GTX 980 SLI (בעיה)איפה ניתן למצוא קונקטור SLI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX 980 SLI (בעיה)איפה ניתן למצוא קונקטור SLI

Jeka Elzin

Recommended Posts

שלום לכולם ,

התחדשתי בשני GTX 980 של אסוס מסדרת הסטריקס , בנפרד כל כרטיס עובד בצורה חלקה בלי שום בעיות ברגע שאני מפעיל SLI בפאנל ההגדרות של נוידיאה שום דבר לא עובד , למשל ברגע שאני מנסה לטעון DOTA2 הוא עולה ונשאר על מסך שחור/אפור , נשארת היכולת לחזור לווינדוס ולסגור אותו דרך הטאסק מנג'ר אבל מעבר לזה הוא לא מגיב.

שאני מנסה להריץ או HEAVEN BENCH שניהם קורסים , 3D על ההתחלה מוציא ארור , HEAVEN קורס אחרי מס שניות בודדות.

ניסיתי פורמט מלא למחשב והתקנה מחדש , כולל דריברים.

הדבר היחיד שאני יכל לחשוב עליו הוא שהקונקטור של ה SLI אינו תקין , אך לצערי יש לי רק אחד ואין לי שמץ של מושג היכן ניתן להשיג עוד אחד.

אשמח לחוות דעת והצעות.

נ.ב אם למישהו יש קונקטור SLI שהוא לא צריך אשמח לקבל אותו (אזור רעננה או אשדוד)

תודה !

Gigabyte GA-X99-UD4

Intel i7 5820K 3.3Ghz 15MB

Corsair H100i

Asus GTX980 4GB STRIX OC DirectCU II GDDR5 (SLI) * 2

Corsair Vengeance LPX 4x4GB 2666MHz

Samsung 850 EVO Series MZ-75E500 500GB

Western Digital Caviar Black WD3003FZEX 3TB

SeaSonic 850W 80+ Gold X-850

Fractal design R4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המפרט המלא :

Gigabyte GA-X99-UD4

Intel i7 5820K 3.3Ghz 15MB

Corsair H100i

Asus GTX980 4GB STRIX OC DirectCU II GDDR5 (SLI) * 2

Corsair Vengeance LPX 4x4GB 2666MHz

Samsung 850 EVO Series MZ-75E500 500GB

Western Digital Caviar Black WD3003FZEX 3TB

SeaSonic 850W 80+ Gold X-850

Fractal design R4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הרזולוציה?

יש עדכון ביוס שרושם.

http://www.asus.com/Graphics_Cards/STRIXGTX980DC2OC4GD5/HelpDesk_Download/

Update bios to improve compatibility with some monitors.

Please update GPU tweak to the lastest version if the can't update.

ראיתי שעדכנת ביוס, בהנחה שזה של הכרטיס, תנסה לעדכן גם ללוח אם.

תוודא שהכרטיסים מחוברים לpci_e1 pci_e2:

1. 2 x PCI Express x16 slots, running at x16 (PCIE_1, PCIE_2)
    * For optimum performance, if only one PCI Express graphics card is to be installed, be sure to install it in the PCIE_1 slot; if you are installing two PCI Express graphics cards, it is recommended that you install them in the PCIE_1 and PCIE_2 slots.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך רגיל של FHD , ביוס ללוח לא לכרטיס , אין לי מושג איך בכלל מעדכנים ביוס לכרטיס.

מה שכן הכרטיס השני מחובר ל PCI השלישי כדי שיהיה ביניהם מרחק לאוורור טוב יותר...

יכל להיות שזאת הבעיה ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתלבט אם להוסיף 970 לאחד שיש לי כדי למקסם ביצועים על fhd, או להמתין לכרטיס בודד שיצא בשנתיים הבאות.. אני משחק על מסך gsync ורוצה לתת פור לכרטיס שיתן לי fps גבוה.. כבר עכשיו אני מוריד הגדרות ופילטרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן המקום להעיר, שני כרטיסי GTX980 על רזולוציית FHD זה בזבוז מוחלט...

על מה אתם שניכם מדברים? יש לי 980GTX אחד עם אותו מפרט כמו של Jeka והכרטיס הזה לא פעם ולא פעמיים ירד על הברכיים ובכה עד שנאלצתי להתפשר לא מעט בהגדרות או על ביצועים ב-1440p. אני אומר תודה אם במשחקים כבדים אני מגיע ל-35-40 פריימים, וזה עוד לאחר OC של מעבד ל-4GHz. בלי זה, אני מגרד את ה-30 פריימים.

אמנם יש לי מסך עם Gsync אז זה פחות מורגש אצלי, אבל אני לא רואה את הבזבוז הזה שאתם מדברים עליו ואני ממש לא מבסוט מהמצב.

מה שכן, בניגוד ל-Jeka, אני לא בטוח אם אני אטרח בכלל להתעסק עם כמו שתכננתי, אני פשוט אסחוב עם מה שיש עד שתגיע הקפיצה המשמעותית, אמכור ואתקדם הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך חצי מהכח על רזולוציה גבוהה ב-70%. אחזור, חצי מהכח, על רזולוציה גבוהה ב-70%.

יש לך אחד על 3.6 מגה-פיקסל, ולו יש שניים על 2.0 מגה-פיקסל. פי 3 ביצועים בפוטנציה. אז, כן אני מסכים עם דובי, שני GTX980 על 1080P זה.... טירוף. טירוף שאני מבין, אבל טירוף.

ובחזרה לנושא - פותח הדיון, בדוק את גשר ה- שלך, אם אין בו פגמים פיזיים, אז זה לא הוא. לגשר יש תפקיד מאוד קטן בתפקוד מערך . תקלות בגשרי הן מהנדירות שבעולם החומרה. אם הגשר תקין פיזית הסיכוי שתהיה בו בעיה אפסי.

אם הכרטיסים רצים בתעבורה של X8 או X16, לא צריכה להיות שום בעיה במערך בבסיסו. משם - הכל תוכנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...