מחשב קורס באופן פתאומי. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב קורס באופן פתאומי.

DarkCowMoo

Recommended Posts

היי,

יש לי בעיה שהתחילה לאחרונה במחשב שאני פשוט לא מצליח לאבחן.

המחשב פשוט קורס, בלי שגיאה, פשוט עושה RESTART.

ניסיתי לבדוק בEVENT VIEWER אבל אין כלום, ניסיתי להוציא 2 סטיקים של 2 ג'יגה מתוך ה4 סטיקים ועדיין קורס.

חשבתי שזה קשור לעובדה שאני מנסה לצפות בשידור דרך TWITCH TV שקשור לFLASH אבל זה קורה גם בדברים אחרים. ממש אקראי.

אולי זאת בעיה של חום כללי אבל אני לא רואה טמפרטורות קיצוניות.

גם MEMTEST לתוך הלילה לא מצא איזה שגיאה קריטית.

יש למישהו עצות בנושא?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לאפס את המחשב מהיסוד ?

בגדול זה נשמע לי כמו בעיית התחממות, אך האתה אומר שהטמפרטורות תקינות ולכן אנחנו עובדים בשיטת אלימינציה -

שוללים אפשרות לתקלה תוכנתית בכדי להגיע למסקנה שמדובר בחומרה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנתי זה לא כי זה קרס לי גם בוינדוס 10 שנמצא ב DUAL BOOT ובעצם לא מותקן עליו כלום. עוד תסמין שזה חומרתי הוא שלפעמים אחרי שהמחשב קורס הוא יכול להגיע שלב אחד לפני הLOGO של וינדוס ולקרוס שוב.

זאת אומרת שיש כמה קריסות ברציפות. היום כשזה קרה לי פשוט הוצאתי את הזכרונות הקיימים וחיברתי אותם מחדש אחרי שכיביתי את המחשב וזה עזר.

שום דבר בטמפרטורה לא היה קיצוני. אולי יש רכיב שמתחמם שהוא לא בעל חיישן שמקריס את הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם איזה אתה עובד? במצב כזה מומלץ לבטל את ה-restart האוטומטי בקריסה. ככה תקבל מסך כחול (bsod = blue screen of death). במסך הכחול יופיע לך פירוט השגיאה עם מספר השגיאה, שניתן לחפש בגוגל ולמצוא פתרונות.

לילה טוב,

dr70 ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטלתי אתחול בשגיאה, למרות שאני יודע שאני יכול לקבל מסך כחול אז זה מאוד יפתיע אם פתאום תצוץ הבעיה.

הקטע עם הספק כוח נשמע מאוד מעניין, אני אבדוק את העניין. לא נראה במבט ראשון שהאוויר שיוצא מהספק חם במיוחד, אפילו די קריר.

עובד עם וינדוס 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקריסה אין מסך כחול. גם אחרי שביטלתי את הריסטרט האוטומטי.

קצת מוזר מה שהולך פה, קרס לי באמצע משחק ואז שהוינדוס עלה שוב הוא קרס ומה שעשיתי זה פשוט להוריד את המפסק של הספק לכמה שניות ואז הדלקתי שוב והוא קרס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע שיש רכיב שמקצר..

תבדוק קבלים [לא כבלים] נפוחים בלוח אם ובספק כוח [אם הוא באחריות לא לפתוח, לנסות עם ספק אחר מחבר].

ספק בן שנה של SEASONIC 520W יש עליו אחריות כמובן אבל מפתיע אותי שהוא יעשה בעיות.

אני אחליף משחה למעבד, בכל מקרה הייתי צריך. בקיץ הוא יותר מתחמם ואפילו מגיע ל80 מעלות במאמץ חולני אבל שהוא קורס זה בכלל לא בטמפרטורות גבוהות, יכול להיות גם ב60 מעלות.

זה מאוד מאוד מוזר.

יש קטעים שקורה שבערך לשנייה המחשב מחשיך וחוזר בלי ששום דבר השתנה (התחיל ממש לאחרונה אחרי הבעיה הראשונה, יכול להיות שזה תסמין נוסף).

אולי זה בכל זאת הספק כוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה אופן אתה מתכוון אני אבדוק? לא ראיתי קבל נפוח אבל קשה לי להעריך את הנושא.

הלוח מ2009 אז אולי הוא מתחיל להראות סימנים (למרות שרשום 50K שעות עבודה).

אני כל כך מאמין בSEASONIC שקשה לי להאמין שזה הספק, אבל אולי אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...