התייעצות בנוגע לכרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בנוגע לכרטיס מסך

Guy950

Recommended Posts

היי,

כרגע על הכרטיס הנוכחי שלי אני מריץ שני מסכים 1920x1080 ונפלה בחיקי הזדמנות להביא מסך (מחכה לתשובה בנוגע לדגם המסך) וחשבתי להחליף אותו באחד המסכים הנוכחיים שלי ולהפוך אותו למסך הראשי.

העניין הוא שאני די מבין שבמשחקים הכרטיס לא יצליח להתמודד עם מסך כמו שהוא מסתדר עם המסך הנוכחי, אז השאלה היא מה לעשות?

האם יהיה עדיף לקנות כרטיס נוסף ביד 2, שזה יהיה בסביבות ה900-1000 ש"ח, ולהקים מערך או שאיכשהו אני אמור להצליח למכור את הכרטיס שלי ולהוסיף כסף ולהשתדרג ל970?

בפועל זה פחות סביר שאצליח למכור בקרוב את הכרטיס שלי, ראיתי כמה הצעות בטריידזון וביד 2 שמחכות שם כבר זמן מה.

בנוסף, אני יודע שהספק שלי יכול להחזיק שני כרטיסים אבל זה פשוט ישחק אותו יותר מהר. אז השאלה היא עד כמה זה ישחק אותו? מה הסכנות בשחיקה?

ודבר אחרון, עליי לוודא שזה אותו הכרטיס בידיוק? כלומר לוודא שזה 4GB או שגם גרסת ה2GB תספיק? למיטב הבנתי זה לא אמור להיות משנה מכיוון שמשתמשים בבקר הזיכרון של הכרטיס הראשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשעובדים ב- שני בקרי הזכרון בשימוש וכל כרטיס מחזיק בזכרון שלו עותק מלא של כל הנתונים. אם תעשה עם כרטיס אחד של 4gb וכרטיס שני של 2gb אז מבחינת המערכת היא תעבוד כאילו יש לך רק 2 גיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקומך לא הייתי עושה דבר.

בכמה SLI של 770 מהיר מ 980? שגם הוא גבולי למדי

הספק גם גבולי מאוד, אתה גם בטח עושה OC למעבד ויהיה בעייתי לעשות גם OC לעוד 2 כרטיסים כדי באמת לנצל אותם.

אם היית חייב לעשות את זה זה אפשרי, אבל לא נראה לי שווה להשקיע בזה כסף וזה ידרוש להתפשר די הרבה על הגדרות במשחקים.

בזמן הקרוב יוצאים כרטיסים שמכוונים לגמרי ל , במקומך הייתי מחכה בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^זה כנראה מה שאעשה, במידה ואקח את המסך בסוף.

לא הייתי מודע לאפשרות שהולכים לצאת כרטיסים שמיועדים ל4K, במקרה הזה באמת אמתין.

זה כנראה יותר עדיף על פני לסדר קומבינת או לקנות 970 שלטענתכם לא יהווה הבדל גדול.

תודה בכל מקרה!

ולגבי הבקרים,

הבנתי. משום מה הייתי בטוח שקראתי איפשהו שמשתמשים רק בבקר של כרטיס אחד. תודה על התיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...