרי הגלקסי 6 (עריכה: שלישית אחרי הגלקסי 6 והסוני 5), סוללה של 3450, טעינה מהירה, בניה מאלומיניום והחיבור C) ב500 דולר.

המכשירים שקרובים לזה זה האייפון 6+ והנוט 5, שניהם מתחילים מ700 ומעלה.

אנשים שחשובה להם מהירות התגובה של המערכת יעדיפו את הממשק הנקי של הנקסוס. אני מכיר מלא אנשים שהם לא "חנונים טורבו" ויש להם את הנקסוס 5, אגב מהירות הממשק של הנקסוס 5 עדיין מהירה משל הגלקסי 6 למרות של6 יש שנתיים של התקדמות טכנולוגית עליו(מעבד חזק משמעותית, יותר פנימי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפספס את ה-Z5 פרימיום, שנותן את כל מה שציינת (חוץ מ-USB C, זניח) ואפילו מעבר (מצלמה הכי טובה בשוק ככל הנראה, יותר מהגלקסי 6) ומגיע גם עם הגנה נגד מים, מסך , חריז לכרטיס , וכפתור הפעלה (עם קורא טביעת אצבע) במיקום הכי אידיאלי שיכול להיות. בתור בעלים של G2 אני יכול להגיד לך שהמיקום הזה מאחורה הוא בהחלט לא תמיד נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ציין את ה

אייפון 6+ והנוט 5, רק הוספתי לו לרשימה את ה-Z5P שטוב משניהם

:)

לגבי הזמנה, מחכה לביקורות. יש לי קצת חשש מה-810 הזה ויש דיבורים על זה שה-820 יהיה קפיצה רצינית... סוני מוציאים דגמים חדשים כל חצי שנה, אז אין לי בעיה לחכות לדגם הבא עם 820 אם זה יביא פתאום פי-2 זמן מה-810 או משהו בסגנון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ציין את ה

אייפון 6+ והנוט 5, רק הוספתי לו לרשימה את ה-Z5P שטוב משניהם

:)

לפי הלינק באמזון, המחיר שלו הוא 800 יורו.

תשמע, זה בעייתי להשוות מכשיר שעולה 800 יורו, נניח שעולה 800 דולר בארה"ב למכשיר שעולה 500 דולר.

ולכן בקטגוריה שלו מסכים בגודל 5.5-5.7 אינץ' כשלוקחים בחשבון את הZ5 פרימיום שעולה 800 דולר, את האייפון 6S+ שעולה 950 דולר, את הנוט 5 שעולה 700 דולר וגם הלג'י 4 שעולה 430 דולר(וואו איך שהמחיר שלו ירד) על הנייר הנקסוס 6P מתעלה עליהם בפיצ'רים(שחשובים לי) ואם להשוות פחות או יותר בין אותם הפיצ'רים אז במחיר נמוך משמעותית. ולכן לדעתי, במחיר של 500 דולר המכשיר משתלם מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי 500-600 דולר לנקסוס זה "בלבד"? מאכילים אתכם חרא ואתם אומרים תודה....

בהפרש זניח לחלוטין מ-500 דולר אפשר לקנות את מכשירי הפרימיום של היצרניות הגדולות (S6/G4/Z5) ורק חנונים-טורבו יעדיפו את הנקסוסים אפילו במחיר הזה רק בגלל "העדכונים המהירים יותר".

פה כן השוואת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמסונג לא ברשימה הזאת...

אני רגיל לנקסוס שם אפשר לעשות מה שאתה רוצה.

וזה יתרון לא קטן למפתח.

יש לי כמה על המכשיר שפשוט עושות את החיים בפיתוח קלים ועובדות רק עם רוט.

אילו אפליקציות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שזה קשור, הדיון הוא על המחירים של הנקסוסים. אתה טענת שמחיר של 500 דולר הוא לא משתלם בכך שהשוואת אותו למכשירים המובילים בשוק. ודרך כל התגובות שלי אני טוען שהוא כן משתלם. אגב גם הZ5 הרגיל עולה 700 יורו ולא 500 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...