המלצה להעדפה- GTX770 מול GTX960 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה להעדפה- GTX770 מול GTX960

ORLY9992

Recommended Posts

אני בבעיה. מבחינת תקציב למחשב שאני מתכננת לקנות, אני יכולה כרטיס מסך רק ב- 1200-1300 . לכן אני לא יכולה את ה- GTX970 או 980 שהם הכי טובים.

אני מעוניינת רק - NVIDIA חדשששששששש ולא יד שנייה או משומש ( כי על פי הבנתי NVIDIA הם יותר טובים לגרפיקה בתוכנות מסוימות מ- ADM )

1. האם Gigabyte GTX770 ( ידוע לי ש780 טוב יותר אך לצערי גם לא בתקציב) , יותר טוב מ- GTX960 ??? ואם כן פי כמה באחוזים בערך ???

מבחינת של מחיר- תועלת , שווה לי יותר לקחת את - GTX 770 יותר מ- 960 , כי יש ב- START PC את ה- 770 במחיר מבצע של 1240 , וה-960 עולה כמעט 1200 . אז אלה אותם מחירים.

את המחשב אני יכולה ומעוניינת לקנות רק מ- KSP, כי זה קרוב למקום מגוריי , ואת הכרטיס מסך אצטרך להזמין עם שליח מ- START PC כי רק שם מוכרים את ה- 770.

אח"כ בעת הקנייה ב- KSP אתן להם את הכרטיס מסך של ה-770 , כדי שירכיבו לי יחד עם שאר המחשב.

זה באמת שווה את זה כל הבלגן הזה של קנייה בשני מקומות שונים? אם ה- 770 באמתתתתתתתת שווה את זה אז אין לי בעיה . השאלה פי כמה( מ- 960 ) . מה אתם אומרים?

2. ה- 770 וה- 960 באמת טובים לכל צורכי ומטרות המחשב שציינתי למטה (כולל תלת מימד , בCUDA ורנדור) ????

צורכי קניית המחשב ומטרתו- שימושי המחשב- משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD .מחשב רב תכליתי במלוא מובן המילה+ גיימינג

(גיימינג לא כבד אך גם לא קל. טוב פלוס פלוס ). עריכה גרפית באופן תדיר תוך שימוש במספר תוכנות בו זמנית. כולל תוכנות גרפיות כבדות יותר של גם

של עריכה למיניהן ואנימציה ( כולל שימוש של מישהו נוסף שמשתמש בתלת מימד , בCUDA ורנדור )

מעבד- Intel i7 4790 3.6Ghz 8MB L3 Cache s1150

ספק כוח- Seasonic 650W 80+ Gold X-650

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך בחום להתכוונן בחזרה ל970 על פני ה960\770 שאת שוקדת עליו כרגע.

על מנת לעשות זאת, אני מציע שתפתחי דיון בפורום מפרטי פי שאלון הרכישה ותדגישי שיש להתמקד ב970 ולהרכיב סביבו את המחשב.

קשרי אותי פה לדיון שכזה ואשמח לסייע שם בהרכבת מחשב. אני בטוח שיש הרבה מה לעשות כדי שתוכלי להנות מכל העולמות יחדיו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה770 מוכרים בכמה חנויות ולא רק בstartPC, ככה שתבדקי בעוד חנויות ויכול להיות שבהכרח תמצאי אותו ביותר זול.

בלי קשר לזה, כרטיס מסך הוא אחד החלקים שהכי קל להרכיב במחשב, לכן אם תמצאי דיל טוב בחנות אחרת על פני KSP, אין ספק שזה עדיף, לדעתי.

אני לא יודע במה ה970 עדיף יותר, אודה שאחרי שרכשתי את המפרט שלי אז זנחתי את תחום הכרטיסי מסך, אבל אם המחשב הוא לצורכי פרנסה, במיוחד גרפיקה, אז במקרה הזה אולי עדיף לשקול למתוח את הגבול וללכת על ה970 אם הוא יעשה את ההבדל המשמעותי.

עדיף שבאמת תלכי לתת פורום מפרטים והם יעזרו לך לבנות מפרט שיאפשר לך למצוא דרך להשיג את הכרטיס המקסימלי.

אה כן,

באופן כללי אציין שהGTX 770 4GB בהחלט עושה את העבודה. אני מריץ את V על 60FPS והגדרות גבוהות והכל יציב.

אבל מצד שני הכרטיס שלי הוא 4GB, זה לא ממש נתפס על גרסאות ה2GB שכן במשחק אני מנצל כמעט 3GB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אפשרות אחרת. אני אפתח אשכול גם במפרטי מחשב דרך השאלון שם אבל זה לא יעזור בוודאותתתתתתת לקחת את 970. אין. ניסיתי כל אפשרות . אני מתעקשת על מעבד i7 , על מארז יקר שעולה 525 http://ksp.co.il/?uin=20268 וספק http://ksp.co.il/?uin=10263

אני לא מוכנה להתפשר על כל אלה ובעיקר לא לרדת מ- i7 ל- i5 , והתקציב שלי הוא 5500 ללא ציוד היקפי של מסך ,מקלדת עכבר ורמקולים.

בגלל שאני מתעקשת על כל אלה ובצדקקקק לטעמי, הגעתי ל- 5500. בהתחלה חשבתי שיעלה לי 4800-5000 אבל אז העלתי ל - 5200 ועכשיו אני ב- 5500. מי יודע לאן אני אגיע בקצב הזה . יותר מזה אני באמת לא יכולה.

אז למרות זאת אם תוכלו לענות כל מה ששאלתי בקשר ל- 770, כי בכל זאת הוא דגם ישן יותר מ- 960 ואפילו עולה כמוהו. המטרה שלי בעיקרון היא לא משחקים ( לעיתים אולי אני ארצה להפעיל משחקים שהגרפיקה שלהם טובה מאוד וגבוהה אך לא כבדה ) . בעיקרון זה ללימודים, כרגע לא לפרנסה, אולי בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTA V גבולי עבור 2G, הוא למעשה דורש 3G כך שזה לא מדויק ש2G יספיקו ל1080P .

אין ספק שאת צודקת בנוגע לתקציב ולמפרט וגם אני לא הייתי מוותר על ה I7 לטובת כ.מ

אם המארז הזה באמת כלכך חשוב לך אז נגיד ש- אבל למה הספק המודולרי היקר בטורף הזה הוא הדרישה שלך ?

יש כאן איזה 250 שקל שאפשר לקצץ בכיף מהספק, להוריד זיכרון ל8G לוותר על ולקחת HDD ב250 שקל מחנות הוגנת

לבחור לוח זול גם אם הוא נתמך במקסימום של 16G בלבד ואני מתחיל להאמין שדווקא כן אפשר להכניס כאן 970GT בניגוד לדעתך . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית את המפרט ששמתי? http://hwzone.co.il/community/threads/562460-עזרההה-למפרט-של-מחשב-חזק-ואיכותי-רב-תכליתי-גרפיקה-וגיימינג-טוב-מאוד-פלוס-(לא-כבד)#.VUZ9mpBxmUk

אני חייבת ספק שיהיה מודולרי ( גם מסתדר טוב יותר מבחינת חוטים במארז)שיהיה גולד ושיהיה שקט ולא רועש. בקיצור שיהיה איכותי, שיחזיק ולא יתקלקל.

זיכרון - אני לוקחת 8 ולא יותר

SDD- אני חייבת להתקין את המערכת ההפעלה בנפרד מהורדות ושאר האיחסון. זאת אני מנוסה מהמחשב הקודם שלי.

לוח אם - זה אני מוכנה להתפשר על זול , אבל צריכה שיהיו בו כל החיבורים שאני צריכה, ושהוא יתאים למארז ושאר הרכיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא לגמרי מבינה בחומרה, ובמיוחד לא בכרטיסי מסך שבזה אין לי שום מושג.

אם אפשר להסביר לי בקשה:

1.מה זה Bulk ? מה ההבדל בינו לבין Retail ? הוא פחות טוב ממנו ?

2. ה- 770 וה- 960 באמת טובים לכל צורכי ומטרות המחשב שציינתי בהתחלה (כולל תלת מימד , ורנדור) ????

3.אפשר להסביר לי בערך מה ההבדל ביניהם מבחינת ביצועים ( ההשוואה המצורפת לא עוזרת לי , לא מבינה בזה ). אולי להשוות אותם למאיץ גרפי שיש במעבדים מסוימים כדי שאבין טוב יותר.

4. אם ההבדל הוא ממש קטן רק +/-5%, ואני אחליט בסוף ללכת על 960. עדיף לי אותו לא? ולא את הבלגן של קנייה בשני מקומות ?

ל- Falcon

אם אמרת שהם באמת כמעט אותו הדבר ומבחינת ביצועים +/-5% , למה בחרת לקנות עוד אחד 770 ולא לשם שינוי את ה- 960 שהוא חדש יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא לגמרי מבינה בחומרה, ובמיוחד לא בכרטיסי מסך שבזה אין לי שום מושג.

אם אפשר להסביר לי בקשה:

1.מה זה Bulk ? מה ההבדל בינו לבין Retail ? הוא פחות טוב ממנו ?

2. ה- 770 וה- 960 באמת טובים לכל צורכי ומטרות המחשב שציינתי בהתחלה (כולל תלת מימד , ורנדור) ????

3.אפשר להסביר לי בערך מה ההבדל ביניהם מבחינת ביצועים ( ההשוואה המצורפת לא עוזרת לי , לא מבינה בזה ). אולי להשוות אותם למאיץ גרפי שיש במעבדים מסוימים כדי שאבין טוב יותר.

4. אם ההבדל הוא ממש קטן רק +/-5%, ואני אחליט בסוף ללכת על 960. עדיף לי אותו לא? ולא את הבלגן של קנייה בשני מקומות ?

ל- Falcon

אם אמרת שהם באמת כמעט אותו הדבר ומבחינת ביצועים +/-5% , למה בחרת לקנות עוד אחד 770 ולא לשם שינוי את ה- 960 שהוא חדש יותר ?

1. אותו המוצר ללא הקופסא, משתלם בעיקר לחברות שמזמינות כמויות. אבל סביר להניח שאת הקופסא את זורקת בכל מקרה. למען הסר ספק ניתן לוודא מול החנות שלא חסר כבלים או משהו.

2. סביר להניח אבל תלוי גם בגודל \ מורכבות הפרוייקט, ובאיזו מידה התוכנה מנצלת\מרוויחה מכרטיס המסך עבור השימושים שלך. קשה ליעץ על רכיבי חומרה בתחום המקצועי.

3. בגרסאות הכי בסיסיות (ללא אוברקלוק) ה-770 חזק בכ-13% ממוצע ביצועים כולל עבור 20 משחקים, אך בכל זאת ישנם משחקים שרצים טוב יותר על 960, או בביצועים דומים.

מצד שני ה-770 מבוסס על טכנולוגית הדור הקודם, מתבטא בכך שצורך כ-50% יותר חשמל, מתחמם יותר מטבע הדברים (לא בהכרח רלוונטי, תלוי באיכות גוף הקירור המובנה ותדרי המשתנים בין היצרניות), ואולי מאבד מס' חד ספרתי של פיצ'רים שברשות הדור הנוכחי. שני הכרטיסים חזקים משמעותית מהמאיצים המובנים במעבד. שוב, יתכן שבתוכנות המקצועיות בכלל לא תרגישי הבדל ביצועים בין הכרטיסים, לפעמים אפילו בינם לבין המובנה במעבד, תלוי בהמון גורמים...

4. המקרה הכי "בלגן" שאני יכול לחשוב עליו הוא כאשר את לא יודעת לנתר מקור תקלה (לבודד רכיב חומרה), ז"א מעדיפה לקחת את כל המחשב למימוש אחריות בחנות - ייתכן שתאלצי לעבור ב-2 חנויות (ואולי לשלם עבור הבדיקה באחת מהן). מבחינת הרכבה ראשונית, אם לא לבד אז תמיד אפשר לתת רכיב חומרה פרטי (כ. מסך לדוגמא) לחנות ממנה רוכשים את המחשב,

בבקשה שירכיבו עבורך על הדרך.

בשם Falcon,

אולי לטובת שיפור ביצועים ע"י ריבוי כרטיסים (טכנולוגית SLI) המאיצים יחדיו משימה אחת (משחק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגמים המדוברים שאני חושבת לקנות הם של ג'יגהבייט 960- זה http://ksp.co.il/?select=.1044..35..45.&list=1&sort=2&glist=0&uin=25963&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

או זה - http://ksp.co.il/?select=.1044..35..201..45.&list=1&sort=2&glist=0&uin=25960&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

http://ksp.co.il/?select=.1044..35..201..45.&list=1&sort=2&glist=0&uin=25076&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0 -970

מה אתם אומרים על ה- 660 וה- 670 ?

1. ה- 670. בכלל אפשר להשוות אותו ל- 970 ? כי הוא קצת עולה פחות ממנו. מצד שני שווה את היחס של עלות- תועלת, כי זה פחות רק ב- 350 ש"ח בערך מה-970. https://www.tms.co.il/search/?q=670

2. ה- 660 משתווה ל- 960? https://www.tms.co.il/product/14739

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...