בכמה אפשר למכור את המחשב הזה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בכמה אפשר למכור את המחשב הזה

nattyk212

Recommended Posts

אשמח עם תגידו לי גם כמה החלקים שווים בנפרד עם לא אצליח למכור את המחשב שלם אין לי בעיה גם למכור בחלקים

מעבד - AMD Phenom II X4 965 3400Mhz Black Edition

לוח אם - GIGABYTE GA-890XA-UD3

מארז - Antec Nine Hundred

ספק כח - thermaltake TP-775AH3CC

זכרון - Corsair CMZ8GX3M2A1600C9 DDR3 8GB(4X2

כונן מדיה - DVDRW LG IDE GH22NP20

כרטיס מסך - SAPPHIRE Radeon HD 6870 1GB יש במחשב 2 כאלה

כונן קשיח - נימכר בלי אני צריך את הכוננים שיש בוא

מסך - syncmaster ex2220

תודה לעוזרים [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לדעת מה באחריות ומה לא.

כעיקרון אפשר באיזור ה 2000 ש"ח אולי בהנחה וחלק מהרכיבים באחריות.

תגיד מה כן ומה לא וכמה אחריות נשאר ואז אני אעשה את החישוב ואומר לך יותר מדוייק מה ההערכה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק הכוח הזה צריך להגיע עם 5 שנות אחריות, הזכרונות אמורים להיות עם אחריות לכל החיים, לגבי השאר אני לא יודע מה נקנה מתי (אולי אחד מכרטיסי המסך הצטרף מאוחר יותר...) אז אני מעדיף שהוא ירשום מה באחריות עדיין ומה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם

ספק הכוח הזה צריך להגיע עם 5 שנות אחריות, הזכרונות אמורים להיות עם אחריות לכל החיים, לגבי השאר אני לא יודע מה נקנה מתי (אולי אחד מכרטיסי המסך הצטרף מאוחר יותר...) אז אני מעדיף שהוא ירשום מה באחריות עדיין ומה לא.

תאמת שאין לי מושג לגבי האחריות

חוץ מהזיכרון שאתה אומר שזה לכל החיים כניראה שלשום חלק לא יהיה למחשב יש 4-5 שנים בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לבדוק את זה.

פשוט תסתכל על התאריך של החשבונית ואם יש פחות מחמש שנים אז לפחות תשאל אם הספק באחריות.

אם נצא מנק' הנחה שאין אחריות אך הכל תקין, אני ממליץ ללכת לפי התמחור הבא:

מעבד + - 300 ש"ח

לוח-אם - 250 ש"ח

מארז - 300 ש"ח

ספק - 250 ש"ח ללא אחריות, 400 ש"ח אם יש לפחות שנה אחריות (בין לבין אם יש פחות).

זכרונות - 200 ש"ח אם עדיין באחריות (אתה צריך לבדוק), 150 ש"ח אם לא באחריות.

צורב - ביחד עם המארז, בלי עלות נוספת.

כרטיס מסך - 300 ש"ח לכרטיס.

מסך - 300 ש"ח.

סה"כ 2200 ש"ח למערכת.

אומנם זה קצת זול אבל בכל זאת, בלי אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שיודע מה הוא קונה גם יודע שמערכת כזו ממש לא צריכה ספק של 775W, והעובדה שהבעלים המקורי קנה ספק Overkill ממש לא תגרום לו לשלם יותר על ספק שהוא לא צריך. כנ"ל לגבי לוח האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח אם לא אוברקיל למי שרוצה לעשות OC. סה"כ זה UD3, לא מדובר פה על הכבדים (UD5, UD7...).

יש פה מעבד עם צריכה יחסית גבוהה ומערכת מוכנה ל OC, ויש פה מערך אז לא צריך לקחת ספק על הקשקש. אומנם מעל ההספק הנדרש אבל לא אוברקיל מבחינת הספק וכן ספק ברמה גבוהה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, בהודעה המקורית לפני העריכה הוזכר שיש שני כרטיסי מסך? או שאני מתעוור או שאני מתחרפן. בכל מקרה, אני מושך אז השגתי לגבי הלוח, אך עדיין אני לא חושב שמישהו ישלם 400 שקל על ספק בן 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא בן 5 שנים אז הוא כבר לא באחריות ואז רשמתי שהמחיר עליו צריך להיות 250 ש"ח.

אם הוא בן 4 שנים ונשאר לו עוד שנת אחריות אז זה ספק מעולה ועוד באחריות ו 400 ש"ח יהיה מחיר הוגן עבורו, לדעתי, ביחס למה שיש היום בשוק ברמה הזאת ובמחירים שרצים היום בשוק.

לגבי הכרטיסים הוא רשם:

כרטיס מסך - SAPPHIRE Radeon HD 6870 1GB יש במחשב 2 כאלה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...