מארז CoolerMaster CM 690 III - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז CoolerMaster CM 690 III

ORLY9992

Recommended Posts

זו הבעיה בחברות הגדולות האלה. רמת השרות לא אחידה וכל אחד מתרשם אחרת.

המלצתי, אם המחשב יקר לך, לכי לחנות מומלצת ושם תקבלי יחס אישי.

את זה קשה למצוא ברשתות הגדולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקשיבי, משתמע שאת "מתפזרת" מדי.

את שואלת אנשים שונים, ולכל אחד יש את העדפות שלו - האחד יעדיף עוד פיצ'ר בלוח-אם, האחר למעבד טוב יותר וכו'.

את חייבת את בעצמך להבין את פני הדברים, ומה שטוב לך, ורק כך להרכיב את המפרט.

באם את ממש מנותקת(שזה לגטימי, לא כל אחד צריך להבין במפרטי מחשב) - תתפסי מישהו שאת סומכת עליו, ולכי על זה...

אבל מה שאת עושה כרגע, את פשוט שואלת כמה שיותר אנשים שאת יכולה, וזה יוצר גם לך, וגם לכולנו, המון בלאגן.

תעשי לעצמך קצת סדר, תחשבי על הדברים

ואני מוסיף +1 לדעתו של levin445 - אם זה או KSP או IVORY, ברוב המקרים עדיף IVORY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לי לחלוטין שלכל אחד יש העדפות משלו ודעה משלו.

אני מבינה טוב מאוד את הדברים ומה אני צריכה ומעדיפה בהקשר של המחשב, איכות הרכיבים וכאלה שצורכים כמה שפחות תחזוקה ( כמו סוג המארז וקירורי המעבד והמארז ).

אני יודעת שאני מתפזרת אבל למרות שאני מסבירה בכל דרך וכמה פעמים, לא עוזרים לי כמו שצריך ולא מתאימים לי את המפרט הנכון לי. לא מתאימים את הדעה האישית והידע המקצועי בהתאם אלי.

ניסיתי לשלוח הודעה אישית שיעזרו לי באישית ולא ענו. גם באשכול זה ביקשתי כאן שיעזרו לי במפרט או באישי רק לכמה שאלות שנותרו לי לסיים עם הסיפור הזה , ולא התייחסו.

זה ממש לא לעניין ולא יפה להגיד שאני גורמת לבלגן, הרי לשם זה נועדו פורמים ובכלל פורם מסוג זה כדי לשאול כמה ומה שרוצים ולקבל מענה. מה שמחזיק אתכם ואת האתר הם הגולשים.

אם זה עניין של חוסר סבלנות זה כבר סיפור אחר. יש לדוגמא חלק אנשים ששמים מפרטים מהחנות ומבקשים דעה ואתם לא עונים או מתייחסים.

אתם לא חייבים כלום וסך הכל יש לכם כוונה לעזור, אבל תסתכל דוגמא גם כאן באשכול הזה. שאלתי שאלה והייתי צריכה לחזור עליה פעמיים אם לא שלוש כדי לקבל תשובה מלאה ומספקת. גם כשעונים אז זה ברבע

תשובה וחצי משפט. בכלל זה קורה ברוב ההודעות שאני שמה מההתחלה לא רק מעכשיו, אני חוזרת שוב ושוב על השאלות , כאילו אין לכם כח לענות ויש הרגשה כאילו צריך ל"דובב" אותכם.

יש אולי מעטים 2-3 מהצוות שבאמת עונים כמו שצריך ורואים שבאמת רוצים לעזור.

אני סגורה על רוב הרכיבים , חוץ מהספק ובעיקר בראש ובראשונה עם המעבד ומאוורר המארז והתאמה של בחירת הדגמים שלהם לשאר הרכיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לי שכדאי הכי למקם את המאוורר למעלה, אז כדאי 120 או 140 ?

כרטיס מסך : כרטיס מסך: http://ksp.co.il/?list_compare=.26505..25076. ( לקחת בחשבון את שני האופציות , אנ י אחליט בסוף)

מאוורר מעבד : אין לי מושג מה לבחור 1 מאלה - http://ksp.co.il/?select=.1066..182..115..172..177.&list=1&sort=2&glist=0&uin=13198&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

או

http://ksp.co.il/?select=.1066..182..115..172..177.&list=1&sort=2&glist=0&uin=13198&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

בהתחשב כל זאת יש לי מקום לשים 140 ?

אני מסתבכת מאוד בעיקר עם כל נושא המאווררים, בבחירה שלהם. של המעבד והמארז. כמו כן גם ההתאמה שלהם ,שלא יחסמו ושיהיה מקום לזרימת אוויר במארז מבחינת גודל כל המאווררים של המעבד, מאוורר המארז, כרטיס מסך( והקירור שכלול בתוכו )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...