בעית שידרוג מחשב גיימינג פשוט - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעית שידרוג מחשב גיימינג פשוט

mosesgamer

Recommended Posts

שלום, לפני חודשיים קניתי מחשב לגיימינג בסיסי עם לוח H81M-K ומעבד אינטל i3 4170, הוספתי כרטיס מסך readeon r5 230 1g silent

ועכשיו אחרי שגיחחתם קצת אני מבהיר שמדיום מספיק לי במשחקים ואני מתכנן לשדרג חומרה בעתיד.

כעת לבעיה, הבנתי שלגיימינג כרטיס מסך טוב חשוב כמעט כמו מעבד טוב ואני אשדרג בעתיד למשהו נורמלי

אבל... במחשב שקניתי מאייבורי הגיע ספק של Power-Man 350W active pfc, ואני לא יודע איזה כרטיס מסך יוכל להסתדר בכמויות חשמל נמוכות כאלה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית מחשב בסיסי מאוד ללא אופק שדרוג. תחיה עם זה. ואתה חי בסרט עם אתה חושב שכרטיס המסך שקנית יכול להריץ משחקים חדשים אפילו על מדיום.

במיוחד אם אתה עדיין חושב ש"לגיימינג כרטיס מסך טוב חשוב כמעט כמו מעבד טוב". חי בסרט, כבר אמרנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא חי בסרט, אני לא מדבר על להריץ את המשחקים החדשים אם לא הבנת מהקשר הדברים, אני משחק משחקי דור קודם (battlefield 3 etc)

ותסביר בדיוק למה אין אופק לשידרוג? מעבד (i5,i7) אפשרי לשדרג, ראם עד 16 גיגה, וכרטיס מסך על pcie 2.0 *16, הפער בין לוחות אם שמיועדים לגיימרים לבין לוחות אם רגילים הוא לא גדול בביצועים אבל גדול במספר החיבורים ואפשרויות האופטימיזציה.

טרול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך שקנית הוא המחליף הכמעט זהה ל- HD6450, כרטיס שנועד ל- ולא לגימינג. הוא לא בהרבה יותר חזק מהכרטיס המובנה שיש לך על המעבד.

בכל מקרה, יש היום כרטיסים יחסית טובים שלא זקוקים למקור כח נוסף מעבר למה שהם צורכים מהתושבת הגרפית שלהם.

אתה יכול לחפש כרטיס כזה, חדש או משומש (תמורה טובה יותר לכסף) ולא תהיה לך בעיה עם הספק הנוכחי שלך.

לא מזמן נתקלתי בכרטיס 9800GT גרסה ירוקה, ללא חיבור כח 6 פינים שקיבל את הכח שלו מהתושבת הגרפית והספק כח היה גנרי ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משה (זהו שמך?)

נתנו לך ביקורת, קבל אותה כמו גבר.

1) לכתוב "דחוף דחוף" בכותרת, לא מוסיף לך. הרבה אנשים בפורומים אוהבים ורוצים לעזור, וכשנכנסים ורואים שהמצב לא כזה דחוף, אנשים לא יקחו אותך ברצינות, גם אם הם רצו לעזור בהתחלה. תנסח להבא כותרת עניינית ומכובדת, ותראה שאפילו יותר אנשים ישמחו לעזור לך.

2) לא כתבת איזה מארז יש לך, הרבה פעמים במחשבים כאלו דוחפים מארזים קטנים וזולים שלא ממש ניתן להכניס לשם כרטיס מסך רציני.

3) כמו שכתבו לך מעליי- יש לך ספק של חברה לא מוכרת. כך שגם אין אמינות שהוא יספק 350W בצורה יציבה. גם אם תחבר לו כרטיס מסך שיעמוד במגבלות ההספק שלו, יש סיכוי גבוהה שספק הכוח הזה ישרוף לך את הכרטיס.

ממה שרמזו לך, עבור משחקים, כרטיס מסך חשוב בהרבה ממעבד. עדיף תמיד מעבד בינוני (כמו I5 בסיסי) וכרטיס חזק, על פני מעבד יקר (כמו I7) וכרטיס בינוני.

על פי מצב הדברים, ובמידה והמארז לא יגביל אותך במקום, הצעד הראשון הוא לרכוש ספק רציני של חברה אמינה ומוכרת.

אתה יכול לקנות ספק טוב של 500W באיזור ה200-300 שקל, ולו תוכל לשדך בהמשך הרבה מאוד כרטיסים.

לדוגמא בSTARTPC (עליהם אני ממליץ הרבה לאחרונה), ניתן לקנות ספק 600W של ANTEC ב300 שקל.

לאחר שתקנה ספק טוב, תחליט כמה כסף אתה מוכן להשקיע בכרטיס מסך במגבלות המערכת שלך ונוכל לעזור לך עוד. במידה ואתה רוצה לשחק את המשחקים שציינת, גם על הגדרות בינוניות נמוכות- תצטרך כרטיס מסך בינוני שבטוח יצטרך ספק טוב יותר ממה שיש לך עכשיו, ולכן לקנות עכשיו כרטיס לפני שהחלפת את הספק יהיה צעד לא חכם.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל מי שעזר פה, כתבתי דחוף כדי לקבל תשובה מהר, אתם צודקים , i am sorry

אכן שמי משה.

זה המחשב שקניתי מאייבורי, שידרגתי את הכונן לטרה והוספתי את הכרטיס מסך הזה readeon r5 230 1g

מפרט: https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=8829

ויש לי את המסך הזה : http://www.dell.com/ed/business/p/dell-p190s/pd

ראשית, לא ידעתי קודם שכרטיס מסך יותר חשוב ממעבד

שנית, באיזה אופן אתם ממליצים לי לשדרג לעתיד ומה חייב לשדרג בדחיפות..

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר שמחייב בדחיפות.

האם כבר קיבלת את המחשב? אם לא, יש לך שם אפשרות לשדרוג ספק הכוח לאחד של FSP 500 ב25 שקל- כדאי מאוד.

בכל מקרה, הרזולוציה של המסך מגבילה אותך, ככה שכל עוד תשאר עם המסך הזה, אין לך באמת צורך לשדרג אף חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשתמש באתר הזה הוא מטעה מאחר והוא מגיע למסקנה ע"י הרצת מבחן על משחק אחד או שניים או במקרה הזה לא להריץ מבחן על משחק בכלל ובנוסף להריץ מבחנים אחרים שלא קשורים לגיימינג שנכנסים לתוצאה הכללית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...