עזרה בחיבור מחשב לטלוויזיה קיימים ריצודים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בחיבור מחשב לטלוויזיה קיימים ריצודים

oren12

Recommended Posts

שלום,

חיברתי את המחשב שלי לטלוויזיה באמצעות כבל VGA

הכבל מחובר טוב ורואים טוב, אבל כשמתחיל לראות סרט או כל תוכן בטלוויזיה נראים פתאום סימני ריצודים.

ניסיתי להחליף את הכבל אך לא עזר.

הדרייברים הכי מעודכנים נמצאים על המחשב (ווינדוס 10).

בהגדרות תצוגה ביצעתי "הרחב צגים" במקום "שכפל צגים" ופתאום הריצודים פסקו, אבל כשאני מחזיר לשכפל צגים המצב חוזר.

בנוסף זה עובד טוב רק כאשר הטלוויזיה הוא הצג השולט והמחשב הוא המורחב.

מישהו יודע איך מסדרים את זה?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

תודה על תשובותיכם.

הכרטיס שברשותי 8800 GT ללא יציאת , קיימת יציאה אחת DVI ויציאה אחת VGA (שניהן מנוצלות אחת למחשב ואחת לטלוויזיה)

ניסיתי לשנות רזולוציה אין הבדל, בנוסף תדירות אי אפשר לשנות האופציה היחידה היא 60HZ.

מבחינת מקודדים והכל קיימים ומותקנים, בנוסף אני צופה בתוכנה KODI, למרות שניסיתי גם ביוטיוב וקיבלתי אותם תוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שהיתה לי בעיה דומה בעבר עם כרטיס מסך ישן שיכלתי לחבר לטלויזיה רק עם כבל VGA

יתכן והוא היה כרטיס של . אבל היה בתפריט של הכרטיס מסך עם הרבה אופציות של רזולוציות ותדרים ושם זה הסתדר.

בינתיים החלפתי מחשב ושם יש . הבעיה לא חזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כמו בעיית דרייברים/תוכנה כלשהיא שמגבילה את הביצועים שאתה יכול לקבל מהכ מסך. מה קורה כשאתה רואה סרט באיכות נמוכה יותר ? (אם ניסית 1080p נסה 720p או 360p למשל)

מה רמת ניצול ה CPU בזמן שאתה רואה את הסרט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרייברים הכי מעודכנים שיכולים להיות. אני גם משתמש ב Driver Booster ככה שהוא שומר על הכל מעודכן.

ברזולוציות נמוכות אין שינוי, אבל שמתי לב שהריצודים הם לא קבועים רק אם יש תנועה דרסטית בסרט (לחימה, ריצה וכו'..)

ניצול CPU כ-30%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הביצועים בסדר (בסך הכול לרוב השימושים הם מוגבלים על ידיי החומרה הרבה יותר ממה שהם מוגבלים על ידיי הדרייברים) דיי מיותר לקפוץ בין רק בגלל ש 1 מהם חדש מהאחר...... לכן אני לא חושב שהתוכנות לשמירה על עדכניים מועילות במשהוא. חוצמזה הרבה מהן מגיעות אם malware...

בכל מקרה תנסה גם גרסאות ישנות יותר של הדרייבר, אולי בהן אין את הבעיה... זה קורה

כמה ליבות ה CPU ?

מה ניצול ה CPU כשאתה במצב של שכפול המסך / מסך יחיד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...