מערכת הפעלה יעודית ל-REAL TIME + Multi Threading? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת הפעלה יעודית ל-REAL TIME + Multi Threading?

Recommended Posts

בהמשך לדיון כאן:

http://hwzone.co.il/community/threads/562360-%D7%9E%D7%A4%D7%A8%D7%98-%D7%9C%D7%97%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%91%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%AA%D7%9E%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%91%D7%93%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%93-10000-%D7%A9-%D7%97/page2?p=5042103&viewfull=1#post5042103

האם יש מערכת הפעלה שמתאימה יותר לישומי REAL TIME ולהפעלה במקביל של כמה ת'רדים בלתי תלויים?

חשבתי על איזו הפצת , אבל שמעתי שיש עוד מערכות הפעלה מתאימות יותר...

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לנחש איזה שימוש צריך שילוב של Matlab ו Realtime... והניחוש הראשון שעולה הוא כיפת ברזל

האם ל Mathworks (החברה מאחורי Matlab) אין המלצות ספציפיות לשימושים כאלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אנחנו נשארים אם / וינדוס / מאק

תחת אתה יכו לשחק אם דברים כמו scheduler של הקרנל, יש כמה אפשרויות שמתאימות יותר ומתאימות פחות למערכת דמויית RT. לפעמים יש לך יכולת לשחק אם רכיבים נוספים של המערכת

במערכת כמו gentoo יש דיי הרבה חופש בחירה בפרמטרים האלה וניתן לעשות הרבה tweaking

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי עם החברה שכותבת את הדרייברים לתקשורת עם ה-ETHERNET והם מודים שעומס על המעבד יכול לגרום לפגיעה בתקשורת כי הם לא עשו כל אופטימיזציה בנושא.

עדיין לא ברור לי למה עם 32 ליבות ו-64GB עדיין זה צריך לקרות וה-WIN מתעקש לא להקצות את המשאבים הפנויים שיש.

לא ממש קשור ל-MATLAB עצמו ככל הנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לנחש איזה שימוש צריך שילוב של Matlab ו Realtime... והניחוש הראשון שעולה הוא כיפת ברזל

האם ל Mathworks (החברה מאחורי Matlab) אין המלצות ספציפיות לשימושים כאלה ?

מתוך כל המוצרים בישראל פשוט הנחת שזו כיפת ברזל כי הוא דורש מטלב? ממש leap of faith

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא עובד עם מטריצות גדולות או שעיקר החישובים שלך לא מטריציוניים אפשר לעשות קוד מתמטי הרבה יותר מהיר בשפות אחרות (C למשל).

אני מתקן-מאוד נוח לעשות במטלב חישובים מטריציוניים בלי לכתוב הרבה קוד אבל תקבל זמן ריצה הרבה יותר ארוך. מטחב והטולבוקסים שלו מאוד מאוד חזקים ומקלים על העבודה אבל הם בטח לא הפתרון היחיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...