עזרההה למפרט של מחשב חזק ואיכותי.- רב תכליתי+ גרפיקה וגיימינג טוב מאוד פלוס (לא כבד) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרההה למפרט של מחשב חזק ואיכותי.- רב תכליתי+ גרפיקה וגיימינג טוב מאוד פלוס (לא כבד)

ORLY9992

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 5000-5500

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנסות לחסוך.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עדיף שלא אבל אם יוצא שזה ממש מעט אז לא נורא.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

מחשב רב תכליתי במלוא מובן המילה+ גיימינג (גיימינג לא כבד אך גם לא קל. שיהיה טוב מאוד פלוס ).

עבודה משרדית באופן תדיר ועריכה גרפית תוך שימוש בכמה תוכנות בו זמנית.

כך שאני צריכה שהמחשב יהיה מהיר וחזק לעמידה בעומס של פתיחת 2-3 תוכנות בו זמנית למשלWORD ותוכנות גרפיות נוספו ותוך כדי גם גלישה באינטרנט להעתקת תמונות טקסטים או אובייקטים מהאינטרנט לתוכנה.

כמו כן שיעמוד בעומס של העתקת קבצים גרפיים שנוצרו בתוכנות גרפיות ושוקלות הרבה ,להעתיק אותן לתוכנות גרפיות אחרות או למחשב או ל USBׂׂׂ ודיסק קשיח חיצוני

אני עובדת על הרבה דברים במקביל כך שהמחשב יעמוד בעומס של שימוש בתוכנות לא רק מבחינה גרפית אלא באופן כללי גם פתיחת תוכנה 1 או 2 וגם גלישה באינטרנט.

נוסף לעריכה גרפית ועבודה משרדית בעיקר המחשב גם משמש להורדות למיניהן של HD ותכנים מכל הסוגים של הוידאו. כך שאני צריכה שהמחשב יפעיל בקול ובתמונה באופן רציף וחלק כל וידאו או קובץ ללא שום בעיה(כולל 4K ). כי במחשב הקודם שלי גם כשהוא הפעיל קבצים של וידאו של בלוריי ב-1080P, זה פעל בקרטוע בהילוך איטי ולא בקצב אחיד וחלק .

המחשב לא משמש לעריכת וידאו מקצועית (אלא רק סטנדרטית בכל מיני תוכנות כמו קטיעת חלק מסוים מוידאו או הפיכה לקובץ אחר -דברים רגילים שנראה לי שכל מחשב עומד בו).

באופן כללי זה לא לגיימינג אבל לא יזיק שגם יעלו בו עד כמה שניתן בתקציב משחקים ב רמה גרפית גבוהה כי אני כן מפעילה לעיתים פה ושם ובאופן מזדמן משחקים.

א. במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות ,יש לרשום אותן ואופן שימוש( מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

שימוש תדיר- ב WORD, EXCEL, שימוש תדיר מאוד בתוכנות להפעלת ובדיקת וידאו, הדבקת כתוביות הפיכת קבצים של וידאו לקבצי וידאו אחרים וכדומה.

שימוש תדיר- תוכנות גרפיות של אדובי למיניהן וכל החדשות שבשוק היום -פוטושופ,אינדיזיין,אילוסטרייטור ותוכנות גרפיות כבדות יותר גם של עריכה למיניהן ואנימציה. רצוי מאוד גם תלת מימד ברמה גבוהה אם התקציב מאפשר, ואם לא לצערי איאלץ לוותר . שיהיו כמה שיותר חיבורים למחשב ששימושיים עבורי ולהורדות.

אני מחברת באופן קבוע דיסק קשיח חיצוני למחשב להורדות ואני מתכוונת גם לחבר את המחשב לטלוויזיה לשם ניגון תוכן במחשב וצפייה בזה בטלוויזיה.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: גיימינג לא כבד אך טוב מאוד פלוס.

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב? אין משחקים מסוימים. כל המשחקים החדשים כיום כמו משחקי הרפתקות ועוד (GTA רק אם אפשר אבל לאאאאאאא חובה בכלל)

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך)? מסך על רזולוציית 1080p

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אין צורך בציוד הקפי.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? אין צורך בכונן של צורב דיסקים.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? בין 7-8 רצוי שיהיה שקט אבל לא בשום אופן על חשבון ביצועים.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא. ללא מערכת הפעלה וללא תוכנות נלוות. הרכבת המחשב בחנות.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. KSP בלבדדדדדדדד . אני יכולה רק מאיזור חיפה קריות.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? כמה שיותר מהר ומתי שיתאפשר מבחינת החלטה סופית על מפרט.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה)? כרטיס מסך שיהיה טוב וחזק כמה שניתן מבחינת התקציב, שיהיו כמה שיותר חיבורים שרלוונטיים לי לשימושי המחשב שלי וכמו כן גם חיבורים 2 ו- usb 3 מרובים

ונוסף גם לאחוריים רצוי גם קידמיים. כולל חיבור ל- SDD וsata

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? כן. אבל לא שדרוג מאסיבי. רק בלית ברירה עקב קלקול של של אחד הרכיבים

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: חשוב לי מאוד שהמעבד יהיה i7 ולא i5 ובשום אופן לא על חשבון רכיבים אחרים.

שהפרט יכלול גם כונן SDD לפחות ב128 או 120 GB. וגם דיסק קשיח 1 TB

שהמחשב ישמש לתוכנות גרפיות כבדות יותר של תלת מימד ולא רק דו מימד

המחשב ישמש מישהו נוסף שמתעסק בCUDA, רנדור - שהמחשב ישמש לכך רק אם ניתן בתקציב ואם לא אז לאאאאאאאאא. והוא ירכוש מחשב אחר למטרה זו.

שהמחשב יקרא גם 3D ב- 1080P בתכנים לצפייה, 1080P כמובן וגם במיוחד 4K על כל קבציו לצפייה באופן חלק וללא "קפיצות" או קושי.

חשוב לי מחשב שיהיה חזק מאוד ואיכותי שיחזיק וישמש אותי לשנים רבות מאוד 7 ומעלה שנים אם ניתן. לכןןןןןןןןןן שיהיה לו קירור ואיוורור איכותי מאוד וחזק ובעל רכיבים איכותיים וטובים שלא אצטרך להחליף בעתיד עקב קלקול או קריסה של אחד מהם.

שיהיה דגש על קירור ואיוורור איכותי ביותר של המעבד והוספת מאוורר למארז.( שנראה לי כדאי למקם בתחתית במארז שבחרתי )

בפורם כרטיסי מסך אמרו לי להדגיש שהמפרט יכלול כרטיס מסך GTX970 ולא להתפשר על 960.

לא מוכנה להתפשר בקשר למעבד. ולוקחת רק i7 , ולא i5 .

אין התפשרות על המארז. זה המארז שארכוש- http://ksp.co.il/?uin=20268

חשובבבבבב לציון:

בקשר למחשב הקודם שלי כשעבדתי בו זמנית באינטרנט ו-2 או 3 תוכנות גרפיות פתוחות, המחשב תמיד עשה לי בעיות. וזה גם אחרי וגם לפני שהתחלתי לשמור את העבודות בדיסק הקשיח שבמחשב בכונן D או כונן C. הוא היה איטי ולא עמד בעומס .הפעיל עצמו מחדש או יצא מהתוכנות.

קבצים של עבודות גרפיות מחייבות שינויים רבים מאוד עליהן בתוכנות,ויכולים להגיע גם למשקל כבד בגודלם עם כל התוספות והשינויים. לכן גם לפני ששמרתי את הקבצים וגם אחרי ,בשני המקרים האלו הוא לא עמד בקצב מהירות ועבודה גרפית שוטפת עקב עדכונים ושינויים כל שנייה בקבצים בעת העבודה בתוכנות הגרפיות. בקיצור אני צריכה מחשב שיעמוד בעומס הרב הזה וביכולות האלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mMeCn8h.png

זה בגדול לפי הדרישות

או שתעלי את התקציב או שתורידי בדרישות

ניתן לקחת כרטיס מסך gtx 960 (פחות 400~500שח)

או להוריד ל8 גיגה (לא מומלץ אם את עובדת עם תוכנות כבדות)

נ.ב.

נאאאאאאאאאאא להההההההההפפפפססססססססססססיקקקקקקקקקקק עםם הכתיבבבבבבבבבבב המטוווווווופפפפשששששששששששש הזהההההההההההההה!!!!1111@@@@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.

....12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: חשוב לי מאוד שהמעבד יהיה i7 ולא i5 ובשום אופן לא על חשבון רכיבים אחרים.

...

חשוב לי מחשב שיהיה חזק מאוד ואיכותי שיחזיק וישמש אותי לשנים רבות מאוד 7 ומעלה שנים אם ניתן....

הערה ראשונה - לא ראיתי שום דבר בשימושים שלך ש"מצדיק" מעבד I7 (אני עובד עם מעבד I5 ישן ועושה הרבה איתו ועדיין הוא לא מהווה עבורי צוואר בקבוק). המחשב רחוק מלהיות "מאוזן" עקב כך - דיסק קשיח של 1 ט"ב קטן מדי לרב היישומים היום - ההשקעה גם ב- כפול בגודל תניב לך הרבה יותר ביצועים ו"שקט תעשייתי"

הערה שניה - אף אחד לא מבטיח מחשב שיפעל ל-7 שנים ויספק ביצועים סבירים - במיוחד עם התקדמות התוכנה\מערכות הפעלה. אני לא רואה שום הגיון בלהשקיע המון כסף על משהו שבעוד 4 שנים יהיה בוודאי מיושן.

רב המחשבים לא מחזיקים כל כך הרבה זמן - אם מחשב מחזיק 3 שנים זה טוב - אם 5 שנים זה כבר מצוין - 7 שנים זה כבר בגדר "נס רפואי".

קחי את זה בחשבון - בהצלחה (ובאמת מספיק עם הכתיבה המגוחכת הזו),

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטערת על הכתיבה המרגיזה הזאת. ניסיתי כמה פעמים לכתוב ולהדגיש בצבע אדום, ולא הצלחתי . למרות שבחרתי זה לא שינה איפה שכתוב צבע אוטומתי.

אז יש מספר דברים שלא נראים לי במפרט:

מאוורר- לא נראה לי חזק מספיק. המחשב דולק ללא הפסקה כמעט. הוא חשף מבחוץ לאור והרבה אבק ואוויר כי ממוקם מול מרפסת ולא בחדר ( מפאת חוסר מקום ).

זכרון- אסתפק לעת עתה ב- 8 , אם ארצה אשדרג בעתיד הרחוק

דיסק קשיח - אקח את היותר זול http://ksp.co.il/?uin=14740

לוח אם- לא אכפת לי להסתפק בהרבה יותר זול . הבעיה אני צריכה שיהיה טוב ויתפקד לכל שימושי המחשב שציינתי. גם ב- KSP אין גדלי ATX חוץ מ2 דגמים בודדים יקרים של H97, ואני לא יודעת אם מתאים לי MICRO ATX אם אני הולכת על המארז הזה http://ksp.co.il/?uin=20268 ובכלל אם מתאים MICRO מבחינת כל החיבורים שאני צריכה.

ספק כוח- על הפנים מה שהמלצתם. לא שווה כלום. גם לא שמתם לב לדבר חשוב ביותר. הכרטיס מסך 970 דורש ספק כוח 550

רק ה- 960 דורש ספק של 400. בלי קשר לזה אני צריכה שיהיה 550 ומעלה ולא פחות. ועדיף כמה שיותר ( אבל יש הגבלת תקציב )

מארז- כמעט בטוח שאני לוקחת את זה http://ksp.co.il/?uin=20268 שכבר ציינתי. יש מארז אחר מעולה כמוהו שמשתווה לו מבחינת סירקולציית אוויר, ויקר הרבה פחות שכן פער מחירים קטן לא יעזור לי , ומשתלם יותר לקחת אותו. מבחינת גדלים שיהיה בגודל כמוהו MIDI ולא יותר. MICRO לא נראה לי שזה יהיה טוב ומתאים מבחינת גודל שאר הרכיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטערת על הכתיבה המרגיזה הזאת. ניסיתי כמה פעמים לכתוב ולהדגיש בצבע אדום, ולא הצלחתי . למרות שבחרתי זה לא שינה איפה שכתוב צבע אוטומתי.

אז יש מספר דברים שלא נראים לי במפרט:

מאוורר- לא נראה לי חזק מספיק. המחשב דולק ללא הפסקה כמעט. הוא חשף מבחוץ לאור והרבה אבק ואוויר כי ממוקם מול מרפסת ולא בחדר ( מפאת חוסר מקום ).

זכרון- אסתפק לעת עתה ב- 8 , אם ארצה אשדרג בעתיד הרחוק

דיסק קשיח - אקח את היותר זול http://ksp.co.il/?uin=14740

לוח אם- לא אכפת לי להסתפק בהרבה יותר זול . הבעיה אני צריכה שיהיה טוב ויתפקד לכל שימושי המחשב שציינתי. גם ב- KSP אין גדלי ATX חוץ מ2 דגמים בודדים יקרים של H97, ואני לא יודעת אם מתאים לי MICRO ATX אם אני הולכת על המארז הזה http://ksp.co.il/?uin=20268 ובכלל אם מתאים MICRO מבחינת כל החיבורים שאני צריכה.

ספק כוח- על הפנים מה שהמלצתם. לא שווה כלום. גם לא שמתם לב לדבר חשוב ביותר. הכרטיס מסך 970 דורש 550

רק ה- 960 דורש ספק של 400. בלי קשר לזה אני צריכה שיהיה 550 ומעלה ולא פחות. ועדיף כמה שיותר ( אבל יש הגבלת תקציב )

מארז- כמעט בטוח שאני לוקחת את זה http://ksp.co.il/?uin=20268 שכבר ציינתי. יש מארז אחר מעולה כמוהו שמשתווה לו מבחינת סירקולציית אוויר, ויקר הרבה פחות שכן פער מחירים קטן לא יעזור לי , ומשתלם יותר לקחת אותו. מבחינת גדלים שיהיה בגודל כמוהו MIDI ולא יותר. MICRO לא נראה לי שזה יהיה טוב ומתאים מבחינת גודל שאר הרכיבים.

מאוורר - (של המעבד?) מעולה במחיר מציאה, עבדתי איתו המון, נותן טמפרטורות מעולות יחסית למחיר אין סיבה לקחת יותר ללא oc.

דיסק קשיח - החבילות המוכנות של ksp נותנות הנחה על הדיסק הקשיח שהמלצתי לך, כולמר הוא זול יותר בקניית מחשב.

לוח אם- כנ"ל (נמצא בהנחה בחבילה) "שידרוג" ללוח micro יעלה יותר בקניית מחשב חדש.

ספק כוח - הכרטיס צורך במקסימום 180 וואט ועוד כ150 של שאר המערכת סה"כ 320 וואט ויש לך עוד 200 וואט ספייר.

זה ספק איכותי מאוד עם 5 שנות אחריות שקט במיוחד ויעיל במחיר טוב.

הדור החדש של מדהים מבחינת צריכת חשמל.

את לא צריכה אפילו וואט אחד יותר.

זה עם 8:

k51UUY2.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@ORLY9992

הנה מפרט החורג ב-700 ש"ח מהגבול העליון של התקציב, הכולל מעבד Core i7, כונן SSD בנפח 250GB, זיכרון בנפח 8GB, כרטיס מסך GTX970 והמארז המבוקש - CoolerMaster CM 690 III בעל חלון:

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח Intel

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 4790 3.6Ghz 8MB L3 Cache s1150 - Tray 1

מאוורר למעבד: קירור למעבד Arctic Freezer 7 Pro Rev.2 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte GA-H97-D3H LGA1150, Intel H97, DDR3 1600, 2xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1

זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill 8GB DDR3 1600Mhz PC3-12800 F3-1600C11S-8GNT 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte GTX970 4GB OC GDDR5 2xDVI HDMI 3xDP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: כונן קשיח Western Digital Caviar Blue WD10EZEX 1TB Sata III 1

כונני SSD: כונן קשיח Crucial BX100 CT250BX100SSD1 250GB SSD SATA III 1

ספקי כוח: ספק כח אקטיבי SeaSonic 550W 80+ Gold S12G-550 1

מארזים: מארז ללא ספק עם חלון צדדי CoolerMaster CM 690 III ATX 1

הרכבה: הרכבת חבילה מחלקים שבמבצע

מחיר החבילה: 6190 שקל

עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר

שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

על המעבד ועל כרטיס המסך את לא רוצה להתפשר, אז הם ביחד עולים כ-3500 ש"ח. גם על המארז, שעולה כ-500 ש"ח את לא רוצה להתפשר, אז כבר מדובר על כ-4000 ש"ח לשלושה רכיבים.

על כונן ה אני לא מציע להתפשר - כונן בנפח של 250GB מהיר יותר מאשר כונן בנפח של 120GB. יותר מזה - מכיוון שיש צורך בפתיחת קבצים גדולים רצוי לשמור אותם על כונן ה ולכן יש צורך בכונן בנפח גדול. למעשה אולי אפילו תרצי לקנות כונן גדול יותר לאור השימושים של המחשב שתיארת.

בקשר לספק הכח - גם ספק הכח שהוצע קודם יתאים. מכיוון שרצית ספק כח של 550W, בחרתי את הספק המשתלם בעל הספק כזה.

בקשר לזיכרון - מכיוון שיש חריגה גדולה מהתקציב גם כך, בחרתי רק 8GB.

הדיסק הקשיח שנבחר הוא הכי זול בנפח של 1TB שיש ב KSP.

המאוורר למעבד שנבחר הוא סביר ביותר.

בקשר ללוח האם - ב KSP אין ממש לוחות אם משתלמים, אז ביחס למחירים שלהם הלוח H97-D3H הוא אחד המשתלמים.

עכשו את צריכה להחליט האם להגדיל את התקציב, האם לקנות מחנות אחרת, שבה המחיר יכול להיות זול יותר, או האם לוותר על חלק מהדרישות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אבודה. באמת אפשר להשתגע. אני כבר לא יודעת מה לעשות.....

לקנות מחנות אחרת לא יכולה , כי זה הכי נוח לי יותר קרוב. חלק מסוים אין לי בעיה כמו כרטיס מסך , אבל להתחיל לקנות חלק חלקים במקום מסוים וחלק במקום אחר , זה יהיה בלגן. לא מבחינת הרכבה. זה אין בעיה לקחת חלק אחד או שניים ולבקש מהחנות שבה יקנה המחשב להרכיב לי אותם. הרבה חלקים זה כבר בלגן לקחת לחנות אחרת וגם לבקש להרכיב. גם מבחינת אחריות זה יהיה בלגן.

להגדיל את התקציב אני באמת כבר לא יודעת. לא חשבתי שאני אגיע לסכום הזה. בהתחלה הקצבתי לזה עד 5000 ש"ח, אח"כ העלתי ל5200 . עכשיו אני ב- 5500 ובקצב הזה עד כמה אני אגיע אני כבר לא יודעת.

לוותר על הדרישות גם אני לא יודעת. אבל על המעבד זה בטוח אני לא יכולה לוותר . להשקיע סכום כזה ולקחת בסוף i5 ,ולא i7

בקשר למארז אפילו שאמרתי שאני לא מוכנה להתפשר , למרות זאת אולי אחליט אחרת וארצה לשמוע את הצעתכם בנוגע לכך. כבר שאלתי ולא התייחסתם לשאלה בקשר למארז. http://ksp.co.il/?uin=20268 יש מארז אחר מעולה כמוהו שמשתווה לו מבחינת סירקולציית אוויר ( הוא גם עשוי ברובו מרשת של פיתחי איוורור) ? ויקר הרבה פחות שכן פער מחירים קטן לא יעזור לי , ומשתלם יותר לקחת אותו. מבחינת גדלים שיהיה בגודל כמוהו MIDI ולא יותר. MICRO לא נראה לי שזה יהיה טוב ומתאים מבחינת גודל שאר הרכיבים, לא?

בקשר לכרטיס מסך - ידוע לי שאני לא יכולה לקבל 970 בתקציב הזה ולהיאלץ בלית ברירה להסתפק ב- 960, אבל בפורם אמרו לי לשים כאן בקשת הצעה למפרט , ולהתעקש על ה- 970. ה- 960 לא יספק את הסחורה לכל מה שציינתי? אני כבר לא יודעת

ספק כוח ואיוורור של מעבד ומארז - חשוב לי מכל נוסף לאיכות האיוורור שתהיה גבוהה מאוד , גם השקט. שיהיה שקט לחלוטין או כמה שיותר בזמן מאמץ ובעיקר לא בזמן מאמץ. שכן המחשב דולק יום ולילה , ולעיתים אני משאירה בלילה להורדות מסוימות. כמו כן גם ספק הכוח שלא יתחמם מידי ובעיקר שהמאוורר שלו לא ירעיש כלל.

ביקשתי גם מאוורר למארז ולא שמתם במפרטים

כמו שכבר אמרתי אין לי מושג מה לעשות. אין לי שום החלטות סופיות.

אני אשים כמה הצעות למפרט שניסיתי לבנות. ואם תוכלו בקשה להגיד את דעתם. אולי אפשר לשקלל ביניהם פה ושם

אשים חלק הצעות עם כרטיס 960 וחלק עם 970

- - - תגובה אוחדה: - - -

מפרט 1

lrg15940.jpg

דגם מחשב: מחשב נייח Desktop Intel i5 4590 3.3Ghz - GMR ADVANCED

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 4790 3.6Ghz 8MB L3 Cache s1150 - Tray 1

מאוורר למעבד: קירור למעבד Noctua NH-U12P SE2 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte GA-H97-D3H LGA1150, Intel H97, DDR3 1600, 2xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1

זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill 2x4GB DDR3 1600Mhz Ares Dual Channel CL9-9-9

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte GTX960 ITX 2GB OC GDDR5 2xDVI HDMI DP PCI-E

דיסקים קשיחים: כונן קשיח Seagate 1TB Desktop Sata III ST1000DM003 1

כונני SSD: כונן קשיח Corsair Force LS CSSD-F120GBLS-BK 120GB SSD Sata III MLC Retail 1

צורבי DVD: 0

כרטיסי קול: On Board 7.1 Channel Audio

ציוד רשתות: On Board 10/100/1000

ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולארי Seasonic 650W 80+ Gold X-650 1

מארזים: מארז ללא ספק CoolerMaster CM 690 III Midnight Black ATX 1

מאווררים וגופי קירור: מאורר למארז Noctua NF-A14 FLX 14cm 1200RPM 1

מחיר החבילה: 5215 שקל

עמוד מוצר

הכרטיס מסך כאן הוא בגודלו קטן. הוא מתאים למארז ושאר הרכיבים? איכותי מבחינת קירור? שכן הוא חלק מחבילה ולכן מוזיל את הסכום ב- 150 ש"ח.

כאן משום שהלכתי על כרטיס 960, הרשתי לעצמי לקחת יקר וטוב יותר אני יודעת שיקר אבל אין לי את הפריבילגיה שיש לרוב לקנות את ה-Bulk שכן אין בKSP ). כמו כן הלכתי על מאווררים טובים יותר. מאווררים למארז זה לא כזה קריטי 40 ש"ח יותר פה ושם, שכן הם נוטים להיות זולים .

אני אשים בהמשך,.....עוד מפרטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lrg19242.jpg

דגם מחשב: מחשב נייח Desktop i7 4790 3.6Ghz - IR22

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 4790 3.6Ghz 8MB L3 Cache s1150 - Tray

מאוורר למעבד: קירור למעבד Scythe Katana 3 SCKTN-3000i CPU Cooler 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte GA-H97-HD3 LGA1150, Intel H97, DDR3 1600, 2xPCI-E, VGA, DVI, HDMI

דיסקים קשיחים: כונן קשיח Western Digital Caviar Blue WD10EZEX 1TB Sata III 1

כונני SSD: כונן קשיח Transcend SSD370 TS128GSSD370 128GB SSD SATA III 1

ספקי כוח: ספק כח אקטיבי SeaSonic 520W 80+ Bronze S12II-520 1

מארזים: מארז ללא ספק Antec P100 Mid Tower Black 1

מחיר החבילה: 5514 שקל

עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר

שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

5514שח עם כל מה שאת צריכה

מארז p100 שקט מאוד ומגיע עם 2 מאווררים

כרטיס מסך באורך מלא

תתחדשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@ORLY9992

1. המפרט ש dp92 הציע יותר זול כי מסתבר שעבור מחשב שנמכר כ"חבילה מוכנה" ב KSP מחירי הרכיבים קצת יותר נמוכים לעומת הרכבת מפרט חדש מאותם הרכיבים בדיוק.

2. אפשר לקחת מארז CM 690 III ללא חלון צד ב-390 ש"ח במקום אותו המארז עם חלון צד שעולה 525 ש"ח.

3. אני שוב אחזור - אני לא חושב שכדאי להתפשר פה על כונן ה - אם התקציב בעייתי, עדיף לא לקנות כונן כלל ובהמשך להוסיף אחד בנפח של 250GB.

4. אני חושב שמשתלם להוסיף עוד 20 ש"ח בשביל לקחת את הלוח H97-D3H במקום את ה H97-HD3 פשוט כי הוא בעל חיבורי M.2 ו SATA Express.

5. אפשר לקנות מודול אחד בנפח של 8GB מאשר שניים בנפח של 4GB כל אחד ולחסוך 7 ש"ח, אבל במקרה כזה הזיכרון יעבוד בתיזמונים של 11-11-11 ולא 9-9-9 (שזה כנראה לא יהיה מורגש).

6. אפשר לחסוך קצת ע"י התפשרות על קצת פחות טוב למעבד.

7. אני מציע לקנות ספק כח בעל תקן Gold ו-5 שנות אחריות גם אם זה אומר שהוא יהיה קצת יותר יקר. אין צורך בספק כח בעל הספק של 650W או בספק כח מודולרי - זה סתם יקר, וספק כח בעל הספק של כ 550W (או קצת פחות) בהחלט יספיק לדרישות הכח של המחשב.

אגב, ההודעה הראשונה היא מאד לא מסודרת - יש הרבה מאד רווחים מיותרים, הדברים החשובים לא מודגשים ויש הרבה מילים עם "אותיות דביקות". כל זה גורם לקורא להחמיץ חלק מהדברים שכתבת, ולכן דיי ברור מדוע אף אחד לא התייחס לדרישה למאוורר נוסף למארז.

בקשר להעתקת המפרט מ KSP - כאשר את בונה מפרט, יש כחלק העליון בצד כפתור בשם "העתק לפורום":

copy_s.png

לחיצה עליו תפתח חלון עם BBCode שאותו אפשר להעתיק לפורום בכדי לקבל מפרט מסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- dp92, ולכל מי שיכול לעזור לי בקשה. אם תוכלו להציע מפרטים שכוללים את הנ"ל:

בכוננים הקשיחים אני הולכת על אלה

SSD

זה

http://ksp.co.il/?select=.1033..152..112..375.&list=1&sort=2&glist=0&uin=20316&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

או

http://ksp.co.il/?select=.1033..152..493..375.&list=1&sort=2&glist=0&uin=26609&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

אני אתפשר סופית על ה- 120 SDD ( אם אצטרך אשדרג בעתיד ) ודיסק קשיח אני מעדיפה של 1TB ולא

ספק- רק מודולרי גולד ו-Ball Bearing את ה650 שכבר ציינתי

http://ksp.co.il/?select=.1108..140..142..555.&list=1&sort=2&glist=0&uin=10263&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

או

http://ksp.co.il/?select=.1108..140..142..551.&list=1&sort=2&glist=0&uin=17674&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

מארז- אני מעדיפה את זה שאמרתי מלכתחילה, ובעדיפות שנייה אותו מארז CM 690 III ללא חלון צד ב-390 ש"ח. http://ksp.co.il/?list_compare=.20267..20268..

זכרון- 2 4GB, אני מעדיפה. חשוב לי לנסות לחסוך אבל בסכומים משמעותיים, לא 10-20 ש"ח פה ושם.

לא מוכנה להתפשר על מאוורר מעבד עם מיסב איכותי ותוחלת חיים ארוכה. לכן הלכתי על . לא יודעת

אם טובים כמוהם מבחינה זו.

לא עניתם מה ששאלתי לגבי כרטיס המסך 960 בגודל הקטן יותר. אני צריכה מאוורר למארז כמו שכבר ציינתי. ( ראו הערות לגבי זה במפרט הראשון ששמתי , וכמו כן הערות נוספות שם )

- - - תגובה אוחדה: - - -

תיקנתי את המפרט ה- 1 בגלל יוקר הספק , ושמתי את המארז הזול.

מפרט 2

כאן בגלל שלקחתי את ה- 960 כרטיס מסך, לקחתי את הספק 650 ( שיותר אני רוצה) . ואילו את המארז לקחתי בלי החלון

עם כרטיס מסך 960 רגיל , ולא מיני כמו במפרט ה- 1 ששמתי.

lrg19242.jpg

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte GTX960 WindForce OC 2GB GDDR5 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

כונני SSD: כונן קשיח Corsair Force LS CSSD-F120GBLS-BK 120GB SSD Sata III MLC Retail 1

מחיר החבילה: 5348 שקל

עמוד מוצר

מפרט 3

כאן בגלל שלקחתי את ה- 790 כרטיס מסך , לקחתי ספק זול יותר .ונשארתי עם המארז הזול בלי החלון.

lrg19242.jpg

ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולארי SeaSonic 550W 80+ Gold G-550 1

מחיר החבילה: 5928 שקל

עמוד מוצר

מפרט 4

אותו מפרט כמו 3 , אך עם ספק טוב יותר ( בהוספה של 130 ש"ח ואולי משתלם יותר ? )

lrg19242.jpg

מחיר החבילה: 6058 שקל

עמוד מוצר

מקווה שתוכלו לעזור לי מה להחליט , אולי לשקלל ביניהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

logo-dark.png

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים

1479 ₪ - Quad i7 4790 3.6Ghz S1150

459 ₪ - * מבצע * - GA-H97M-D3H S1150

590 ₪ - * מבצע * - 16G (2x8GB) 1600Mhz

1899 ₪ - GTX970 4GB G1 Gaming OC

515 ₪ - SSD BX100 250GB MLC SATA III

285 ₪ - 1T 3.5'' Sata3 Barracuda 3 Years Warranty

519 ₪ - * מבצע * - GX500 Wind + FSP Hyper 600W 85 Plus BUNDLE

115 ₪ - * מבצע * - Freezer 7 Pro Rev.2

מחיר סופי: 5861 ₪ למזומן

5978 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רלוונטי לי. אני יכולה רק ב- KSP ולא בחנות אחרת. או אולי אייבורי

תודה על הכוונה לעזור, אבל לא התייחסת לגבי מה שציינתי בקשר לזכרון (שאקח רק 8 ), SDD רק 120GB, והמארז רק מה שאמרתי או משהו בסגנון ( מראה כמו שלו ובעיקר יכולת איוורור מעולה ). מאוורר למעבד גודל 120 שיהיה , ולא סביר כמו Freezer 7 Pro Rev.2 , אלא יותר טוב ממנו בעיקר בתוחלת חיים.

נוסף אני צריכה מאוורר איכותי מאוד למארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור ההתלבטות היא בין כרטיס מסך GTX970 ו GTX960 ובין ספק כח SeaSonic 550W 80+ Gold G-550 ו Seasonic 650W 80+ Gold X-650.

1. כמעט כל מחשב כיום שאינו מיועד להמהרה ושהוא בעל כרטיס מסך יחיד יעבוד עם ספק כח איכותי בעל הספק של 550W. לכן ספק כח של 650W הוא דיי מיותר כאן.

2. "מפרט 2" הוא מיותר - אין טעם לקחת כרטיס מסך חלש יותר (מבחינת דרישת ההספק) ולשדך לו ספק כח חזק - אם כבר, עדיף היה לקחת גם את ספק הכח ה"חלש" יותר וגם את כרטיס המסך ה"חלש" יותר.

3. מבין שלושת המפרטים הנ"ל, "מפרט 3" הוא לדעתי הכי משתלם (בהתחשב במחירים של KSP), אבל גם הוא חורג מהתקציב המקסימלי שהוגדר (עד 5500 ש"ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- smalul ולמי שיכול לעזור

איך אני בונה מפרט גם באייבורי? מישהו יודע? אין שם מערכות מחשב מומלצות שניתנות לשינוי של כל הרכיבים .

אני אגש ל- 2 החנויות להצעות מחיר, ואז אחליט איזה.

לשם כך אני צריכה גם מפרט מאייבורי. אי אפשר ללכת לשם בלי איזה שהוא דף מפרט ומחיר. אם מישהו יכול לשים בקשה גם משם. גם הרכיבים והמחירים חלק שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...