שימוש בתוכנת gigabyte oc guru 2 עם כרטיס 980ti g1 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש בתוכנת gigabyte oc guru 2 עם כרטיס 980ti g1

naki

Recommended Posts

אני עוד לומד את הכרטיס החדש והתוכנה הזאת... שמתי לב שיש מצב בתוכנה שנותן oc לכרטיס, וזה עובד רק כשהתוכנה עובדת ברקע...

בדקתי עם cpu z וההבדל הוא בין 1152mhz ל 1190mhz ובמצב boost בין 1241mhz ל1279mhz...

שאלתי היא1) אם הoc הזה הוא oc נוסף ש gigabite נותנים כ"תמורה" לזה שהתוכנה עובדת ברקע, או שאם התוכנה לא תפעל לי הכרטיס עובד בכלל בלי oc שמגיע מהמפעל?

2) יש בעיה שהתוכנה הזאת תפעל ברקע? להעדיף שלא להפעיל אותה? זאת אומרת שכשאני משחק משחקים ישנים עדיף שלא להפעיל ולהפעיל את התוכנה על מצב oc רק במשחקים תובעניים?

3) אחרי שהפעלתי את התוכנה על מצב oc ראיתי שהחום עלה ל 54 מעלות, והלד windforce עובד קבוע, משמע שהמאווררים של הכרטיס עובדים גם כשאני לא משחק... זה תקין?

4) ראיתי שה asic quality של הכרטיס שלי זה 67.8% זה תקין? מה זה אומר למשתמש רגיל כמוני?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייבים את התוכנה הספציפית שלהם כדי שיעבוד על תדרי OC, זה לא חלק מה BIOS אלה OC של תוכנה.

http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_geforce_gtx_980_ti_g1_gaming_soc_review,1.html

פסקה אחרונה למטה וגם בדף האחרון הוא מדבר על זה. אם אתה עושה OC בעצמך זה די עוקף\דורס את זה בכל מקרה.

לא רואה בעיה שהיא תפעל ברקע, גם במצב OC קבוע. זה אולי יעלה לך ממש קצת יותר כסף (חשמל) ואולי ממש קצת יותר רעש\חום. שניהם זניחים לדעתי. תלוי בעיקר בך וכמה בא לך להתעסק עם זה- לשנות פרופילים בהתאם למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה פשוט עוד קצת OC מהמפעל בחינם.

מעולם לא שמעתי על ASIC, חיפשתי וזה מה שגוגל ויוטיוב יודעים (זה פשוט הדבר הראשון שקפץ):

לטעמי זה בור של מידע טכני ללא תחתית שלא הייתי נכנס אליו, אין קשר לתקין או לא תקין ולא הייתי מדאיג את עצמי במשמעות הערך (אלה אם אתה רוצה לדעת סתם לשם הרחבת הידע הכללי כי זה בכיף שלך). זה אולי רלוונטי למטורפי ה-OC הכבדים מאוד.

הייתי מצפה מהכרטיס להוריד או לעצור מהירות מאווררים בלי קשר ל OC כל עוד הכרטיס במנוחה.

לא יודע לגבי G1, אולי ככה זה בדגם הספציפי הזה. זה לא "תקלה", אולי סתם אופטימיזציה לא מלאה של פרופיל המאוורר עבור המצב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה פשוט עוד קצת OC מהמפעל בחינם.

מעולם לא שמעתי על ASIC, חיפשתי וזה מה שגוגל ויוטיוב יודעים (זה פשוט הדבר הראשון שקפץ):

לטעמי זה בור של מידע טכני ללא תחתית שלא הייתי נכנס אליו, אין קשר לתקין או לא תקין ולא הייתי מדאיג את עצמי במשמעות הערך (אלה אם אתה רוצה לדעת סתם לשם הרחבת הידע הכללי כי זה בכיף שלך). זה אולי רלוונטי למטורפי ה-OC הכבדים מאוד.

הייתי מצפה מהכרטיס להוריד או לעצור מהירות מאווררים בלי קשר ל OC כל עוד הכרטיס במנוחה.

לא יודע לגבי G1, אולי ככה זה בדגם הספציפי הזה. זה לא "תקלה", אולי סתם אופטימיזציה לא מלאה של פרופיל המאוורר עבור המצב הזה.

בבקשה:

ASIC - Application-Specific Integrated Circuit

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש אחלה, חוץ מזה שמאז שהתקנתי cpu z אני כל הזמן בודק טמפרטורה.. השבוע, שהיה חם יחסית היה לי בין 40 ל50 מעלות במנוחה, לפעמים עבד לפעמים לא.. בביקורות ראיתי שהוא צריך להיות על 35 מעלות במנוחה. לא יודע אם זה תקין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Naki גם לי יש את ה-G1, לגבי השאלות שלך :

1. אני לא משתמש באף תוכנה, הבוסט אצלי מגיע ל 1340-1380.

2. אין שום בעיה שהתוכנה תפעל ברקע, וכן עדיף שתפעיל מצב OC רק כשאתה מרגיש ירידה בביצועים.

3. תבין משהו - המאווררים של הכרטיס מתחילים לעבוד בסביבות ה 48-50 מעלות, אז ברור שב-54 מעלות הם יעבדו. המארז שלך כנראה לא מאוורר מספיק.

אצלי לדוגמה כשאני לא משחק הכרטיס מסך על 42-48 מעלות ( ליבה - 135Mhz, - 800Mhz - מאווררים כבויים ).

4.לא כ"כ בטוח לגבי הASIC, אני חושב שזה הרמת איכות של ליבת הכרטיס. ( ככל שהאחוזים גבוהים יותר הליבה איכותיתיותר וככה תוכל להגיע לOC גבוה יותר ).

*אני הגעתי למהירות ליבה של 1,500 ומהירות של 8,000 בלי העלאות מתח. ( לא בדקתי איכות ASIC ).

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...