מחשב לגיימינג כבד (6K) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לגיימינג כבד (6K)

Cypherlz

Recommended Posts

קח בחשבון ש120 ג'יגה לSSD זה לא רעיון טוב אם יש לך תקציב ... אתה תוכל אולי לשים 2 משחקים והוא יתמלא לך בשניה ... 250 זה אידיאלי ( רק בטלפילד וההרחבות זה בערך 50/60 ג'יגה )

סה״כ מפרט טוב ... גם לא רואה את הצורך ל16 ג'יגה לגיימינג אין צורך ביותר מ8 .. מקסימום בעתיד תוסיף עוד סטיק

שאר הכסף יכול ללכת לSSD בנפח יותר גדול או למארז יותר איכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון ש120 ג'יגה לSSD זה לא רעיון טוב אם יש לך תקציב ... אתה תוכל אולי לשים 2 משחקים והוא יתמלא לך בשניה ... 250 זה אידיאלי ( רק בטלפילד וההרחבות זה בערך 50/60 ג'יגה )

סה״כ מפרט טוב ... גם לא רואה את הצורך ל16 ג'יגה לגיימינג אין צורך ביותר מ8 .. מקסימום בעתיד תוסיף עוד סטיק

שאר הכסף יכול ללכת לSSD בנפח יותר גדול או למארז יותר איכותי

אוקיי בהנחה ואני לוקח 8 ג'יגה, איזה מארז אתה ממליץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כמה הערות בקשר למפרט, הכרטיס שבחרת רועש מגרסאות אחרות, אם השקט חשוב כמה שציינת אמליץ על MSI Gaming 4g או strix שהם מעולים וגם כוללים fanless mode - עד טמפ' מסויימת של 65 מעלות אם אני לא טועה המאווררים לא יפעלו וזה יתרום רבות לדרישה שלך לשקט.

הזכרונות, לדעתי גבוהים ויהוו בעיה עם הקירור, קח זכרונות נמוכים יותר כמו RipjawsX שגם זולים יותר וגם מציעים תזמונים נמוכים יותר.

גם המארז שבחרת רועש יחסית ויש מארזים שקטים יותר שגם מכילים חומר בידוד רעשים דוגמת הP100 שבחרתי או 550D של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כמה הערות בקשר למפרט, הכרטיס שבחרת רועש מגרסאות אחרות, אם השקט חשוב כמה שציינת אמליץ על MSI Gaming 4g או Asus strix שהם מעולים וגם כוללים fanless mode - עד טמפ' מסויימת של 65 מעלות אם אני לא טועה המאווררים לא יפעלו וזה יתרום רבות לדרישה שלך לשקט.

הזכרונות, לדעתי גבוהים ויהוו בעיה עם הקירור, קח זכרונות נמוכים יותר כמו RipjawsX שגם זולים יותר וגם מציעים תזמונים נמוכים יותר.

גם המארז שבחרת רועש יחסית ויש מארזים שקטים יותר שגם מכילים חומר בידוד רעשים דוגמת הP100 שבחרתי או 550D של corsair.

הסיבה שלקחתי את הEVGA זה כי הוא מגיע הOC הכי גבוהה, אני שוקל להחליף לאסוס. אבל המארז נראה לי יקר מידיי אם יש לך משהו בסביבות התקציב, אני אשמח לקבל את המלצתך.

אם תוכל להסביר לי בקשר הזכרונות

http://www.gskill.com/en/product/f3-1600c9d-16gxm

http://www.kingston.com/us/hyperx/memory/beast

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://ksp.co.il/?uin=16277

התכוונתי לאלה, התזמונים נמוכים יותר (לייטנסי\תזמונים בזכרונות זה הזמן שלוקח למידע לעבור מהזכרון למעבד, נמוך יותר = מהיר יותר) וגם הזכרונות עצמם פיזית נמוכים יותר :P

בקשר למארז, Antec P100 ו550D הם המארזים המושקטים היחידים שנמכרים בKSP, הP100 זול יותר ועולה 395ש"ח. ברמות הרעש הוא משתווה לR4 של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://ksp.co.il/?uin=16277

התכוונתי לאלה, התזמונים נמוכים יותר (לייטנסי\תזמונים בזכרונות זה הזמן שלוקח למידע לעבור מהזכרון למעבד, נמוך יותר = מהיר יותר) וגם הזכרונות עצמם פיזית נמוכים יותר :P

בקשר למארז, Antec P100 ו550D הם המארזים המושקטים היחידים שנמכרים בKSP, הP100 זול יותר ועולה 395ש"ח. ברמות הרעש הוא משתווה לR4 של .

אוקיי, אני אקח את הRIPSAWS כנראה

לגבי המארז, אני לא חושב שזה כל כך קריטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 4790 3.6Ghz 8MB L3 Cache s1150 - Tray 1

מאוורר למעבד: קירור למעבד Arctic Freezer 7 Pro Rev.2 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם ASUS H97-PLUS LGA1150, Intel H97, DDR3 1600, 2xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1

זכרונות: G.Skill Ripjaws-X 2x8GB DDR3 1600Mhz PC3-12800 Kit CL9-9-9 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך EVGA GTX970 FTW ACX 2.0 4GB GDDR5 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: כונן קשיח Western Digital Caviar Blue WD10EZEX 1TB Sata III 1

כונני SSD: כונן קשיח Samsung 850 Pro Series MZ-7KE256BW 256GB SSD SATA III 1

ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולארי SeaSonic 620W 80+ Bronze M12II EVO 1

מארזים: מארז ללא ספק CoolerMaster CM Storm Scout 2 Window ATX 1

הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 5810 שקל

עמוד מוצר

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 4790 3.6Ghz 8MB L3 Cache s1150 - Tray 1

מאוורר למעבד: קירור למעבד Arctic Freezer 7 Pro Rev.2 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם ASUS H97-PLUS LGA1150, Intel H97, DDR3 1600, 2xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1

זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill Ripjaws-X 8GB DDR3 1600Mhz PC3-12800 CL9-9-9 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך EVGA GTX980 FTW ACX 2.0 4GB GDDR5 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: כונן קשיח Western Digital Caviar Blue WD10EZEX 1TB Sata III 1

כונני SSD: כונן קשיח Samsung 850 Pro Series MZ-7KE256BW 256GB SSD SATA III 1

ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולארי SeaSonic 620W 80+ Bronze M12II EVO 1

מארזים: מארז ללא ספק CoolerMaster CM Storm Scout 2 Window ATX 1

הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 6318 שקל

עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר

שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

מה עדיף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...