קניית SSD משני עבור גיבוי בזמן חירום? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית SSD משני עבור גיבוי בזמן חירום?

Boris_yo

Recommended Posts

אני משתמש ב- של אינטל בנפח של 120GB וחשבתי לקנות רזרבי על מנת לעשות שכפול של נוכחי שישרת כ- להציל אותי בזמן חירום. האם זה רעיון גיבוי טוב שיכול להציל ולתת לי להמשיך לעבוד ללא הפסד זמן ונתונים חשובים?

איזו תוכנה תוכל לשכפל דיסק נוכחי ולהבטיח שבזמן חירום דיסק משני לא ייכשל וישאיר אותי שעות לשחזר מערכת ונתונים ויאפשר עבודה עיקבית?

אני עושה עבודה משרדית ואני בוטח ב-SSD של מבחינת אמינות שזה נקודה הכי חשובה לי ועל פי זה רציתי גם לדעת איזה מותג אחרי אתם יכולים להמליץ מבחינת אמינות.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק HOTSWAP כי זה מאפשר חיבור בזמן אמת ללא הפסקת עבודה כלשהי בעוד שמערכת הפעלה פועלת. PLUG&PLAY לדעתי מונח יותר נכון לתאר מה אני מחפש.

לגבי קניית דור אחרון לעומת קודם, לא עדיף לקנות קודם כשרוב (אם לא כל) בבאגים תוקנו?

אתה אומר לעשות גיבוי בצורת דמות של דיסק נוכחי ואז "לצרוב" אותו בצורת שכפול על דיסק מישני?

אני עשיתי דווקא משהו דומה לזה אבל לדיסק קשיח חיצוני של WD 500GB. עשיתי שכפול ב-EASEUS על פי נפח של 120GB על מנת להבטיח התאמה וכאשר ניסיתי לעלות מאופציית USB מערכת הפעלה קפץ מסך כחול לשנייה וזה המשיך לחזור על עצמו. הבנתי שהפעלה מ-USB לא עבדה.

עשיתי שכפול לפני זה על דיסק קשיח מקורי שהגיעה עם מחשב נייד אבל זה היה מזמן ועכשיו אם אני מעדכן שכפול אני צריך לחשוב איך לתאם גיבוי מ- לדיסק קשיח כי אני יודע שמערכת הפעלה שעובדת על לא תעלה על דיסק קשיח ללא שינוי הכרחי ב-MASTER BOOT SECTOR...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ALIGN זה מה שהתכוונתי ושיוני נעשה ב-63 או 64 ביטים רטשונים של MBR אם זכור לי תלוי בסוג דיסק...

אני ראיתי EXTEREME בנפח של 256GB שהיה במבצת PRIME באמזון בערך של $75 שדבר כזה עוד לא ראיתי.

השאלה כמובן אחריות שלא ניתן לממש בארץ בטח ואני גם לא יודע איך מותג זה מבחינת אמינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהוא מקשיב.

הוא כמו טיל עם מנגנון זיהוי מקולקל הנעול על מטרה שגויה.

אני יודע בדיוק מה שאני רוצה - גיבוי על ללא שום DOWNTIME בזמן חירום.

אין לי זמן להתעסק עם שחזור והתאמה מ-HDD ל-.

לגבי גיבוי HDD, אני עושה אותו לפי מערך מותאם אישית במעלך חודש ואני אמשיך לפעול לפי מערך בלי שום קשר ל- משני למטרת גיבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע בדיוק מה שאני רוצה - גיבוי על ללא שום DOWNTIME בזמן חירום.

אפשר לשחזר את הSSD מIMAGE תוך 15-20 דקות.

זה לא מספיק מהר?

ומה אם המעבד יפסיק לעבוד? או הזיכרון? או הלוח? למה שלא תקנה מחשב קומפלט למקרה שיהיה כשל בראשון?

למה אתה נטפל דווקא לSSD?

אין לי זמן להתעסק עם שחזור והתאמה מ-HDD ל-.

גם אין צורך להתעסק עם התאמות מHDD.

הם אינם קיימות אלה בדמיונך.

לא עושים CLONE לגיבוי על HDD, עושים IMAGE לקובץ שממנו אפשר לשחזר חזרה את בדיוק כמו שהוא היה עד הביט האחרון.

כל הנחת הבסיס שלך שגויה.

אתה פשוט מערבב שני דברים שאינם קשורים, ומוליד טעות מתוך טעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...