dell xps 12 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

dell xps 12

שמואל דקל

Recommended Posts

קניתי מחשב בארה"ב לפני שנה ו3 חודשים.

אחריות עוד חודש מסתיים.

מדגם 9q33.

ssd 256.

8 g ram.

i7-4500u.

המרתי את המערכת לעברית. שמתי מדבקות אותיות עבריות על המקלדת. הכל מעודכן עד לוינדוס 10 (עדיין חושש).

השתמשתי בו מעט מאוד. כ3-5 שעות בחודש בממוצע.

בגזרת התוכנה ישנם:

אופיס 2013 פרו.

פוטושופ cs5 עברית.

נורטון 360 שנרכש בארה"ב עם 310 ימים בתוקף.

ועוד כל מיני תוכנות שימושיות.

המחשב מושקע מאוד והוא ממש נראה ומתפקד כחדש.

( אם מישהו סקרן מה סיבת המכירה:http://hwzone.co.il/community/threads/566486-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%A6%D7%94-%D7%9C%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%92%D7%99%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%92-%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93?p=5076413#post5076413

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שרק על הנורטון רשמתי שנרכש. אופיס ופוטושופ בהחלט מוסיפים ערך גם אם לא נקנו. לא כל אחד יודע להתקין אותם. המחשב שלי שווה לדעתי לפחות 5000. רק אני רוצה לשמוע אם מישהו סובר שהוא שווה יותר

- - - תגובה אוחדה: - - -

דרך אגב. האם היה לך בעיות של ניתוקים בusb? כי לי ישנם כאלו. ועוד משהו מעצבן מאוד במחשב כזה יקר. הusb השני שלו הוא בטכנולוגיית power share, ולכן הוא איטי יותר כמו 2. מה שגורם לצוואר בקבוק כשאני רוצה להעתיק מ2 התקני 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היו לי בעיות עם ...

גם אני הייתי בסרט שהמחשב שלי שווה 5000, סמוך עליי, לא יתקשר אליך אף אחד.

המחשב הזה או משהו מקביל אליו, *חדש* בארץ עולה 5000+-

אז משומש מחו"ל? get real.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שאופיס ופוטושופ לא קנויים מוסיפים ערך למחשב?... אולי 20 ש"ח.

בשביל נחום (שמשום מה לא מוכן להסביר לי למה אני לא עומד לעשות דיל מאוד משתלם) זה לא שווה גם 20 אגורות. אבל יש. ואני מכיר המון כאלה. שבשביל צמד התוכנות הללו ישלם גם סכום בן 3 ספרות

לא היו לי בעיות עם USB...

גם אני הייתי בסרט שהמחשב שלי שווה 5000, סמוך עליי, לא יתקשר אליך אף אחד.

המחשב הזה או משהו מקביל אליו, *חדש* בארץ עולה 5000+-

אז משומש מחו"ל? get real.

תוכל לשלוח לי בבקשה לינק למחשב חדש כזה בדיוק ( i7-4500u. 256 ssd. 8 g ram) שעולה בארץ קצת מעל 5000 שקלים?

דרך אגב המחיר הכי זול שמצאתי למשהו הכי דומה הוא 5998.

וכשאני אומר "משהו דומה" אני מתכוון ל:

dell.

xps.

מסך מגע.

fhd.

i7-4500u.

8 ram.

ssd 256.

http://www.one-pc.co.il/item.php?ps=14412

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל נחום (שמשום מה לא מוכן להסביר לי למה אני לא עומד לעשות דיל מאוד משתלם) זה לא שווה גם 20 אגורות. אבל יש. ואני מכיר המון כאלה. שבשביל צמד התוכנות הללו ישלם גם סכום בן 3 ספרות.

לא יודע בן כמה אתה בפועל ואיפה המתאם לצורת ההתבטאויות שלך, אבל אני קרוב להפסקת הדיון אתך.

לגופו של ענין. מישהו שכבר רוצה לשלם יסכים לשלם סכום בן 3 ספרות (100? 999?) במקום לקנות מנוי לאופיס ב 8.25$ ולפוטושופ ב 10$, או פשוט לגנוב בחינם כמוך? אתה חי בסרט.

ב. נו, אתה באמת חושב שמחשב שעולה חדש 6000 ש"ח יכול להמכר כמשומש למעלה משנה ב-5000? בהצלחה במכירה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע בן כמה אתה בפועל ואיפה המתאם לצורת ההתבטאויות שלך, אבל אני קרוב להפסקת הדיון אתך.

לגופו של ענין. מישהו שכבר רוצה לשלם יסכים לשלם סכום בן 3 ספרות (100? 999?) במקום לקנות מנוי לאופיס ב 8.25$ ולפוטושופ ב 10$, או פשוט לגנוב בחינם כמוך? אתה חי בסרט.

ב. נו, אתה באמת חושב שמחשב שעולה חדש 6000 ש"ח יכול להמכר כמשומש למעלה משנה ב-5000? בהצלחה במכירה...

לצורך העניין. אני בן 25.

אני לא מדבר על סברות. אני מדבר על עובדות. והעובדות הם שאני אישית מכיר הרבה מאוד אנשים כאלה.

נראה שהאיחול שלך אכן השיג תועלת… המחשב נמכר תמורת 5300 שקלים! (בין היתר בגלל האופיס והפוטושופ!) תודה על התמיכה.

גילוי נאות: לא עבדתי על הלקוח שלי. הוא פשוט התלהב מהמחשב שלי וביקש מאוד לקנות אותו ואני לא רציתי למכור אותו ללא שום סיבה, כי הוא מצויין. אבל ברגע שהוא הציע לי את המחיר הזה (שגם ללא עזרתכם הבנתי שהוא מעל שווי השוק שלו) אז הזהרתי אותו שזה לא דיל. אבל משיקולי אמינות (מכר קרוב) הוא מעדיף לשלם עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה. מזל שלך שיש מטומטמים. לא בדיוק מזל גדול של המטומטם עצמו.

100%!!!

אם לא הלקוח הזה, היינו חוסכים פה 2 דיונים ב2 פורומים………

למען השפה הנקייה הייתי מעדיף לקרוא לו "תמים" לצורך העניין.

אבל הבן אדם הזה עסוק מדי בשביל לחפש מחירים יותר זולים. יתכן שזה לא כזה טמטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...