מה אני יכל לעשות עם האזוניות הקרועות האלו? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אני יכל לעשות עם האזוניות הקרועות האלו?

trovlet

Recommended Posts

Razer kraken 7.1

היו אצלי שנה ושלושה חודשים ( יש לי אחרויות לשנתיים סה"כ מבאג )

הבאתי את האוזניות אליהם ואחרי 10 ימים התקשרו ואמרו שאחרויות לא מכסה את זה, והם מבקשים 250 ש"ח לתיקון פאקינג אוזנייה! שתבינו אין שום נזק טכני

עכשיו מה אני יכל לעשות לעזעזל?

8NgBs1d.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה את זה:

http://m.ebay.com/itm/Replacement-Cushion-Earpad-For-Razer-Kraken-Pro-Gaming-Headphone-Earphone-FHRG-/131534749389?nav=SEARCH

ברוב האוזניות הריפוד מוחזק ע"י כמה ברגים.

תחליף לבד ואל תממן את הגנבים האלה.

לא הייתי מתכוון לשלם להם 250 שקל על פאקינג אוזנייה אחת!

בכל מקרה זה לא רשמי של החברה נכון? ז"א זה לא יהיה "איכותי" כמו של רייזר ( לא שהם עד כדי כך איכותיים, אבל עדיין )

יש לך מושג איפה אפשר להביא מקורי מרייזר כמו אלה : http://www.razerzone.com/ca-en/store/replacement-ear-cushions-for-razer-kraken-headsets

הם לא שולחים לארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשלוח לארה"ב ולהשתמש בשירותים בסגנון buy2usa. אבל במחיר של 20 שקל הייתי פשוט מזמין את החלופי באיביי. מקסימום אם ממש לא תהיה מרוצה (לדעתי לא סביר) אז תקנה אח"כ גם את המקורי, ויהיה לך עוד זוג ספייר לעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין אותך.

זה לא יהיה "איכותי" כמו של רייזר? כנראה האוזנייה שלך נקרעה מרוב "איכות". :P

או שאתה קרעת את זה עקב שימוש בלתי-סביר? אם כן, למה אתה מתלונן שהם לא רוצים להחליף לך "באחריות" ללא עלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשלוח לארה"ב ולהשתמש בשירותים בסגנון buy2usa. אבל במחיר של 20 שקל הייתי פשוט מזמין את החלופי באיביי. מקסימום אם ממש לא תהיה מרוצה (לדעתי לא סביר) אז תקנה אח"כ גם את המקורי, ויהיה לך עוד זוג ספייר לעתיד.

כן אפשר לעשות ככה, תודה

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני לא מבין אותך.

זה לא יהיה "איכותי" כמו של רייזר? כנראה האוזנייה שלך נקרעה מרוב "איכות". :P

או שאתה קרעת את זה עקב שימוש בלתי-סביר? אם כן, למה אתה מתלונן שהם לא רוצים להחליף לך "באחריות" ללא עלות?

תשמע מה שיש ב אפשר לראות שהאוזנייה מתאימה לאוזניות שאתה קונה ב 20 שקל מה שנקרא " זול "

אצלי זה נקרע, להגיד לך את האמת אני אפילו לא יודע איך

קמתי בבוקר ואני ושמתי לב שהם נקרעו ( כנראה מלפני יום )

איך אפשר להאשים אותי שעשיתי שימוש בלתי סביר? מה אני יכל לעשות באוזנייה בכדי שהיא תקרע מבפנים?

חוץ מזה שאני משתמש באוזניות פעמיים בשבוע רק בסופי שבוע בגלל שאני בפנימייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב שם במפורש שזה לKraken... לא ברור לי איך על סמך המראה אתה מחליט שזה מתאים לאוזניות ב20 שקל (כאילו כל האוזניות ב20 שקל הן אותו דבר)?

ואם, כמו שאתה אומר, השתמשת באופן סביר ובכל זאת זה נקרא, אז לא הייתי מחזיק יותר מידי מה"איכות" של המקורי...

עריכה: עכשיו שמתי לב שאלה שני דגמי Kraken שונים, אחד PRO והשני 7.1, אז לא בטוח שאותן כריות מתאימות... אולי באמת הדרך הכי טובה היא ללכת על בטוח גם אם זה מערב צד שלישי כמו BUY2USA/MUSTOP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייבים להיות פרנואיד על כל דבר באיביי. צריך לדעת לזהות מוכרים אמינים. זה לא מאה אחוז בטוח אבל זה מה שאנחנו יכולים לעשות. אני הזמנתי כריות של sure srh 840 ל440 כי הם איכותיות יותר. אז כן זה עלה 60 שקל אבל זה היה מוכר אמין מארה"ב ותאמין לי אני מרוצה מהן עד היום. ואין שום מילה על האיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עולה מינמום 15 דולר בשביל לעשות את זה לפי מה שהבנתי

אין אף אחד שמוכר את המוצר של רייזר?בשום מהקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...