מפרט לגיימינג כבד - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לגיימינג כבד

Cypherlz

Recommended Posts

בוקר טוב :)

הקניה ביום שישי וחשבתי לשדרג את הקירור של המעבד והספק כוח

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 4790 3.6Ghz 8MB L3 Cache s1150 - Tray 1

מאוורר למעבד: קירור למעבד Arctic Freezer i30 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte GA-H97-D3H LGA1150, Intel H97, DDR3 1600, 2xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1

זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill RipjawsX 2x8GB DDR3 1600Mhz CL9 Kit 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte GTX970 G1 GAMING SOC 4GB GDDR5 2xDVI HDMI 3xDP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: כונן קשיח Western Digital Caviar Blue WD10EZEX 1TB Sata III 1

כונני SSD: כונן קשיח Samsung 850 EVO Series MZ-75E250 250GB SSD SATA III 1

ספקי כוח: ספק כח מודולארי SeaSonic G-650 650W Gold Modular G-Series Active PFC 12CM Fan PSU 1

הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 5164 שקל

עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר

שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

שינתי את הראם כי אין במלאי באילת ואת הקירור של המעבד וגם את הספק (כי אני לא יודע אם 550W יספיק לי)

במארז יש מקום לגובה מעבד של 162מ"מ והקירור הוא 161 הקירור יכנס ? או שזה ממש יחפוף אחד את השני ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, אני לא כל כך מבין בצריכה של אבל הכרטיס לבד מבקש 550W, אני פשוט הנחתי שצריך קצת אקסטרה בשביל המאווררים וכו'..

בנוסף הלוח אם שהמלצתה לי עליו לא יגיע לאילת..

האם הלוח הזה בסדר?

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 4790 3.6Ghz 8MB L3 Cache s1150 - Tray 1

מאוורר למעבד: קירור למעבד Arctic Freezer i30 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte GA-Z97X-SLI LGA1150, Intel Z97, DDR3 1600, 2xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1

זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill Value 8GB DDR3 1600Mhz CL11 2

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte GTX970 G1 GAMING SOC 4GB GDDR5 2xDVI HDMI 3xDP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: כונן קשיח Western Digital Caviar Blue WD10EZEX 1TB Sata III 1

כונני SSD: כונן קשיח Samsung 850 EVO Series MZ-75E250 250GB SSD SATA III 1

ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולארי SeaSonic 550W 80+ Gold G-550 1

הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 5079 שקל

עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר

שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כן היית מתכנן אז היה צורך בספק בעל הספק גבוהה יותר.

בכל מקרה בעניין לוח האם מאחר והוא לא זמין באף סניף באילת אפשר לקחת את הASUS H97-PLUS למרות הייתרונות שZiggyMan ציין שיש לGigabyte GA-H97-D3H שאותו אין במלאי או אם אין לך צורך בתכונות מסוימות אתה יכול גם לקחת את GA-H97-HD3 שאותו הצעתי בהודעה הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו תהייה איוולת, כי הלוח של ג'יגהבייט טוב יותר. ציפ הסאונד ALC1150 מתקדם יותר מזה של האסוס, וכך גם יציאת SATA Express שלאסוס אין.
את הקישור להשוואה אתה סיפקת
האם כדאי לי להוסיף עוד 8 שקל בשביל לוח אם של אסוס ?

http://ksp.co.il/?store=eilat&list_compare=.23105..23030.

בכל מקרה לASUS H97-PLUS לעומת הGigabyte GA-H97-HD3 יש אפשרות לחבר מהיר יותר בגלל ממשק הM.2 אז אולי תרצה לשמור על האפשרות ומבחינת חריגה זה זניח ויוצא כמעט בול בתקציב ואם אתה לא מעוניין תלך על הGigabyte GA-H97-HD3 וכך אתה יכול לחסוך קצת אם בא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...