sli 970 או 980ti ברזולוציית fhd לרמת fps שמתאימה ל 144hz - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

sli 970 או 980ti ברזולוציית fhd לרמת fps שמתאימה ל 144hz

naki

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי נניח ומכרת את שלך באזור ה 1500 ו הוספת לפי דעתי כ 2000-2500 בשביל 980TI למה לא לקנות פשוט 970 נוסף ב 1900 ולחסוך כסף?

יגידו לי שיש משחקים שלא תומכים , המשחקים האלה (לרוב) ממילא רצים על הכרטיס הזה על מקס ורוב ה AAA תומכים בSLI.

יותר מזה גם אם לא היה לי 970 לא הייתי קונה 980TI אלה 970 בSLI למה? כי אתה יותר חזק מהכרטיס הכי חזק בשוק נכון להיום!.

יש שיסכימו איתי שאין כל סיבה לקנות את כרטיסי הדגל אלא שלב אחד למטה כדי ליהנות מהשדרוגים האלה.

בכל אופן זוהי דעתי בלבד וביום שאני ארגיש צורך אני אוסיף SLI

אגב ראיתי בלוח יד 2 שמישהו מוכר 970 ב 1200 שח. במקומך הייתי הולך על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לגמרי מדוייק. קצב פריימים ממוצע לא מספר את כל הסיפור. אמנם הקצב הממוצע יהיה יותר גבוה, אך זמן הרינדור של ה פריימים האיטיים ביותר טוב יותר על ה X

המערך של ה 970 צפוי ליותר גמגומים, ובל נשכח שיש לו רק 3.5 ג'יגה של מהיר ועוד 0.5 של איטי לעומת 6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.youtube.com/watch?v=CpmuXd52Ce0

לא אני בדקתי וכמו שאתה רואה גם טיטאן מתקשה עם 4K

בכל אופן הבחור פה מדבר על 1080 P

מצדיק בעיניך לשלם כ 2500 שח בשביל ביצועים יותר נמוכים בעוד שהוא יכול לחסוך קרוב לאלף שח ולקבל ביצועים גבוהים יותר?

אם זה היה האדומים שזוללים חשמל הייתי מסכים איתך . לא במקרה הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטון מעולה.. רק שבאמת אני צריך 1080p. מה שכן רואים פה זה שאין כרגע שום אופציה להריץ חלק . וחושב שה980ti יסתובב סביב titan x מבחינת ביצועים.. השאלה אם התוצאות ב1080p יהיו שונות משמעותית מהתוצאות האלה לטובת 980ti על פני מערך מבחינת רמת fps, ויציבות של משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוהי הטענה שלי.

למקרה הספציפי הזה אין סיבה לזרוק 600-1000 שח לפח ולהוסיף 970.

אם היה מדובר על מסכי הייתי ממליץ על 980TI אבל זה לא המקרה פה.

תקן אותי אם אני טועה אבל ב -1080P אין לו כל שימוש ב 6 או 12 גיגה זיכרון כרטיס.

ואם תרצה לשחק עם פילטרים למיניהם כל מה שהסרטון שלי מראה שאתה לא תרגיש הבדל בין ה לTITAN.

ההגיון שלי עובד על אותו הגיון שרץ פה בפורום כבר זמו רב מבחינת מחיר ביצועים 970 עדיף מ 980.

- - - תגובה אוחדה: - - -

עדכון קטן.

ראיתי מחיר בפךונטר על סך 3600 במקרה הזה אם תצליח למכור את הכרטיס שלך ב1500 אני מאמין שלהוסיף 2100 שח יהיה שווה את זה.

כל החישוב שלי עד כה היה בהנחה שהכרטיס יעלה 4000 שח ולא שווה את המחיר לביצועים. במחיר הזה זה יכול להיות פתרון מוצלח בשבילך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר יש 970 אחד וכל המערכת (ספק, ומארז מאוורר) קיימים אז ברור שעדיף כלכלית לקנות עוד 970 ולהסתדר עם החסרונות הקטנים.

אבל למערכת חדשה או כזו שצריך להחליף בה חלקים עדיף 980TI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון ולא נכון לאחר שראיתי את המחיר זה יוצא לו אותו מחיר בהנחה שהוא מוכר את הכרטיס שלו ב 1500.

כל מה שכתבתי עג עכשיו היה בהנחה שתקנה את 980TI ב 4000 שח לא ב 3500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני נדחף, אבל מה אתם חושבים במקרה של 980? יש לי כבר לוח אם שמיועד ל- עם ספק כוח טוב שמיועד ל- של 980. הכל כבר מוכן.

במצב הזה אתם הייתם קונים עוד 980 או מוכרים ומחליפים ל-Ti?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה רזולוציה אתה משחק?

אתה משחק עם פילטרים או בלי?

איזה משחקים?

מה קצב הרענון שיש לך? 60-120-144

ברמת העקרון כמו שאתה ראית בסרטו שהעלתי 980 ב חזק יותר .

980TI חזק בכ 30% מה-980 תלוי במשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1440p בקצב רענון של 144.

עם פילטרים, לא יכול לסבול בלי.

משחקים כבדים יחסית, Witcher 3, Dragon Age: Inquistion וכו'.

אתה נשמע כמו אחד שלא מוכן להתפשר (רזולוציה גבוהה, פילטרים מלאים ושאיפה ל 144HZ זה בהחלט טובעני ביותר) ולכן לפחות עוד 980 למסיבה אבל אני חושב שגם זה יאכזב אותך.

אז הכי טוב בשבילך כרגע "לשרוד" עם 980TI אחד עכשיו ולמכור 980 כמה שיותר מהר (המחירים יתחילו לרדת בקרוב) ולתכנן על עוד 980TI בהמשך.

יהיה לך שיפור מיידי ואופק שדרוג כשזה כבר לא יספיק לך (וככל הנראה זה לא יספיק)

כל זה אם אתה מראש מוותר על שאולי תצליח להפתיע אחרי הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים במקרה שלך הפילטרים יהנו מהזיכרון של 980TI .

מה שכתבתי לנארי בפרטי היה שאולי שווה לחכות לווינדוס 10 אם מה שאומרים נכון מעכשיו כרטיסים בSLI יהיו מפלצות כי הזיכרון של הכרטיס השני גם ישחק תפקיד.אז לחכות חודש וקצת לא יהרוג אף אחד ונראה באמת מה DX12 יתן לנו ונהיה יותר חכמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...