לבטים אחרונים לפני קנייה של 970 gtx - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לבטים אחרונים לפני קנייה של 970 gtx

k534d

Recommended Posts

הגרסא המומלצת היא STRIX נכון? האם יש עוד חנויות שמוכרות את הכרטיס פרט ל ksp?

האם יש גרסא אחרת מומלצת (העדפה asus\Gigabyte) אך מכיוון שרק ksp מוכרת אני כנראה לא אקנה את ה STRIX (אלה אם כן לא מולם אני ממש את האחריות).

ה g1 קצת גדול מדי למארז שלי אז אעדיף כרטיס קטן יותר. בתורה.

האם כדאי 390 ממה שראיתי הם פחות או יותר שווים ואני מעדיף את nvidia?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי באילת בסופש האחרון את ה ג'יגבייט G1 GAMING אחרי התלבטויות רבות. והכרטיס סבבה לגמרי, שקט, נכנס במארז MID בלי בעיה וכמובן ש WITCHER 3 על כל ההגדרות במקסימום נראה פשוט מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פוסל את ה msi האמת שהוא לא היה אפשרות, פשוט יש לי ניסיון ממש טוב עם המוצרים של .

והמחיר שלהם כמעט זהה, אבל אם יש סיבה שבגללה כדאי להעדיף את ה gaming אשמח לשמוע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פוסל את ה msi האמת שהוא לא היה אפשרות, פשוט יש לי ניסיון ממש טוב עם המוצרים של .

והמחיר שלהם כמעט זהה, אבל אם יש סיבה שבגללה כדאי להעדיף את ה gaming אשמח לשמוע :)

קירור פסיבי עד 60 מעלות, OC מצויין. ביקורות מפרגנות גם על שקט וגם על ביצועי סטוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לכתיבת שורות אלה, אין סיבה להעדיף את MSI על או להפך לצורך העניין.

ההבדל היחידי הוא המחיר (במקרה הזה).

אם אתה שואל לדעתי קח את מה שאתה רוצה, ולהבנתי מדובר בASUS

ממה שאני מבין ממך ההבדל הכספי הוא זניח, אבל תאמין לי שאם תרכוש את הכרטיס של , תרגיש יותר שלם עם ההחלטה בהמשך :-)

ושוב, אני ממש לא אומר שזאת בחירה עדיפה (או להפך), אבל במקרה הזה הבחירה הנכונה היא (בשביל השקט הנפשי).

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרש של 20MHZ בבוסט, הבדל שבקושי יתבטא בתוספת של FPS בודד. צריך להתעלם מהפרט הזה כשקונים כרטיס מסך. ניתן להגיע לתוצאות הרבה יותר גבוהות ובמיוחד עם הכרטיסים הללו, הן והן STRIX מעולים לאוברקלוק וכוללים את הפיצ'ר של פסיבי עד 65 מעלות. ובנוסף לSTRIX יש פלטה אחורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...