sli 970 או 980ti ברזולוציית fhd לרמת fps שמתאימה ל 144hz - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

sli 970 או 980ti ברזולוציית fhd לרמת fps שמתאימה ל 144hz

naki

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שנייה אני מריץ :)

- - - תגובה אוחדה: - - -

זה מבחן קליל לעומת FIRESTRIKE

הציון זה הכל על סטוק אפילו המעבד... אם אתה רוצה אני יכול להריץ אותו על 4.8GHZ מעבד ו סביבות 1550 לכרטיסים. זה ייתן שיפור של כ-20%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נתקלתי בבעיה קטנה ...

משום מה הפיזיקס לא ממש עובד טוב עם ממה שאני רואה אני צריך להפעיל שיחידת העיבוד תבוא מהמעבד משום מה המבחנים קורסיים לי אפילו בסטוק.

נכון לעכשיו אני מריץ PHYSX מהמעבד ועכשיו לא קורס....

יש מישהו שיודע משהו על זה?

אגב המפרט שלי בחתימה לא נראה לי שיש בעיה של ספק/לוח/מעבד/ לא משנה מה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, כי משתמש היום במנוע Bullet לחישובי פיזיקה על ה-CPU, ולא במנוע PhysX של Nvidia (שרץ גם על ה-GPU) כפי שנתמך לפני חמש שנים ב- Vantage.

בעקרון הגדרת PhysX מלוח הבקרה של הדריבר לא אמורה לשנות כלום ב- הנוכחי. אולי ישנה בעיה אחרת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי ....

בדקתי כל כרטיס בנפרד הכל תקין גם עם אוברקלוק די משוגע 1600/7800

כל כרטיס מחזיק יפה את האוברקלוק הזה..

אבל איך שאני מפעיל SLI ברגיל הכל תקין אבל אם אני עושה אוברקלוק הכי קטן זה פשוט קורס לי.

עכשיו ממה שאני רואה יש הפרשי מתחים בין הכרטיסים אחד רץ על 1.205 והשני רץ על 1.225

זה ככה רק מתי שיש SLI מתי שזה כל כרטיס בנפרד שתי הכרטיסים עובדים על 1.225 כל אחד

ממה שראיתי בגוגל יש בעיה עם הדרייברים וזה פשוט גורם להפרשי מתחים.

עשיתי תיקון דרך AB לכרטיס הנמוך כשאני בSLI ועשיו ההפרש יותר מזערי 1.225 עם 1.220 ככה שזה תקין יותר. בכל אופן אחרי ששיניתי את חישובי הפיזיקה למעבד זה נראה לי תקין עכשיו.

לפי דעתי זה ההפרש בין הכרטיסים( למרות ששניהם G1) לכל אחד יש בוסט שונה כשהוא לבד. 1380 והשני 1418.

מה שנראה לי קורה פה זה בגלל שאחד הרטיסים רוצה לפעול יותר מהר אבל השני לא מאפשר לו המתח יורד כדי לפצות על כך שהוא עובד יותר לאט( כשאני מפעיל שניהם רצים על 1380) כמו שזה אמור לעשות הוא יפעיל את שני הכרטיסים על התדר הנמוך מהשניים כי ממה שהבנתי לא יהיה שני תדרים שונים.

עכשיו אחרי המון נסיונות והתעסקות המסקנות שלי הם:

1. לשנות חישובי פיזיקה על המעבד

2. להתאים מתחים בין הכרטיסים( במקרה שלי החלטתי להתאים את האיטי למהיר וככה אני מריץ על 1418 שני הכרטיסים.

מה שיגרום לפי דעתי למזעור הפרשי המתחים בנוסף לא ישגע את הכרטיס המהיר ולא יגביל אותו( לפי דעתי OC כ"כ קליל של 38 MHZ לא מצריך אפילו שינוי בכרטיס האיטי יותר).

מה שכן חשוב לי לומר שכאשר שיחקתי במשחקים הייתי בOC של 1580 ליבה 7600 זיכרון ללא כל בעיה

GTA WITHCER DRAGON AGE PROJECT CARS וכל המשחקים הכבדים למיניהם ללא שום קריסה וללא התחממות. המקסימום שלי הוא 69 בכרטיס העליון והתחתון הוא על 61

הקריסה היא רק ב3DMARK.

VALLEY עובד חלק אז ככל הנראה זה עניין הפיזיקה ב3DMARK עם שילוב של .

אם יש למישהו רעיונות או מחשבות אני אשמח אם תשתפו אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...