** בזק נכנסת לעולם ה-AC - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** בזק נכנסת לעולם ה-AC

Cheif

Recommended Posts

הייתי עד עכשיו על 15מגה. אין לי איך להשוות למהירות הורדה שהיתה מקודם.

למרות שלא ניסיתי להשתמש בראוטר הזה כמודם, אני לא צופה שיהיה הבדל כלשהו במהירות הורדה של קבצים.

בנוסף, עדיין לא שדרגתי אצל הספק, כי עדיין צריך לברר עם מה נסגר עם החבילה הזאת שהם מכרו לי. כך שבחיבור לאינטרנט אני מקבל בערך 18 מגה בינתיים.

עם נתוני הקו האלה, בבדיקה מול (ללא ספק, בחיבור ל@1) אני מקבל 36.5MBPS בזמן שהסנכרון הוא על 38 מגה. הגיוני.

לגבי ה-vectoring, אין אופציה בשם כזה בממשק. יש לה אולי שם אחר שאני יכול לחפש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני הייתי מעדיף לעבור ל-018 במקומך, בכל מקרה אתה לא תקבל 100 מגה, הסנכרון שלך בקושי 40 מגה.. אז למה לשלם 129 ש"ח? כאשר אפשר לשלם 69 ש"ח, אתה לא צריך vectoring אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מעדיף לעבור ל-018 במקומך, בכל מקרה אתה לא תקבל 100 מגה, הסנכרון שלך בקושי 40 מגה.. אז למה לשלם 129 ש"ח? כאשר אפשר לשלם 69 ש"ח, אתה לא צריך vectoring אפילו.

אני עדיין לא הבנתי את עניין ה vectoring איזו מהירות הורדה הוא היה מקבל עם ללא תמיכה ב vectoring?

לי יש של D-LINK 7850 והוא לא תומך ב vectoring במידה ואני יחליף לנתב שכן תומך אז אני אמור לקבל מהירות הורדה יותר גבוהה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-7850 תומך בווקטורינג - כל הנתבים שבזק מספקת תומכים בכך. התמיכה בוקטורינג (שצריכה להיות בשני הצדדים - גם בנתב וגם בארון התקשורת של בזק) גורמת לכך שהמהירות המתקבלת קרובה מאוד לזו שנרכשה בפועל. הפער בין ה-100 שנרכש לבין ה-38 שמתקבל הוא בלתי סביר. אחוז הלקוחות של שרוכשים חיבור של 100 ומקבלים משהו שמתקרב לכך שואף לאפס. באותה מידה גם יכולה למכור חיבור על הנייר של 1G ולספק בפועל 10M.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר זה מה שהם עושים.

יש להם MAX 100, חבילה שמבטיחה לך חיבור של בין 0.01מגה (אני לא צוחק) ועד 100מגה.

נציגים של תמיכה טכנית אמרו שבעיקרון החל מ20 מגה זה נחשב תקין מבחינתם עבור MAX100.

ויש חבילה של TOP 100, אשר מבטיחה מינימום של 50מגה. הגדירו אותי עליה, ומן הסתם הראוטר סירב להסתנכרן.

פעם היו חבילות מוגדרות. כנראה שבבזק החליטו לעבור למודל הזה עקב בעיתיות לספק את המהיריות עליהן היא התחייבה. בצורה כזו, גם כשללקוח יש תקלה הפרעות בקו, אשר לא גורמת לניתוקים אלא רק לירידה בקצב הגלישה, בבזק יכולים לחסוך הוצאת טכנאי.

עבדתי בתמיכה הטכנית שלהם לפני כמה שנים, לא הספקתי לעבוד עם VDSL כי התפטרתי משם בדיוק כשזה רק התחיל להכנס, אבל הספקתי לראות כמה כאב ראש היה לנציגים שם עם חלק מהמקומות.

עוד בזמנו כשהגיע הVDSL לאיזור שלי בדקתי, וראיתי שהמקסימום שאוכל לקבל פה זה 30מגה. לאחר בירור לפני כשבוע נאמר לי שאפשר לקבל גם 50, האמנתי וקיוויתי שמאז ביצעו שדרוג כלשהו פה באיזור, אבל מסתבר שטעיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-7850 תומך בווקטורינג - כל הנתבים שבזק מספקת תומכים בכך. התמיכה בוקטורינג (שצריכה להיות בשני הצדדים - גם בנתב וגם בארון התקשורת של בזק) גורמת לכך שהמהירות המתקבלת קרובה מאוד לזו שנרכשה בפועל. הפער בין ה-100 שנרכש לבין ה-38 שמתקבל הוא בלתי סביר. אחוז הלקוחות של שרוכשים חיבור של 100 ומקבלים משהו שמתקרב לכך שואף לאפס. באותה מידה גם יכולה למכור חיבור על הנייר של 1G ולספק בפועל 10M.

ציף אתה בטוח שה D-LINK 7850U תומך בווקטורינג בסקירה שעשית על הנתב הזה לא הזכרת את עניין התמיכה בווקטורינג הייתי בטוח כל הזמן שהוא לא תומך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציף אתה בטוח שה D-LINK 7850U תומך בווקטורינג בסקירה שעשית על הנתב הזה לא הזכרת את עניין התמיכה בווקטורינג הייתי בטוח כל הזמן שהוא לא תומך.

ציף אני ישמח שתתייחס לשאלה שלי תודה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...