4-6k מחשב לשימוש כבד, וdota 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4-6k מחשב לשימוש כבד, וdota 2

BenderTheOffender

Recommended Posts

הנחשב ישמש להרבה תחומים- עבודה על תלת מימד, פוטושופ, visual studio, מכונות ווירטואליות, עבודה עם מנוע unity, ודוטה 2

אין העדפה לגודל מסך מסויים אבל יותר לכיוון של מסכים גדולים. רזולוציה fhd

מבחינת דיסק קשיח אני אצטרך הרבה מקום, ולדעתי אני אצטרך להתפשר יותר מידי על ביצועים כדי לקבל גם ssd וגם hdd, תקנו אותי אם אני טועה

אין צורך במסך מגע/מסתובב/כל גימיק כזה או אחר

אין צורך בכונן אופטי

סוללה נמצאת בתחתית סדר העדיפויות, אבל כמובן שאני אשמח לכמה שיותר.

אני נתקלתי בלנובו y50-70, אבל הבנתי שכל הסדרה סובלת מכמה חסרונות מאוד משמעותיים- מסך זוועתי, וייפיי חלש והקשיח ההיברידי גורם לעיתים ללאגים.

הדגם שהתמקדתי בו הוא 5944-0995

http://ksp.co.il/?uin=26532

אני מוכן להתפשר על מפרט חלש יותר אבל מוצר כולל איכותי יותר (בדיוק למנוע את הדברים שציינתי בדוגמה עם לנובו, ואיכות בנייה ושירות)

מחפש לקנות במרכז הארץ

עריכה: למשל יש את המחשב הזה של -

שנראה מאוד דומה בביצועים, רק שיש לו gtx850m במקום ה860 עם ה4 גיגה... ואם אני לא טועה הוא משתמש בddr3 וה860 בgddr5? כמה זה מתבטא בפועל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את התוספת של הdota 2 :) כאילו אם תקנה מחשב ב4-6K הוא יגיד לך, שמע Dota גדול עלי :D

בעוד שלפטופ מסכן בן 5 שיש לי מריץ בלי בעיות את המשחק (אומנם לא בFHD).

למען האמת, דוטה 2 זה הדבר היחיד שאני יודע בוודאות שיעבוד לך טוב על בתקציב כזה, לגבי השאר אין לי שמץ.

נראה לי שאתה צריך למצוא את האיזון הנכון בין כוח עיבוד (CPU) לבין כח עיבוד גרפי (GPU) כי התכנות שציינת מאוד מגוונות והדרישה מהמחשב מן הסתם משתנה בין תכנה לתכנה.

המחשב שצירפת בקישור נראה סבבה הן מבחינת המעבד והן מבחינת הכרטיס הגרפי, אבל אולי יש יותר טובים בחתך המחיר הזה, אני באמת לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ שמע כל לפטופ והמטרה שלו...

בסופו של דבר אני רוצה לקבל חווית משחק טובה כי על הנייח אני משחק על הגדרות מקסימליות ולזה אני רגיל. ונגיד מחשבים מסדרת vostro לא יעמדו במשימה למרות שגם הם מגיעים למחירים ממש גבוהים.

חוץ מזה , מה רע בלהיות כמה שיותר מדויק בדרישות שלי?

[emoji16]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Y50 האופציה הכי טובה, בדגמים החדשים של 2015 שופר המסך לips והכרטיס מסך ל 960m. תבדוק בksp קיימים שם כל הדגמים. רק תוודא שרשום בתיאור המסך-ips

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נחמד והכל אבל זה עדיין משאיר את שבב הרשת הביזיוני והלאגים של הקשיח ההיברידי, אז זו לא אפשרות

ינשוף-

אני בעצמי חסיד של מחשבים נייחים, אבל אני צריך כי יש לי עוד חצי שנה בצבא, ואחרי הצבא אני אצטרך אותו מנוייד איתי. כלומר אני צריך בדיוק בשביל המטרה שאליה הוא נועד [emoji13]

אגב יש פה קהילת דוטה? מקבלים שחקנים חדשים למעגל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך את האופציה לקנות באילת יש את הדגם הזה עם 512GB SSD, מסך IPS ו16GB RAM.

http://ksp.co.il/?uin=26536

יוצא בסביבות ה 5700

לא תמצא מפרט כזה במחיר דומה, ההבדל בין ה-850M ל 960M הוא משמעותי במיוחד במשחקים.

אופציה אחרת זה המחשב של אסוס שהזכרת, N551JK עם איכות בניה טובה יותר, כונן קשיח 7200RPM , מסך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...