USB לא מגיב ולא מזוהה במחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

USB לא מגיב ולא מזוהה במחשב

Ymac

Recommended Posts

שלום.

המחשב בבית הפסיק לזהות כל התקן (לא משנה 2 או 3, קדימה או אחורה)

אין שום צליל, שום הודעה ושום תגובה מההתקן. (נגיד עכבר, לא מאיר ולא עובד)

בביוס העכבר מזוהה ללא בעיות, לכן הבעיה תוכנתית לדעתי. (ביוס UEFI)

המחשב זה מחשב האסוול חדש, עם לוח H97M-Pro4 של אסרוק.

מריץ Win 8.1

בדיקה ב-Device Manager מראה באמת שהוא לא מזהה \ אין דרייבר לבקר ה- של אינטל.

אינטל לא עושים דרייבר לרכיב הזה בשביל ווינדוס 8.1 כי הוא אמור להיות מובנה (יש רק ל-7 והוא לא עובד ב-8.1)

אני חסר אונים, המחשב לא שמיש (למזלי יש מקלדת PS\2 לכן אם ממש רוצים להשתמש בו אפשר, אבל לילדים שמשתמשים במחשב ולא יודעים שימוש ללא עכבר)

הבעיה החלה שחיברתי גלאקסי 2 למחשב ב-Download mode ובתחילה המחשב לא זיהה אותו (USB Device not recognized) אבל לאחר ניקוי של החיבור זוהה, אבל אז התנתק והתחבר לסירוגין. אחרי זה שום התקן לא עבד במחשב, גם לא אחרי ריסטרט ואני תקוע.

במחשב אחר הטלפון זוהה מצויין, ואף צרבתי עליו רום ואני משתמש בו ברגעים אלה ללא בעיות עם החיבור (טלפון חלופי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיסטם ריסטור וסייף מוד לא עוזר

סייף מוד גם אין כלום והריסטור נכשל

אנסה לנתק הכל

(שגיאה 0x80070005 ניטרלתי את האנטי וירוס)

עריכה

גם לנתק הכל לא עזר. הנה מה שמופיע במנהל ההתקנים

20150702_130751_zpswsdpf3mb.jpg

והנה השגיאה

20150702_130802_zps4sdtblx4.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו שגיאה מופיעה כשאתה פותח את החלונית של בקר ה-USB במנהל ההתקנים?

נסה להתקין שוב את INF Setup.

נסה לשנות את הגדרות הבקר בביוס לאוטומט \ אפשור \ ביטול (זה יחזיר אותו למצב 2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

INF ניסיתי להתקין מחדש, לא עזר.

הדרייבר הזה אמור להיות אוטומטי ממיקרוסופט, קראתי על זה באינטרנט. הם עושים את הדרייבר הזה רק לווינדוס 7 ומטה.

אנסה את השאר.

- - - תגובה אוחדה: - - -

שאני פותח את החלונית הוא כותב שאין דרייבר להתקן הנ"ל

ניטרלתי את ה- 3 בביוס, ובום! זה עבד!

אבל עכשיו אין לי 3.

אז איך אני משיב את המצב לקדמותו, כולל את יכולות ה- 3?

כרגע העכבר והמדפסת שבו לעבוד, שזה הכי חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להחזיר למצב 3, ובמנהל ההתקנים לחץ על הסר התקנה כולל תיבת הסימון של הסרת הדרייבר. התקן שוב את ה INF, לחץ פעם אחת על שם המחשב בראש הרשימה במנהל התקנים ואז על הכפתור שיופיע בסרגל של סריקת חומרה חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה גאון.

אם היית טורח לקרוא, היית מוצא שאין דרייבר למערכת ההפעלה הזאת!

ווינדוס 8 ומעלה, מיקרוסופט מספקים את הדרייבר לבקר ה- 3 ולא אינטל. אין באתר היצרן דרייבר ל- וה-INF לא עוזר.

תנסה להחזיר למצב 3, ובמנהל ההתקנים לחץ על הסר התקנה כולל תיבת הסימון של הסרת הדרייבר. התקן שוב את ה INF, לחץ פעם אחת על שם המחשב בראש הרשימה במנהל התקנים ואז על הכפתור שיופיע בסרגל של סריקת חומרה חדשה.

אנסה, תודה רבה על עזרתך עד כה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה ניסית?

https://downloadcenter.intel.com/download/20775/Intel-Chipset-Device-Software-INF-Update-Utility-

ומה עם זה?

https://downloadcenter.intel.com/download/22824/USB-3-0-Driver-Intel-USB-3-0-eXtensible-Host-Controller-Driver-for-Intel-8-9-Series-and-C220-C610-Chipset-Family

אני מניח שניסית וזה לא עובד על וינדוס 8.

הנה כיוון לפיתרון עקיף:

I was able to solve my problem by installing Suite III and enabling the Turbo mode for my Seagate external drive in the USB 3.0 Boost feature and let the 3.0 Boost Storage Driver handle my external drive. But still, aren't there any way to solve this rather than installing such application to just make things work?

אין לASROCK משהו דומה?

הרי הם וASUS קרובי משפחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט מהראשון:

**Important**

The Chipset Device Software does not install drivers for AGP or . DO NOT DOWNLOAD THIS UTILITY IF YOUR DEVICE MANUFACTURER IS RECOMMENDING IT TO CORRECT AN "AGP DRIVER," "AGP GART," OR "USB DRIVER" ISSUE; IT WILL NOT CORRECT YOUR ISSUE.

השני ניסיתי והוא מסרב לרוץ כי המערכת לא מתאימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...