דיסק קשיח חדש של סיגייט בנפח של 8 טרה . שיקולים בעד ונגד קנייתו . - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק קשיח חדש של סיגייט בנפח של 8 טרה . שיקולים בעד ונגד קנייתו .

ASI89

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
1350 פחות 1200 זה 150 עד היום, אלא אם היה שינוי.

ועדיין לקנות דיסק מכאני במעל 1000 שח ולוותר על אחריות בשביל סכום יחסית קטן, נשמע לי מטופש

ציינתי את המילה 'בסוף' כי אין לי טעם לפתוח דיון על הבחירה שלי, עשיתי את השיקולים שלי.

בנוסף אתה שוכח שפלונטר גובים לא מעט עבור משלוח. ואם הייתי קונה אז זה היה באייבורי. מימוש אחריות מול פלונטר בכל מקרה היה מחייב אותי במחירי משלוח נוספים.

ומחיר הכונן עמד לבסוף על קצת פחות מ 1050 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי למה ויתרת על אחריות בשביל 150 שקל (10 אחוז במחיר)http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=ST8000AS0002&cart=1437089838136490099〈=heb
שיקול נוסף שמשום מה אתה ואחרים לא לוקחים בחשבון זה עניין האבטחה .האם אתם באמת אדישים לחלוטין לאפשרות , גם אם נמוכה ,שהמידע העיסקי ,הפרטי , המשפחתי ואולי גם האינטימי (תפעילו את הדימיון החופשי ....) , ידלוף ויגיע לידיים הלא נכונות שיעשו בו שימוש עויין לשם סחיטה , פגיעה או סתם לשיימינג ברשת .לא יודע מה איתכם , אבל אני את הדיסקים הקשיחים הפגומים מעדיף פשוט לזרוק לים.אם תחשבו על זה לשנייה לעומק , הדיסק הקשיח שאתם מוסרים לתיקון /החלפה במסגרת מימוש אחריות , עובר תחת הידיים של אין ספור גורמים ואנשים החל מהחנות שממנה קניתם אותו ,דרך היבואן וכלה בחברה היצרנית .ככול הנראה יש עוד גורמי ביניים בדרך ,שאין לכם שום מושג מי הם ומה כוונותיהם ומה הם עושים עם המידע האגור בדיסק שלכם.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מימוש אחריות מול פלונטר בכל מקרה היה מחייב אותי במחירי משלוח נוספים.

אלה אם כן יש להם מימוש אחריות עם שליח על חשבונם, הוא צודק.

אני לא זוכר למי, אבל יש חנויות שיש להם!

יש להם...

there ya go

rest my case

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם בכלל לדעתכם יש צורך במגירה עם מאוורר כשמדובר בדיסק חיצוני אשר לא חשוף כמו דיסק פנימי לחום של רכיבים אחרים כמו מעבד .כרטיס מסך , וכיוצא בזאת , כלומר הוא מושפע אך ורק מהחום שהוא מייצר בעצמו וכמובן מטמפרטורת הסביבה שלא עוברת בדרך כלל את ה -30 מעלות .

החום העצמי שעשוי להתפתח,הוא גם כן מתון היות ומדובר במהירות סיבוב נמוכה יחסית של חמשת אלפים סיבובים לשנייה וזאת כאשר רוב הזמן הדיסק נימצא ממילא במצב שינה בזכות יכולת הכיבוי העצמית האוטומטית שלו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל4tb wd my book שלי אין מאוורר בכלל. כשחנקתי אותו במדף ללא מעבר של אוויר הוא עשה רעש, כשהעברתי אותו למדף פתוח עם אוויר הוא נעשה שקט מאוד. והוא לא עובר את ה 35 מעלות גם במצב עומס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם אין לו מאוורר אז איך הוא עשה רעש ?

הרי רעש הוא יכול לעשות אך ורק אם מספר הסיבובים של הפלטות גדל בצורה משמעותית ?

אם כבר אז היה צריך לקרות מצב הפוך ,כך שבמיקום הבעייתי ללא זרימת אוויר נאותה .הוא היה אמור להוריד את מהירות הסיבוב באופן משמעותי ואז עוצמת הרעש הייתה פוחתת.

איך בדקת את הטמפרטורה של הדיסק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם אין לו מאוורר אז איך הוא עשה רעש ?

הרי רעש הוא יכול לעשות אך ורק אם מספר הסיבובים של הפלטות גדל בצורה משמעותית ?

אם כבר אז היה צריך לקרות מצב הפוך ,כך שבמיקום הבעייתי ללא זרימת אוויר נאותה .הוא היה אמור להוריד את מהירות הסיבוב באופן משמעותי ואז עוצמת הרעש הייתה פוחתת.

איך בדקת את הטמפרטורה של הדיסק ?

Hwinfo

הוא שאב אוויר מלמטה וזרק למעלה כשהמדף חסם את הגובה שלו (הרי הכונן מונח בעמידה אנכית, לא אופקית) , המגנטיות של הדיסק יצרה ויברציות שזה מה שגרם לרעש. Hdd לא מייצר רעש רק בגלל מאוורר אלא בעיקר בגלל ויברציות.

המהירות שלו היא 5400 קבוע, אצלי הכונן לא הולך לישון למרות שהוא חיצוני וgreen כי כך הגדרתי אותו, הוא משמש כשרת הזרמת מדיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...