מדוע כבר הרבה שנים אף יצרנית סמארטפונים לא מוציאה לשוק מתחרה ראוי ל - NOTE של סמסונג? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדוע כבר הרבה שנים אף יצרנית סמארטפונים לא מוציאה לשוק מתחרה ראוי ל - NOTE של סמסונג?

ASI89

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רואה שכולם פה הם פסיכולוגים/ פסיכיאטרים חובבים.

מה עם קצת התייחסות עינינית לסוגייה שהועלתה.

אני לתומי דחיתי את קניית הסמארטפון החדש בציפייה שניבנתה על סמך שמועות רבות ברשת ,שאוטוטו יוצא מתחרה שווה לנוט ,והייתי מאוד מאוכזב מכך שהשמועות לא התממשו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מתחרים חדשים מהחברות הידועות שיוכרזו בקרוב: xperia z5 ultra, phablet, phablet.

בקשר לעט, זה לא ממש מעניין אף יצרן כי נראה שרוב האנשים לא משתמשים בעט וקונים ומשתמשים בפאבלט בגלל המסך הגדול ותכונות אחרות. הנוט בניגוד לפאבלטים אחרים הוא מכשיר דגל שהכי מוצלח בכללי עד עכשיו. אני מקווה שהמכשירים החדשים ישנו את המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה מכשיר מפגר שאין לאף אחד מה לעשות איתו, הוא גדול מדיי בשביל להיות על תקן טלפון נייד (לא נכנס לשום כיס) אבל קטן מדיי בשביל להיות על תקן .

הוא לא נכנס לך לכיס כי אתה מסתובב עם טייטס של כוסיות .

איך תסביר את העובדה שהוא ניכנס לכיס של כמעט, כל המכנסיים אצלי ?

שנית כל הוא בדיוק ממוקם בגודל האידיאלי לשימוש כמכשיר עבודה

עם סטיילוס ,לא קטן מדי כמו פלאפון ולא גדול מדיי כמו , שמחייב כבר, תיק צד עבורו.

ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמר זה שמפחד לצאת מהבית כדי שהשכנים לא יראו אותו ויצחקו עליו....

העובדה היא שפתחת את הדיון הזה - אז כנראה שאין שוק למכשירים בגודל כזה. אולי רוב האנשים בעולם מסתובבים "עם טייטס של כוסיות"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה לעזעזל ראית שאמרתי שאני "מפחד סתם לצאת מהבית כדי שהשכנים שלי לא יצחקו עליי".

אתה הוזה ומצבך הנפשי מדאיג מאוד , צריך דחוף להעביר אותך בבהילות לדיאטה של כדורים פסיכיאטריים חזקים במיוחד !

הרבה רופאים ,מהנדסים גרפיקאים ובעלי מיקצוע אחרים ,משתמשים בנוטים ככלי עבודה לכל דבר ועניין .

כנראה שהם יודעים דבר אחד או שניים שהגאון מוילנה לא מבין באשקובית שלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה מכשיר מפגר שאין לאף אחד מה לעשות איתו, הוא גדול מדיי בשביל להיות על תקן טלפון נייד (לא נכנס לשום כיס) אבל קטן מדיי בשביל להיות על תקן טאבלט.
מה שמסביר מצויין את הפופולריות וההתלהבות סביב ה one, שהוא בערך באותו גודל.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...