מה מומלץ לקנות LG G4 או גלאקסי האדג’ ? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה מומלץ לקנות LG G4 או גלאקסי האדג’ ?

Rinat malka

מה מומלץ לקנות LG G4 או גלאקסי האדג’ ?  

11 הצבעות

1. 1. מה מומלץ לקנות LG G4 או גלאקסי האדג’ ?

• LG G4
    • גלאקסי האדג’

Recommended Posts

מכשיר טוב, ממש לא s6.

ואגב, מעניין לעשות סקר כמה משתמשי טלפונים עם עטים משתמשים בהם אחרי חודשיים. זה הדבר הלא שימושי שהמציאה האנושות ועוד לא גילו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומאיפה אתה מביא את זה?

כל הביקורות טוענות שזמן הסוללה הוא מהטובים שיש ואף אחד לא מזכיר את איכות הסאונד בוידאו

זה שלא ראית ביקורות שבודקות את איכות הוידאו, לא אומר שאף אחד לא מזכיר את זה. אתה מוזמן לחפש ביקורות ביוטיוב (של אתרים מקצועיים) ולראות בעצמך.

הנה אחת שמצאתי בשלוף, החל מדקה 3:10

לגבי זמן הסוללה, אם אתה טוען שזה הסוללה שלו הוא מהטובים שיש - אתה כנראה על סמי הזיה ולכן הדיון איתך מיותר.

נשמע כאילו יש לך את ה-6 אדג' ואתה סתם פאנבוי.

התגובה שלך מוטעית ולא מבוססת על שום דבר.

מאוד הגיוני שמכשיר כמו ה-G4 יהיה בעל זמן מביך, צודק.

אין לי ומעולם לא היה לי שום טלפון של (חוץ מאי שם בשנת 2002 בערך כשהיה לי "מכונת כביסה" אם אתה מכיר).

ופאנבוי תקרא לחברים שלך, חתיכת אפס אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנימור, אין אף סקירה רצינית שטוענת שהוא "המכשיר הכי טוב כיום". אולי המשתלם ביותר, אולי יש לו מעלות מנצחות, אבל בשום פנים לא המכשיר הטוב ביותר.

בלינקים למעלה יש שתי סקירות שמבכרות את ה-G4 על פני ה-S6. אז אולי בגלל שהן בעברית ולא באנגלית לדעתך הן לא "רציניות", אבל אני לא מסכים עם אמירה כזו באופן קטגורי.

אני בטוח שניתן למצוא גם סקירות שטוענות שה-S6 טוב יותר. זה בגלל שזה מאבק בין שני מכשירים מצוינים שהפערים ביניהם אינם גדולים, וכמובן שיש גם עניין של טעם אישי שבא לידי ביטוי.

יש שני יתרונות עיקריים ל-G4 בגללם אני חושב שהוא עדיף מה-S6:

- מצלמה. לצורך זה ראה את ההשוואה האנונימית שפרסמתי בעמוד הראשון. אנשים הצביעו מבלי לדעת למה הם מצביעים ולמעט בפרמטר אחד, המצלמה של ה-G4 הוציאה תמונות טובות ומדויקות יותר. באמת התעלו על עצמם בקטע הזה הפעם. גם המצלמה של ה-S6 מצוינת, אבל ה-G4 מוציא סטילס בליגה משל עצמו.

- אפשרות להרחבה של כרטיס . אמת שלא עבור כולם זה שימושי, אבל מי שטוען שכולם יכולים להסתפק ב-16GB או ב-32GB מן הסתם אין לו ילדים שהוא מצלם אותם בוידאו FHD ובסטילס. ומי שטוען שזו שטות שאין לה ביקוש יכול ללכת לישון על האף :)

למרבה הצער, הסוללה של שני המכשירים האלה לא מזהירה כלל. ה-S6 יעיל יותר, אבל הסוללה שלו קטנה יותר. ב-G4 שמו גדולה, אבל המכשיר עצמו בזבזני קצת. התוצאה היא ששני המכשירים לא מצטיינים בקטע הזה, וזה לדעתי החיסרון המהותי היחיד בשניהם. אצל ה-G4 הסוללה הרזרבית אולי תפצה קצת על עניין הסוללה, למרות שלדעתי זה סתם גימיק. אצל ה-S6 יש טעינה מהירה שמפצה גם היא במידה מסוימת.

באשר להגדרה של "המכשיר הכי טוב", מבחינתי המחיר הוא בהחלט שיקול שנכנס לזה. כלומר, אני לא מפריד בין "הכי משתלם" לבין "הכי טוב" כשיש 2-3 מועמדים. נכון להיום ה-G4 עולה פחות, והמחיר שלו יורד ממש כל יום. בעוד חודש-חודשיים הוא יהיה ממש משתלם. חוץ מזה, מדובר בעניין סובייקטיבי. בעיני אדם אחד (או סוקר אחד), ה-G4 הוא מכשיר טוב יותר, מישהו אחר יעדיף את ה-S6. כאמור, כשמדובר בשני מכשירים באמת טובים, יש הרבה יותר מקום לטעם אישי.

לגבי חוסר תרבות הדיון: מניסיון, הדבר הכי טוב זה פשוט להתעלם ולא לכבד בתשובה. זה בכל מקרה ויכוח לא הוגן כשצד אחד הוא מבעלי האתר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כן, לצערנו באופן קטגורי רוב הסקירות בעברית לא שוות לסקירות האתרים המובילים באנגלית מבחינת המקצועיות.

ב. ספציפית הסקירות שהבאת אכן לא בערך לסקירות שערכו בחו"ל. על אתר גאדג'טי אני בכלל לא מדבר.

- - - תגובה אוחדה: - - -

ובנוגע לטענות:

בסקירות מקצועיות הגלקסי מקבל ציונים טובים בהרבה בתחום הצילום.

בקשר להרחבה עם כרטיס, קיים הHTC שלדעתי גם הוא עדיף מהLG, ובאיכות הבניה שלו בוודאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה- S6E וה- G4. אני מעדיף את ה- G4 ללא ספק, אני מצליח להוציא ממנו זמן סוללה גבוה משל ה- S6E (אותם שימושים+-). המצלמה של ה- G4 יותר טובה (למשל לינק), אכן יש לפעמים רעידות בצילום וידאו כאשר מצלמים בתנועה והסאונד הוא סביר (ב- S6E הוא יותר טוב), לגבי הרעידות אומרים שזה בגלל ש- הוסיפו עוד ציר ל- OIS (אמור להיות יתרון גדול) וזה ניתן לתיקון בעדכון תוכנה, בכל מקרה זה לא ממש משמעותי ולא מטריד.

כרגע ב-G4 שלי יש באג שגורם ל- Knock Code לפספס הקשות, אבל למיטב הבנתי זה בעיית תוכנה ו- בודקים את זה (חלק מהמשתמשים מדווחים שאין להם כל בעיה). הבאגים שהיו לי ב- S6E היו פחות נסבלים, הוא מתחמם מאוד והמסגרת שלו ממש לא נוחה כשמחזיקים אותו יותר מכמה דקות, בנוסף אחרי קצת מולטיטסקינג המכשיר נהיה איטי באופן ניכר. לא קורה לי ב- G4 שבינתיים מרגיש מעולה. יש גם את בעיית האבטחה ב- S6E/S6 שסמסונג מודעים אליה כבר כמה חודשים ורק עכשיו יצא תיקון (מאוד אופייני לסמסונג).

ההמלצה שלי לחכות עוד קצת עם הקנייה. אם הבעיה ב- G4 תתוקן בקרוב, ללא ספק ממליץ ללכת עליו. ה- S6E מאוד מושך אבל אני לא ממליץ עליו, אם כבר אחרי שיתקנו את הבעיות עדיף S6 רגיל (וזה אם לא עקרוני עניין החוסר בכרטיס וסוללה נשלפת). אם יש צורך מיידי בקנייה והגודל לא פקטור אני ממליץ בכלל על ה- Note 4 (קצת יותר גדול מה- G4).

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש רחוק מלהיות חד משמעי שהמצלמה בg4 טובה יותר, בטח לא בליגה אחרת

העדכון ל5.1.1 מוסיף למצלמה של הגלקסי אופציות ומשפר אותה באופן כללי.

לגלקסי יש יתרונות נוספים כמו קורא טביעות אצבעות (למי שחייב שהמכשיר יהיה נעול למשל משתמשים ארגוניים)

אחסון פנימי מהיר (בערך כמו להשוות לsd card) ומעבד הרבה יותר מהירים

לי אגב יש ילדה, מצלם אותה המון עם דגם ה32 ג׳יגה - התמונות עולות לענן :)

הסוללה של הגלקסי מחזיקה דה פקטו יותר, אפילו די משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיית ההתחממות היא הבעיה היחידה שהLG טוב בה.

את בעית הנוחות אין בS6 הרגיל.

בעיית המולטיטאסקינג תפתר לאחר עדכון.

בנוגע לסוללה זה מוזר ממש וצריך למצוא את הסיבה המדוייקת, כי כל המבחנים ברשת נותנים יתרון לגלקסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המכישרים האלה אין סוף מתמקדים יותר בעיצוב ו(בחומרה חזקה עד אין סוף , לכל מי שעובד ב )

G4 מצחיקים , מוכרים מכשירים עם נוספת ( כאילו מה , רגע .. הם לא סומכים על המכשיר שלהם מבחינת - קחו אחת נוספת ? ) ורק הישראלים מתים על מתנות לא מבינים רמזים . לא רואה שינוי בין G3 ל G4 במשהו ששינו באמת חוץ מכלום האמת ...

ה S6 עוד מכשיר מיותר , עדיף כבר S5 נגד מים באמת , הם מנסים להראות את שיא הטכנולוגיה לאן הגענו עד כה ( הסתםסונג האלה )

לי יש מייזו MX4PRO אחלה מכשיר באמת מפרט מפציץ ( אני בעיקר מצלם איתו וגולש מסך נהדר אבל ענקקק מידי ) מדהימה !! במיוחד בחשיפה ! המיקרופון שלו בצילום לא וואו קצת מבאס שאתה שומע במחשב את הסרטון השמע סביר כזה

סתם לצורך העניין עשיתי השוואה ללומיה 1020 שיש ברשותי - אין מה לדבר בכלל מהבחינה הזו - אומנם מכשיר מת במע"ה , אבל בצילום אין עליו !! ולא נתקלתי במכשיר שמתקרב לאיכות שלו , אבל זה כבר לא רלוונטי לכאן .. יום טוב ובהצלחה בהמשך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר חוסכים אז קח G2, הוא עדיף על הG3 לדעתי ולדעת הרבה אחרים.

ל-G3 מסך מוגזם שטוחן , וה-G2 לדעתי הכי מוצלח כיום. עדיין בין הסוללות החזקות ביותר בשוק.

ומריץ את כל המשחקים חלק לגמרי.. החומרה שלו מספיק חזקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...