קירור נוזלי מלא- טיפים - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור נוזלי מלא- טיפים

borat1924

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פותח התרד אני מבין את ההתעניינות והמחקר לפני, מה שכן מרגיש לי כאילו אתה מפספס את העניין. אתה לא יכול לבחור מערכת לפני שאתה לא סגור על חומרה. מה גם שהחומרה והקירורים שיהיו בעוד שנה יהיו שונים מהעכשיו. אתה צריך לעשות את הכל במקביל, מה שאומר שברגע שהחלטת ואתה הולך להזמין את החומרה אתה צריך לתכנן את הקירור, ככה שהדברים יגיעו וישתלבו אחד בשני.

לגבי תאימות החלפה של בלוקים וכו, אני אישית משתמש בבלוקים אוניברסלים לכרטיסי מסך ולא בבלוק מלא, מה שדורש ממך פחות בכל החלפה של כרטיס מסך (רק החלפה של הקירור זכרונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, אבל כרגע אני רק "מגשש", כי בתחום הקירור הנוזלי אין לי ידע. לכן אני מתחיל לתכנן כל כך מוקדם. וזאת על מנת שאדע לאן אני הולך, וכך אוכל להוציא את המיטב מהכסף שיהיה אצלי באותו הרגע.

מפרט ב15 אלף שקל -+ לא נוצר כל יום, דרוש תכנון מקיף לפני שעושים דבר כזה.

על החומרה אני כבר סגור, זה או שלישיית 970 TI או שלישיית 380X. מהסיבה שיצא לי יותר זול אני לא לוקח שתי 980/390X. על מארז אני סגור, על אני סגור ועל מעבד אני לא ממש סגור האמת.. פה אומרים לי ש5820K לא יכול להחזיק מערך של 3. אבל באתרים מחול אני רואה שהוא יחזיק ללא בעיה.

אני כרגע רוצה ללמוד על סוגי הקירורים שיש בשוק, לראות מה משתלם ומה לא, איך לבנות ומה לעשות כדי שאוכל לבנות את המחשב.

עריכה-

עשיתי בדיקה מעמיקה, וכן. 5820 לא יכול להחזיק 3.

אני אתן לזמן לעשות את שלו ואראה מה הסדרה החדשה של המעבדים תהיה.

רק נשאר לי ללמוד על איך לבנות כזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רק שוכח שכל בלוק (מלא) של כרטיס עולה בסביבות 500 ש"ח ללא משלוח\מיסים

וגם לזכור שעל כל רכיב חם(כרטיס מסך\מעבד) החוק ה"רטוב" אומר שאתה צריך לפחות רדיאטור 240 על כל אחד (עובי רגיל ... לא מדבר על 55-60 ס"מ)

מה שמייקר לך עוד יותר ובפועל לא יוצא לך יותר זול מאשר זוג כרטיסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולק קצת על החוק הזה.

אני עם 2500K ו-GTX 780 מומהר, על רדיאטור 360 GTS (דק, צפוף) ומאווררים לא עוברים את ה-800 סל"ד (אני לא אוהב לשמוע את המחשב שלי) והטמפרטורות מצויינות (כרטיס, בימים קיציים אלה מגיע ל-55 מעבד יכול להגיע ל-70. אבל ברגע שהמאווררים מופעלים, No fucks are given)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שם רדיאטור נפרד לכרטיסים, 480MM, זה 4 מאוררים. אלה כרטיסים שנחשבים למתחממים פחות, אז לא חושב שתהיה בעיית חום קיצוני כלל.

ושוב, הבלוק יעלה לי בסביבות ה500. אני קונה דרך ספק.

כבר חשבתי על הכל ;)

אני עושה טרייד אין על המחשב הנוכחי, לכן אני מעריך שאני אצליח להשיג ככה עוד איזה 3-4 אלף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :)

אני עדיין מתלבט.

מצד אחד, אני יכול לשלוח את המחשב לבנייה אצל מישהו שמבין, כאילו מומחה לעניינים של כמו שאני רוצה.

מצד שני, אני רוצה לבנות את המחשב. אבל אני חושש שאם תהיה איזו בעיה קטנה, המון כסף ייזרק לפח.. כי אני אולי מבין בכל מה שקשור לבניית מחשבים, אבל בקירור נוזלי. ואני קצת חושש לגבי זה...

נראה לי שאני אנסה לברר אם אני אוכל לבות את המחשב ביחד עם המומחה הזה, וככה גם אני אבנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...