כרטיס מסך Gigabyte GTX 780 Ti WF3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך Gigabyte GTX 780 Ti WF3

udist

Recommended Posts

אפשר להזמין GTX 970 חדש לחלוטין ב-1700 ש"ח. הוא מקביל לביצועים של ה- 780 TI ב-100%, עם צריכת הספק נמוכה יותר.

יחד עם הכרטיס מקבלים 2 משחקים, Batman ו- Witcher שאפשר למכור בסביבות ה-150 ש"ח האחד, או לשחק בהם.

אם מוכרים אותם, עלות הכרטיס יוצאת כ-1,400 ש"ח.

לפיכך, 1,200 ש"ח זה הגבול העליון לדעתי של מה שניתן לקבל.

גם לי יש GTX 780 (לא TI) עדיין באחריות. קשה לי להאמין שאוכל לבקש יותר מ-1,000 אם הייתי מוכר היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני מוכר. אני לא רוצה לעבור על חוקי הפורום אז אתה מוזמן לפנות בפרטי אבל גם פרסמתי פה באתר בלוח יד שניה (http://hwzone.co.il/tradezone/)

לגבי המחיר, תשאר פה בת'רד ותתעדכן :)

אפשר להזמין GTX 970 חדש לחלוטין ב-1700 ש"ח. הוא מקביל לביצועים של ה- 780 TI ב-100%, עם צריכת הספק נמוכה יותר.

יחד עם הכרטיס מקבלים 2 משחקים, Batman ו- Witcher שאפשר למכור בסביבות ה-150 ש"ח האחד, או לשחק בהם.

אם מוכרים אותם, עלות הכרטיס יוצאת כ-1,400 ש"ח.

לפיכך, 1,200 ש"ח זה הגבול העליון לדעתי של מה שניתן לקבל.

גם לי יש GTX 780 (לא TI) עדיין באחריות. קשה לי להאמין שאוכל לבקש יותר מ-1,000 אם הייתי מוכר היום.

אני מסכים ולא מסכים (לא בא להתווכח, רק להבין על כמה אני מוכן להתפשר, אם בכלל)

קודם כל לגבי הביצועים - 780TI לפי מה שאני יודע חזק יותר (באחוזים, אבל חזק יותר ואוברקלוקר לא רע גם כן. אבל כנראה שגם ה970)

לגבי המשחקים - לא יהיה אפשר להשיג את שני המשחקים האלה בחנויות שמוכרות את הכרטיס ב1700 שקל (בכל מקרה יש מעט מאוד חנויות שמשתתפות במבצע הזה) אז החישוב של 1400 ש"ח הוא קצת מוגזם ללמטה (למרות שכל מי שמתעניין כנראה יעשה את אותו החישוב בדיוק לצערי, למרות שאני לא חייב להסכים)

כל זה ועוד שנתיים אחריות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס נמכר בפלונטר ב 1700 כולל 2 המשחקים. הביצועים זהים, תסתכל ב tpu. כמובן, יש עם כרטיס חדש 3 שנות אחריות ולא 2. וכמובן צריכת אנרגיה טובה משמעותית. 1200 זה אפילו לא 20% פחות מהערך הנומינלי של 970 בניקוי המשחקים. גם זה אולי איכשהו בזכות הקירור הטוב יותר ולמישהו שלא מודע למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היתרון היחיד של ה780TI הוא יכולת האוברקלוק שעדיפה ,חוץ מזה יש לכרטיס אולי יתרון של כמה אחוזים בודדים בחלק מהמשחקים ול970 יש עליו יתרון במשחקים אחרים. הנה בויטצר למשל כל סדרת ה700 מתפקדת גרוע בהרבה בגלל התמיכה של ניוידיה.

בדיעבד הכרטיס הזה היה דיל גרוע מאוד.

מהצד השני ישראלים הם טיפשים ופראיירים ולא מבינים בטכנולוגיה ,אז אולי תמצא קונה באתר של יד שנייה גם ב2000 שקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...