עוברים לחלונות 10: היכרות עם מערכת ההפעלה החדשה - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוברים לחלונות 10: היכרות עם מערכת ההפעלה החדשה

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישהו ניסה עם לפטופ?

אני זוכר מהשדרוגים עם הלפטופים הקודמים שלי שזה תמיד היה סיוט.

הייתי מעביר מעל שעה רק בחיפוש אחר ספציפיים לרכיבים הספציפיים של הלפטופ.

זה המצב גם כאן? ממש אין לי כוח להתעסק עם .

לפטופ toshiba radius p55w-b5138

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, מישהו פה יודע אולי איך מתקינים ווינדוס 10 חוקי שקיבלתי במתנה למחשב מסויים אם אני רוצה לפרמט אותו? כרגע יש לי ווינדוס 7 חוקי שקיבל הזמנה לשדרוג. אני לפעמים מפרמט את המחשב ומתקין מחדש. למעשה בדיוק תכננתי לקנות חדש ולהתקין עליו את מערכת ההפעלה. השאלה שלי היא איך אני מתקין 10? אני מתקין שוב את ה-7 המקורי שלי ומשדרג ל-10? או שיש דרך לרשום את מערכת ההפעלה אכשהו כך אני אוכל להוריד קובץ התקנה ממייקרוסופט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dor123, אין יותר "windows classic" בערכות, אבל אני מבין למה. העיצוב הוא מאוד מינימליסטי כך שזה אותו דבר, את השקיפות אפשר לבטל וכך עשיתי. האפשרות נמצאת בכרטיסיה colors בהגדרות עיצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם ה-dx12 אני לא יעבור לווינדוס הזה, win8.1pro הכי נוח, dx12 נותן שיפור של 5 fps אין טעם לעבור.

גם על WIN7 אמרו את זה.

אבל אני לא מבין אותך, WIN10 זה סך הכל skin למערכת הפעלה Win8.1. זה כבר הוכח על ידי זה שבאגים שקיימים ב-Win8.1 עברו גם לWin10, אחרת מייקרוסופט לא היו עושים רעש סביב שדרוג חינמי אם היו בטוחים שמערכת ההפעלה שלהם טובה.

אגב, יש לי כרגע בלי אקטיבציה אז אתמול בערב האייקון של השדרוג בכלל נעלם P:

ואין לי כוח להתקין מחדש עם רשיון שיש לי ב-Dreamspark. אני אחכה כנראה שהם יעלו לשם מערכת סופית וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. שאלה נוספת: יש לי כונן חדש, שעליו אני מתכוון להעלות את 10+ משחקים. האם להשאיר את ה 7 על ה HDD יתאפשר, והאם זה חוקי ? (אין לי כוח לפרמט שוב את כל המחשב, מסיבות ברורות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמתקינים את 10 מסכימים לכך שמייקרוסופט תקבל גישה למיילים וקבצים בתיקיות על הכוננים הקשיחים (WTF?).

"We will access, disclose and preserve personal data, including your content (such as the content of your emails, other private communications or files in private folders), when we have a good faith belief that doing so is necessary to protect our customers or enforce the terms governing the use of the services."

נשמע לי מוגזם, בפרט כשזו הגדרה כה מעורפלת ותלויה ב good faith של מייקרוסופט.

מקור: http://www.techworm.net/2015/07/by-downloading-windows-10-you-are-allowing-microsoft-to-spy-on-you.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החסרון המשמעותי בה - שהוינדוס מתעקש להתקין דרייברים של כרטיס מסך שגורם להמון בעיות!

מייקרוסופט הבינה כנראה שהדרייברים לא מספיק טובים ושיחררו כלי להסתיר עדכונים בלתי רצויים.

הם גם העלימו את ה WINDOWS UPDATE שנכנס מגרסת ויסטה אני חושב ועכשיו אפשר לעדכן את הוינדוס רק דרך ה SETTINGS

לדעתי לא הכי נוח. אבל העדכונים יורדים ממש מהר ומותקנים במהירות השיא (אני משתמש עם SSD)

דרך gpedit.msc ניתן לבטל התקנה אוטומטית של עדכונים, ולבחור בדיוק מה להתקין.

התקנתי לפני יומיים. מערכת פשוט מצויינת. סוף סוף display scaling עובד כמו שצריך לבעלי מסך עם רזולוציה מאוד גבוהה או טלוויזיה. לא נתקלתי בבאגים בינתיים, כך שאני לא רואה סיבה כפי שהוזכרה קודם להמתין אל SP1, אלא אם ידועים בעיות עם דרושה, או התקן שיש לא דרייבר בעייתי או חסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...