המלצה למכשיר מתנה - עד 1500 ש"ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למכשיר מתנה - עד 1500 ש"ח

SkeletonBoy

Recommended Posts

שלום אנשים,

המכשיר של חברה שלי כבר מקרטע (גלקסי 2) ואני מעוניין לקנות לה מכשיר חדש במתנה.

התקציב הוא עד 1500 ש"ח.

הדרישות הן שהמכשיר יהיה בעל עם אורך חיים טוב ורצוי שהמכשיר לא יהיה גדול מדי פיזית (יש לה ידיים קטנות והג'י 3 ודומיו לא נוחים לה).

אני אשמח להמלצות למכשיר אנדרויד טוב שיכול להתאים.

תודה רבה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק "מזדקן" בו? עדיין עם החומרה מהטובות שיש בנמצא, ודאי בטווח המחירים הזה, עם זמן סוללה ארוך, מסך גדול וגודל קומפקטי.

לגבי פקטור ה"פאדיחה" לקנות לה משהו שיצא לפני שנתיים - אין איך לעזור לך (או לה) כאן בפורום. ודאי לא בתקציב הזה...

יש את ה- Z3 COMPACT עם חומרה עדיפה מעט, עמידות למים/אבק, מעולה, זמן יוצא דופן וגודל קומפקטי במיוחד (מסך 4.6).

~1600 עד הבית כולל מיסים מאמאזון גרמני.

בסדרות הראשונות היתה בעיה של מסכים שנסדקו באופן ספונטאני פה ושם - לא יודע לומר לגבי מה שקונים היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי מכשירים סיניים למיניהם?

Meizu, ושאר חברות שאני לא ממש מכיר... יש מה להסתכל על המכשירים האלה?

ומה לגבי מכשירים "מסורסים"?

הכוונה היא למכשירים כמו ה- G4c, G3 beat ודומיהם. יש משהו מבטיח בקטגוריה הזאת?

תודה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מושלם, מנסיון אישי. מכשיר נחמד בהחלט ונותן תמורה טובה למחיר. מושלם לא, בעיקר בגלל החיסרון המעיק של 1GB בלבד, ואין סיבה לקנות אותו כשיש תקציב של 1500 ש"ח.

בנוגע למכשירי המיני למיניהם - מדובר מראש במכשירים טובים פחות. עדיף מכשיר דגל מדור קודם ממכשיר מיני וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... אז אני מבין שיש בעיה במציאת דגמים קטנים שנותנים ביצועים טובים במחיר הזה.

מה אם נוריד את הדרישה שהמכשיר יהיה קטן?

אני מוכן גם לשקול מכשירים עד 5.5 אינצ' מתוך הנחה שמתרגלים (ובסוף באמת מתרגלים לגודל).

לגבי הג'י 2 - אני מעדיף להוסיף עוד מעט כסף ולקנות לה את הגי' 3, כי גם ככה ההבדל במחיר ביניהם עומד על בערך 200 שקלים.

שקלתי גם את ה-Meizu MX4 וה- 2 (שקיים גם בגרסת 5 אינצ').

-עריכה-

שכחתי לציין גם את הXiaomi Mi4i.

הדגש העיקרי במכשיר הוא איכותית וממשק נוח. גם חשובה, אבל כל עוד היא סבירה זה בסדר.

אשמח לשמוע את חוות הדעת שלכם, ואם אפשר במהירות, בכל זאת מתנה :)

תודה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל, הייתי הולך על סוני Z1 קומפט. למרות שאם חיי בעדיפות גבוהה יותר מגודל פיזי אז הייתי משקיע את המרווח הצנוע ומזין את הZ3 קופמפט מחו"ל כאמור כי הסוללה שלו יותר גדולה ורעננה מהמפעל יחסית לזו בZ1C.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על כל ההמלצות אנשים.

בגלל שבכל זאת מדובר במתנה ואני צריך שהמכשיר יהיה אצלי ביד תוך שבועיים לכל היותר, אני לא יכול להזמין מחו"ל. הדואר בישראל פשוט בזיוני וגם אם המכשיר יגיע לארץ תוך שבוע הוא עלול להתקע בסניף הדואר המקומי עוד חודש (קרה לי יותר מפעם אחת).

מהסתכלות על מכשירים בארץ עולה שכל המכשירים שעלו בדיון הזה (Sony Z3c, Z3, G2, Mi4i ועוד) עולים סביב ה1400 ש"ח לפחות. ה-G3 עולה בערך 1600 (תלוי בגרסה).

אני חושב שה-G3 מצדיק את ה200 ש"ח הפרש במחיר כדי לקבל מכשיר מלוטש ומוכח, שלי אישית יש נסיון מאוד חיובי איתו.

אני חושב שלבסוף אלך על הG3 מה שמשאיר לי רק את ההתלבטות לגבי הגרסה - 16GB או 32GB. ההפרש בין הגרסאות הוא כ100 ש"ח.

לאור כל מה שאמרתי כאן... אשמח לקבל:

א) חוות דעת לגבי הגרסה המומלצת של ה-G3 למישהי שלא ממש משתמשת באפליקציות כבדות.

ב) חוות דעת אחרונה לפני קניה לגבי האם מומלץ ללכת על המכשיר או שיש מכשיר שנותן יחס תועלת-מחיר טוב יותר בטווח המחירים של 1500 ש"ח בערך.

תודה על העזרה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

g2 32 gb or mx 4 16gb ואם אתה רוצה ת g3 תלך על 32 בוודאות ה16 נפח מאוד קטן ונגמר תוך שנייה כי המערכת הפעלה תופסת איזה 4 גיגה.ועוד דבר ה 32 גיגה בא עם 3 גיגה במקום ב 16 עם 2 גיגה בלבד שווה תעוד 100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכבר ציינתי, אני צריך לקנות בארץ.

המחיר הכי זול שמצאתי בארץ של ה-MX4 הוא 1480 ש"ח. המחיר של ה-G2 בחנות אמינה וטובה גם נע סביב ה-1400-1500 ש"ח.

בצורה לא פרופוציונאלית ה-G3 נמכר בכ-1650 ש"ח.

לדעתי ה-G3 נותן תמורה יותר טובה מאשר המכשירים הנ"ל בעבור 200 ש"ח נוספים.

שוב... אני עדיין לא סוגר ב-100 אחוזים על הG3, אבל אני נוטה ללכת לכיוונו כי יש לי אותו ואני מאוד מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...