מארז CoolerMaster CM 690 III - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז CoolerMaster CM 690 III

ORLY9992

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי בתחתית ראיתי שאפשר 120

למעלה ניתן גם 120 או140 , ואפילו 2 מאווררים.

מבחינת סירקולציית אוויר טובה , איזה מיקום לבחור ( בלי כרגע לתת משקל לזה שמאוורר 140 הוספה זה יותר טוב , אלא מבחינת איוורור נטו ) ?

- - - תגובה אוחדה: - - -

הבנתי.

אז הבחירה הטובה היא למעלה. אז היות ואפשר שם גם 140, אז עדיף את ה- 140, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בקירור למעבד ובכרטיס מסך שלך.

בכל מקרה,

לא צריך לעשות מזה כזה סיפור עכשיו... את יכולה פשוט לקנות מאוורר של 120 מ"מ, ולשנות את מיקומו במארז כאוות נפשך.

ממליץ על: scythe slip stream. אם יש לך חיבור ואפשרות לכוון אותו דרך הלוח-אם, תוכלי לקנות את הדגם בעל ה-RPM הגבוה, ולכוון אותו בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא מאוורר מארז של NOCTUA?

אין לי תקציב לקירור נוזלי טוב כמו של . לכן אני צריכה מאוורר מעבד ממש ממש איכותי עד 200-250

לגבי העזרה אתם יכולים בקשר למחשב? בזמנכם הפנוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודעת שמאווררי Scythe Glide Stream מעולים וזולים. לא חידשת לי בזה, אבל תוחלת החיים שלהם זה סיפור אחר. אני צריכה שיחזיק יותר מ- 3 שנים. לא יודעת להתעסק עם חומרה , לפתוח לקנות חדשים ולהחליף מאווררים , או לשמן ולתחזק אותם. יש לי מישהו שיכול לעזור ומבין בזה, אבל כשאני תלויה במישהו אחר זה לא המצב הכי אידיאלי ונוח. לכן אני צריכה חומרה שכמה שפחות מצריכה תחזוקה . ברור שאי אפשר בכלל לא, אבל כמה שפחות.

הסדר הנכון בהרכבה של המחשב. גם את זה אני צריכה להגיד להם בחנות איך שירכיבו? ( כי הם לא מרכיבים בצורה הכי טובה לי אלא איך שבא להם לא? )

כמו מה שאמרת למטה?

וכוננים קשיחים להרכיב באמצע המארז ולא בצד של המארז? ושלא יהיו צמודים זה לזה כי נוטים הכי להתחמם ?

תציעו לי מפרטים מתי שאתם יכולים, בדגש על מה שאמרתי לגבי מאווררי מעבד ומארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת מבחינת מה? גמישות במחיר אתה מתכוון?

אה וגם לגבי ההרכבה? מה אני יכולה לעשות? אין לי הרבה ברירות. אני יכולה רק מאיזור חיפה קריות. גם הכי נוח וגם במקרה של בעיות פה ושם ברכיבים בעתיד מבחינת אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בנושאי שרות

זו גדולה וברגע שאת נזקקת לשרות אין לך קשר עם מי שמבצע את השרות וגם הזמנים קטסטרופלים.

אני ממליץ לך ללכת לחנויות מומלצות ששם יהיה לך מענה מיידי לכל בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודעת כבר שיגעו אותי. גם אני חשבתי שאייבורי עדיפים ,עד שאמרו לי שלא. כל אחד אומר משהו אחר. ככה גם במפרטים. כל אחד יש לו דעה אחרת.

אבל באתר של אייבורי אין מערכות מחשב מומלצות לשינוי ובנייה באתר, שכך רואים מחיר מדוייק.

לאייבורי אני צריכה כמה פעמים לשאול על שניים שלושה אופציות של מפרטים ומחירים שלהם.

יש להם שם באתר מערכות לשינוי, אבל אתה לא יכול לבדוק בדיוק לאיזה רכיבים אתה יכול לשנות, ומחיר סופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...