לתקן או לקנות חדש? אשמח לחוות דעת - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לתקן או לקנות חדש? אשמח לחוות דעת

rollcage

Recommended Posts

הבעיה במחשב היא שהלוח אם נהרס והארדיסק גם,המחיר שהם מציעים(דרך היבואן של בראשון) הוא 1200ש'ח( 700ש'ח 300ש'ח הארדיסק ו200ש'ח עבודה)

השאלה האם יש טעם להשקיע סכום כזה על תיקון או שכבר עדיף לקנות חדש בהשקעה מקסימלית של 3000ש'ח?

אבל והאבל הגדול הוא שהמחשב הגיע עם BEATS AUDIO(שנתן לו ממש מעולה שיותר טוב אפילו מהרמקולים במחשב הנייח שלי)

השאלה אם יש בתקציב הזה(עד 3000ש'ח) מחשב שמגיע לרמת כזו או אפילו קצת פחות במחיר הזה...

אשמח לשמוע חוות דעת בנושא כי יום ראשון אני צריך להחזיר תשובה אם לתקן או לקחת מהם

המחשב הנוכחי הוא: HP Pavilion dv6-7043cl

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיקול אישי שלך, האם אתה מעוניין להוציא 1200 או 3000? ברור שחדש טוב יותר. מה אתה מעדיף?

פרט גם מה בדיוק הבעיה. ואיך המחשב הגיע למצב שהוא נמצא בו.

בכל מקרה במקרה של התיקון כבר עדיף לך לשים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשירית מחיר? כלומר לדעתך באיביי אפשר למצוא לדגם הזה ודיסק קשיח 500GB ב120 שקלים? :)

אל תגזים. אפשר יהיה למצוא בפחות ממה שהם ביקשו, אבל האמת היא שכנראה לא בהרבה פחות. המחיר שלהם נשמע סביר לחלוטין בצורה שאפילו מפתיעה. לרוב המעבדות האלה דורשות על לוחות אם סכומים הזויים שקרובים יותר ל700 דולר מאשר ל700 שקלים.

הם גם לא חייבים להסכים להתקין חומרה שאתה מביא להם מבחוץ, ולמעשה רוב הסיכויים שלא יסכימו.

אם אתה מרוצה מהמחשב באופן כללי, 900 שקל ללוח אם חדש כולל עבודה - נשמע לי סבבה. הייתי הולך על זה, מוותר על הקשיח וקונה בצורה פרטית כמו שהומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המידע,אבל חדש לא בהכרח אומר יותר טוב ולפי מה שראיתי השיפור בביצועים מבחינת מעבד לא יהיה משמעותי מידי שיצדיק פי שתיים וחצי מחיר..(הייתי במחשב הנייח שלי בערך מאמצע 2008 ועד לפני חודשיים עם הPHENOM X3 וכול פעם שחיפשתי אם לקנות מעבד חדש לא ראיתי שום דבר שיצדיק מחיר שדרשו(ובכלל אם רציתי אז זה בכלל גם להחליף ...) ברור שהם הציעו שיפור ביצועים אבל שוב לא משהו משמעותי ולא משהו מורגש מידי....

גם אני חשבתי בהתחלה שהם גנבים במחיר אבל בדקתי באיבי ולוח אם כזה הכי זול זה בערך 600ש'ח שזה לא כולל משלוח ואם יעלו מכס וכול שאר הדברים... אז עוד 100ש'ח על כול הטרחה הזו בשביל שהם יעשו זה סביר ביותר

ואם אתם ממש רוצים לבדוק ולראות שאתה טועה אז זה המספר מוצר של הלוח אם: 682177-001 תגיד לי אם מצאת ב120ש'ח(חדש ולא מחודש!!) אני יקנה ממך ב500ש'ח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקבל דברים מ$60 ועד פי 3 מכך, לפני משלוח. :(

כשתהיה ליד מחשב, אולי תוכל לשתף אותנו בטכניקות החיפוש שלך. אני בטוח שלכולם יהיה מועיל לדעת איך אפשר למצוא מוצרים בזול. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער טעיתי בדגם של המחשב זה הנכון:HP Pavilion dv6-7043cl

וניראה לי בגלל זה מצאת גם בכזה זול כי מה שקישרת לאיבי לא מתאים לדגם הזה לפי מה שאני ראיתי

http://support.hp.com/bg-en/document/c03337074 לינק לאתר יצרן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לiwantdell:

א) זה לא הדגם הנכון. זה לDV6-3000, וכאן צריך DV6-6000. עריכה: לפי פותח הדיון בכלל צריך DV6-7000, שהוא עוד יותר יקר.

ב) זה לא 700 ש"ח, נכון. זה גם לא 300. זה 400 כולל משלוח, אבל לפני מיסים.

ג) ראית אותי אומר שזה יעלה 700 ש"ח באיביי? ברור שזה חייב להיות יותר זול. אם המחיר הכי זול הוא 700 ש"ח, הרי שהמעבדה מפסידה על העסקה הזו. למה שתפסיד? אמרתי בצורה מאוד ברורה - אם יזמין לוח עצמאית מאיביי, זה יעלה פחות, אבל כנראה לא הרבה פחות.

ד) אתה זה שזרקת "עשירית מחיר" בלי לחשוב, ואח"כ זרקת גם "הכי יקר 120 שקלים", כנראה גם בלי לחשוב. הדבר היחיד שמפריע לי בכל הדיונים האלה הוא שאנשים זורקים דברים לא בדוקים לאוויר ומגזימים סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על התיקון וקנה במקום קשיח מכני אתה מיד תרגיש בהבדל

- - - תגובה אוחדה: - - -

למחשב שלך יש מאפיינים טובים בכל מקרה אתה יכול גם לפנות למעבדה פרטית והמחיר יהיה הרבה יותר זול מתיקון המחשב בחברה ....

- - - תגובה אוחדה: - - -

למחשב שלך יש מאפיינים טובים בכל מקרה אתה יכול גם לפנות למעבדה פרטית והמחיר יהיה הרבה יותר זול מתיקון המחשב בחברה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על העזרה בסוף הוחלט לתקן את הלוח אם

ואת הארדיסק הם טוענים שיש שם סקטורים דפוקים ובגלל זה צריך להחליף.... אני ינסה לסדר את זה לבד ובמקסימום יחליף לSSD

תודה ושבוע טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...