560 ככרטיס לחישובי פיזיקה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

560 ככרטיס לחישובי פיזיקה

k534d

Recommended Posts

אני מחליף את ה560 gtx שלי ב 970gtx ורציתי לדעת האם כדאי להשתמש בכרטיס לחישובי פיזיקה, הלוח הינו p8-h67-m pro של asus?

השאלה האם זה יפגע בביצועים הכללים? עדיין לא יצא לי להגדיר קונפיגורציה כזאת אז אשמח לשמוע מבעלי ניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של פיזיקס יעודי 970 אמור להספיק אבל תמיד אתה יכול לבדוק ביצועים עם ובלי פשוט כנס למשחק שיש לו בנצ'מרק(shadow of mordor gta5 וכו ) לפי דעתי זה לא יוסיף לך יותר מדי אלא אם יש לך משחק כמו borderlads אבל יכול להיות שאני טועה... עד עכשיו אני לא ראיתי שיפור שהוא יותר מ 2 FPS חוץ מ BORDERLAND.

ההגדרה בדרייבר היא פשוטה אז פשוט לנסות, ייתן לך אינדיקציה במשחקים שאתה משחק יותר מכל עצה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לו יוריד לו את התדר ליבה של הכרטיס שנייהם שונים ואיך אפשר לגרום לכרטיס אחר לחשב את הפיזיק בלי שיפריע לכרטיס

- - - תגובה אוחדה: - - -

הכרטיס המשני יכנס לפעולה רק במשחקים שתומכים האצת חומרה (GPU) לפיזיקס. ראה רשימה: http://physxinfo.com/ (שזה בערך 45 משחקים מתוך 594 שמשתמשים במנוע פיזיקס)

זה לו יוריד לו את התדר של הכרטיס שנייהם שונים ואיך אפשר לגרום לכרטיס אחר לחשב את הפיזיק בלי שיפריע לכרטיס

סליחה על הדבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס פיזיקס יעודי זה לא כמו SLI שמחייב את הכרטיסים לעבוד בתדר הנמוך מהשתיים אלא הוא פועל בנפרד לצורך חישוב יחידות הפיזיקס בלבד והוא לא אחראי לרינדור המשחק עצמו. להכניס כרטיס פיזיקס לא תמיד יכול להוסיף לכן התשובה היחידה היא באמת לחבר ולבדוק ביצועים אם אין פגיעה ואין שיפור אין כל שימוש באפשרות סתם יוסף חום למארז אם יש שיפור של FPS בודדים עדיין לא הייתי מוסיף.

בכל אופן על 1080P 970 אמור להספיק ואם יש לך שיפור עם הוספצת כרטיס במשחקים שתומכים אתה יכול רק ליהנות מזה.

כנס למשחק שתומך כמו מטרו ותבדוק. לפי דעתי אם אתה בודק תן הגדרות על מקסימום אתה אמור להיות במשחק הזה על 50-60 FPS אם תוסיף את הכרטיס זה יקל על ה-970 במשחק כמו זה.

PAL- בלוח הבקרה של יש לך נהל הגדרות פיזיקס- שם אתה יכול לבחור איזה כרטיס/מעבד יחשב את הפיזיקס בנפרד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התושבת\סלוט PCI-E הכחול יעבוד במהירות רגילה (x16), בעוד הסלוט השחור יעבוד במהירות נמוכה (x4).

פשוט חבר את הכרטיס היעודי לפיזיקס בסלוט השחור. גם לא נראה לי שזה ישנה הרבה מבחינת חישובי פיזיקס, אבל בדוק בעצמך איך זה עובד מול כרטיס בודד וזהו.

בכל אופן זה לא יכול לפגוע\להשפיע על משחקים שלא משתמשים בהאצת פיזיקס, אם זאת השאלה שלך. רק שים לב שהספק שלך מסוגל להחזיק את 2 הכרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התושבת\סלוט PCI-E הכחול יעבוד במהירות רגילה (x16), בעוד הסלוט השחור יעבוד במהירות נמוכה (x4).

פשוט חבר את הכרטיס היעודי לפיזיקס בסלוט השחור. גם לא נראה לי שזה ישנה הרבה מבחינת חישובי פיזיקס, אבל בדוק בעצמך איך זה עובד מול כרטיס בודד וזהו.

בכל אופן זה לא יכול לפגוע\להשפיע על משחקים שלא משתמשים בהאצת פיזיקס, אם זאת השאלה שלך. רק שים לב שהספק שלך מסוגל להחזיק את 2 הכרטיסים.

אז אפשר לחבר שני כרטיסים שונים בשביל לחשב פיזיקס

למשל לי יש 7970 של וכרטיס נוסף של אינוידיה עם אני יחבר אותו בנוסף לכרטיס שיש לי במחשב או יכול לחשב פיזיקס .

או שגם צריך איזה תוכנה שטנטר את הכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדריבר של אנוידיה לא מאפשר שימוש בכרטיס משני כיעודי לפיזיקס במידה והכרטיס הראשי (המרנדר) הוא לא של אנוידיה (=AMD).

הם לא מחבבים את הרעיון שתשים את הכסף הגדול על ואת הכסף הקטן (אם בכלל) על Nvidia בתפקיד כלבה, שתהיה אחראית לתאימות, תמיכה וכו'...

אבל בעקרון כן, בניגוד ל-SLI, ניתן להאיץ פיזיקס כמעט על כל כרטיס אנוידיה משני, ללא תלות בדגם הכרטיס הראשי, בהנחה שהוא ירוק.

אגב זה לא מוגבל לפיזיקס. ישנן אפליקציות אחרות שיכולות לנצל ליבות שונות במקביל (ללא גשר SLI). טכנית גם OpenCL יכול.

תיאורטית מפתחי משחקים יכולים לכתוב מנועי פיזיקה משלהם שירוצו על שילובים מוזרים (רק שזה לא בסדר העדיפויות שלהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת להפעיל את הכרטיסים ביחד?

בשביל פיזיקס אתה צריך כרטיס תומך. אני יודע שבעבר ניתן היה לגרום להשתמש בכרטיס של לחישובי גרפיקה, כאשר הכרטיס של ndidia משמש לחישובי פיזיקס אבל ביטלה את זה, אבל בזמנו היו כל מני מודרים שהצליחו לגרום לזה לעבוד אז אני לא יודע מה המצב כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...