עזרה בחיבור מחשב לטלוויזיה קיימים ריצודים - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בחיבור מחשב לטלוויזיה קיימים ריצודים

oren12

Recommended Posts

אם הביצועים בסדר (בסך הכול לרוב השימושים הם מוגבלים על ידיי החומרה הרבה יותר ממה שהם מוגבלים על ידיי הדרייברים) דיי מיותר לקפוץ בין רק בגלל ש 1 מהם חדש מהאחר...... לכן אני לא חושב שהתוכנות לשמירה על עדכניים מועילות במשהוא. חוצמזה הרבה מהן מגיעות אם malware...

בכל מקרה תנסה גם גרסאות ישנות יותר של הדרייבר, אולי בהן אין את הבעיה... זה קורה

כמה ליבות ה CPU ?

מה ניצול ה CPU כשאתה במצב של שכפול המסך / מסך יחיד ?

הייתי מסכים איתך, אבל זו תוכנה נאמנה עם ביקורות טובות. ועל כל מקרה ספציפית את הדרייבר של הכ.מסך ביצעתי דרך מנהל ההתקנים,

מעבד Q6600 G0 OC 3.2GHz, ניצול ה- CPU גם במסך משוכפל וגם יחיד עומד על כ-5-7%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם במצב רגיל בזמן ניגון הסרט יש ניצול 5..7, אז ניצול של 30 במצב הבעייתי נראה בדיוק כמו מצב של ליבה 1 תפוסה לגמרי 25 + אותם 5..7 על הליבות האחרות. הליבה שתפוסה לגמרי מבצעת ככל הנראה משהוא שהכ מסך אמור לבצע - כמו decoding. אם זה thread יחיד, לא קיימת אפשרות לפצל אותו בין הליבות ולכן היכולות של ליבה אחת לעשות פעולה כזאת מגבילות את הביצועים של ניגון הסרט. במצב תקין המעבד בכלל לא אמור להתעסק אם הפעולה הזאת ולכן לא אמור להוות מגבלה

אין לי מספיק ידע ב בשביל לכוון אותך בדיוק, אבל לדעתי תנסה גרסאות שונות של וכן אם יש משהוא שניתן לבדוק שקשור ל directx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל המון תודה על הניסיון לעזור,

אני לא חושב שזה קשור לעניין הליבה כי כמו שציינתי שאני עושה הרחבת צגים, ומתמקד בטלוויזיה כמסך הראשי, אז כן רואים ללא בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקשר לליבה הוא :

יש פעולה כלשהיא - ככל הנראה decoding - שאמורה להתבצע על הכ מסך

במצב של מסך יחיד או שכפול היא אכן מתבצעת על הכ מסך

במצב של הרחבת מסך הכ מסך לא מבצע אותה בגלל תקלה (ככל הנראה בדרייברים), ובמקום זאת היא נופלת על המעבד. זאת פעולה "גדולה מידי" בשביל אחת של המעבד - הליבה מבצעת מה שהיא יכולה, אבל לא יכולה להוציא ביצועים מספיקים בשביל למנוע ריצוד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...