לדעתכם זה מטען מקורי? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לדעתכם זה מטען מקורי?

Rockstatement10

Recommended Posts

אנשים יכתבו את מה שהם רוצים להאמין בו. מטען מקורי במחיר כזה,עוד כשהמוכר מסין ולא מראה בכלל לוגו,לא תמצא.

זה הצד הראשון(במטען המקורי אין שום דבר בצד השני ובצד העליון יש את הסמל של סמסונג,אני מניח שבגלל שהם מסתירים אותו ככה,בצד השני יש איזה לוגו של חברה סינית ולמעלה אין כלום,או,שזה יהיה לוגו מזויף מלמעלה והם לא מראים את זה כי יכולים לתת להם באן אם הם מוכרים מוצרים מזויפים):

$_57.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהם יכתבו ORIGINAL,אנשים תוהים אם זה אמיתי ואומרין,טוב כולה 3 דולר נזמין ונראה.

בינתיים יש 9000 כאלה שהזמינו את המטען.

אחר כך המוכר יכול להגיד שזה ORIGINAL אבל שהוא לא אמר איזו חברה ואז אין לך שום דבר נגדו,הוא סיפק את מה שהוא רשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם המטען הזה כבר 3-4 חודשים עובד מעולה.. אבל גם יש לי סמארטפון ישן יחסית S והמטען הוא 1A אז עובד סבבה הכבל נהרס מהר יחסית

זה שהמטען עובד לא אומר שהוא לא מזוייף, לייצר מטען עובד זה לא גרעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה משנה, אם אני קונה אני רוצה לקבל ולא זיוף.

מטענים מזויפים נוטים להתקלקל במקרה הטוב (תראה תגובות) ולגרום נזק למכשיר במקרה הפחות טוב.

אתה יכול להיות בטוח שסיני לא תכנן את המטען הזה, פיקרו מטען מקורי והעתיקו אותו עם רכיבים זולים.

אם לא אכפת לך, העיקר שיעבוד - תקנה משהו BRANDLESS, גם מטען שתקנה בחנות נוחות בתחנת דלק יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטענים מזויפים נוטים להתקלקל במקרה הטוב (תראה תגובות) ולגרום נזק למכשיר במקרה הפחות טוב.
גם מקוריים.
אם לא אכפת לך, העיקר שיעבוד - תקנה משהו BRANDLESS, גם מטען שתקנה בחנות נוחות בתחנת דלק יעבוד.
זו נקודה שאני מסכים איתה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...