מחיריהם של מכשירי ה-Nexus החדשים נחשפים - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיריהם של מכשירי ה-Nexus החדשים נחשפים

SilentBob

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מבין למה אתה נעול לקרוא לזה גימיק. זה מאוד שימושי וחוסך זמן בפתיחת המכשיר וגם את הצורך לזכור עוד סיסמה.

עכשיו במיוחד עם מרשמלו זה יעבוד מעולה, אז אולי לך זה נראה גימיק, אבל לדעתי זה יותר שימושי מפלאפון חסין מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול בערב היה Q&A חי עם מהנדסים בגוגל שאחראים על הנקסוסים.

שאלו אותם לגבי הטעינה האלחוטית והתשובה שלהם היתה שההחלטה להוציא את הטעינה האלחוטית נובעת מ:

1. רצון לשמור את המכשיר דק יותר כי הוספת האופציה לטעינה אלחוטית תעבה את המכשיר.

2. השימוש בחיבור TYPE C - לפי מה שהם טענו, בעבר הם שמו אפשרות לטעינה אלחוטית כי הם רצו "לפשט" את אפשרות הטעינה עבור המשתמשים במכשיר (כלומר לא להסתבך עם החיבור של הכבל למכשיר - דבר שאמור להיעלם עם השימוש ב TYPE C) וגם כי עכשיו בחיבור עם כבל הטלפון ייטען הרבה יותר מהר לטענתם, ב6P הטלפון אמור להיטען מ1-100 אחוז ב97 דקות.

http://www.phonearena.com/news/Heres-why-the-Google-Nexus-6P-and-Nexus-5X-dont-feature-wireless-charging_id74259

כן, מהראיון הזה הבנתי גם שהם הורידו Qi.

ההסברים שלהם לא קשורים למציאות. Qi לא היה מהיר יותר מטעינה עם הusb הישן. אבל יש בו נוחות מאוד גבוהה. במקום להתעסק בכבלים, פשוט מניחים את הטלפון בעריסה והוא נטען... ה-2 מ"מ עובי שהמנגנון הזה לוקח באמת הפריע להם? :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה נעול לקרוא לזה גימיק. זה מאוד שימושי וחוסך זמן בפתיחת המכשיר וגם את הצורך לזכור עוד סיסמה.

עכשיו במיוחד עם מרשמלו זה יעבוד מעולה, אז אולי לך זה נראה גימיק, אבל לדעתי זה יותר שימושי מפלאפון חסין מים.

גם חסינות ממים זה גימיק.

זה ממש לא פיצ'ר.

זה לא יגרום לי להחליף טלפון.

גם אם תחזור 50 פעם על הטענה שזה "גימיק" זה לא יהפוך את זה לנכון. זה לא גימיק.

(ואתה טיפש)

אתה חוזר על הטענה שזה לא גימיק,זה לא הופך את זה לנכון.

תעשה טובה לאנושות ואל תתרבה טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זורק את הדעה שלך על אנשים ומניח שהיא אמת

יש אנשים שחשוב להם אטימות למים (שעובדת, זה לא משהו סובייקטיבי שאפשר להתווכח עליו)

יש אנשים שחשוב להם טעינה אלחוטית

יש אנשים שחשוב להם קורא טביעות אצבע

אל תקבע מה חשוב ומה לא. זה סתם מוציא אותך יצור מעצבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...