core M החדשים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

core M החדשים

Liad344

Recommended Posts

שלום,

אני מתכנן לקנות מחשב נייד , בעוד כמ שבועות/חודשים כשיגיעו מעבדי הskylake, ורציתי לדעת איזה מעבד יתאים לשימושים שלי: הרבה אינטרנט, תכנות אפליקציות, תכנות (לא כבד)בשפות שונות: java-script,python,c#,assembly,html , משחקים קלים (minecraft גג לא יותר מזה), וקצת עבודה עם גוגל sketch-up. חשוב לי במיוחד זמן סוללה ארוך 8+ שעות ומשקל קל. האם מעבדי M החדשים m5/7 יספיקו? התעניינתי במיוחד עקב צריכת החשמל הנמוכה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לחכות לתוצאות ביצועים. יש כאן התלבטות בין ביצועים (לקחת מעבד רגיל) שאז זמן הבטריה יתקשה להגיע ל 8 שעות. לבין מעבד coreM שאז צריכת החשמל היא בסיסית אבל המחשב יכול להיות חלש מדי.

אם אתה משופע בתקציב, מחשבי X250 או T450 באים עם אפשרויות בטריה מגוונות, אפילו עד 15 שעות. ואז אתה יכול לקבל מחשב חזק יותר מ coreM. קל יחסית 1.4-1.6 וגם לרכוש בטריה נוספת או מורחבת ולקבל זמן מדהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לחכות לתוצאות ביצועים. יש כאן התלבטות בין ביצועים (לקחת מעבד רגיל) שאז זמן הבטריה יתקשה להגיע ל 8 שעות. לבין מעבד coreM שאז צריכת החשמל היא בסיסית אבל המחשב יכול להיות חלש מדי.

אם אתה משופע בתקציב, מחשבי X250 או T450 באים עם אפשרויות בטריה מגוונות, אפילו עד 15 שעות. ואז אתה יכול לקבל מחשב חזק יותר מ coreM. קל יחסית 1.4-1.6 וגם לרכוש בטריה נוספת או מורחבת ולקבל זמן מדהים

אוקיי תודה:) אחכה למבחני ביצועים, ואגב הdell xps 13 יכול להתאים אבל אחכה לגרסה עם מעבדי הדור השישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיוני עם T450s, עבודה קלילה עם המחשב עם קישוריות מכובות ובהירות נמוכה, הגעתי ליותר מ12 שעות. i5.

תודה:) איך המחשב בעבודה רגילה?ואיך זמן הסוללה?( בהירות גבוהה וקישוריות פתוחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...