לא מתחיל AMD Athlon II X4 + MSI 970A G43 - POST + ספק גנרי. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מתחיל AMD Athlon II X4 + MSI 970A G43 - POST + ספק גנרי.

nachum37

Recommended Posts

א. תודה רבה לכם David_K ו-11010010110 על ההיענות.

ב. בדקתי עם ספק אחר תקין בוודאות, התוצאה זהה.

ג. בכל מקרה, אבדוק את ההצעות לעיל (הדלקה ללא הזכרונות, קבלים נפוחים בספק), והפעם עם מתאם Molex to 8pin שהגיע בינתיים כדי לשלול את הבעיה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, ניקיתי היטב את לוח האם כולל פירוק צלעות קירור, תושבת המעבד וכו'.

וידאתי שהספק ללא קבלים נפוחים. (על הלוח הכל Solid).

פירקתי מהמארז וניסיתי להדליק רק עם כ. מסך מעבד וזכרונות, כולל ניתוק קשיחים, איפוס ביוס וכדו', והפעם עם Molex to 8pin, - וכלום.

בהדלקה ללא הלוח מצפצף כהלכה.

אגב, התנהגות הלוח זהה אם אני מוציא את המעבד ומדליק, כלומר בכל מקרה המאווררים מסתובבים אך אין POST, ללא צפצוף וכדו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שהזיכרון לא תקין. בדקתי על שני לוחות נוספים תקינים לחלוטין (HP, Intel), שניהם לא עשו POST, ואחד מהם גם צפצף (HP). אחר כך שמתי לב שבאמת ישנו רווח מועט בין שני חלקי ה-Heat Spreader של הסטיק, כלומר משהו התפרק שם. שברתי את הסטיק הסורר בחמת זעם ;-)

עדיין לא שולל בעיה נוספת במעבד \ לוח, מחר אבדוק עם תקין. חבל שאין לי לוח ומעבד אחר עם AM3.

כרטיס התצוגה נבדק על מחשב אחר ונמצא תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת היה הזיכרון...

חיברתי אחר, המחשב עלה כרגיל והוא תקין לחלוטין. לחשוב שבעל המחשב רצה לזרוק אותו לפח... עם קצת תחזוקה (משחה תרמית, שימון מאווררים קיימים, מאוורר למארז וספק נורמלי) ושדרוגים (זיכרון, SSD?) הוא יוכל להספיק לשימושים משרדיים \ ביתיים עוד כמה שנים טובות.

אני מודה מאוד לכולם על העזרה וההשתתפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...