מפרט מחשב עד 3.5K לגיימינג ועוד... קונה בהקדם האפשרי! - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב עד 3.5K לגיימינג ועוד... קונה בהקדם האפשרי!

kofikoking

Recommended Posts

אם יש לך מחשב עם SSD אין ממש צורך להסביר.

אין SSD של 125GB אלא 120/128GB או 240/250/256GB בכל מקרה כמו שאתה יכול לראות במפרט השני נכנס לך בתקציב רק של 128GB של Sandisk מעבר לזה תיהיה חריגה אבל אם אתה מוכן לחרוג אז לך על BX100 250GB.

באנגלית זה נקרא OverClock או בקיצור OC ובעברית זה נקרא המהרה, אתה יכול לשאול את TMS אבל לא נראה לי שהם עושים המהרה לכרטיסי מסך בכל מקרה אתה לא אמור לעשות דבר כזה בלי הגיון יש מדריכים ככה שאפשר לעשות את זה לאט ובטוח.

מדריך אוברקלוק לכרטיסי AMD באמצעות MSI Afterburner

בנוסף אתה גם יכול לשאול בפורום כרטיסי מסך אבל לפני הכל תשתמש בכרטיס ללא ותראה אם הוא מספק אותו כי אם כן אין צורך להמהיר וברגע שהוא קצת פחות יספק אותך אז תחשוב על להמהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחשב עם R9 290X ואני רוצה לעשות לו OC בגלל שהוא לא מספק אותי,

ולפי מה ששמעתי הקירור שעשו לו עם OC לא הולך כל כך ביחד, אני צריך לפתוח את המגבלה שלו ואז הוא עושה רעש של מטוס...

וכנראה שה7950 לא יספק אותי(אפילו שזה מחשב לסלון,אח שלי הקטן ירצה לשחק משחקים)

בקיצור תודה:) ענית לי על השאלה. והתכוונתי בSSD ל128GB(אני צריך את זה רק למערכת ולתוכנות קטנות,שאר הדברים הגדולים וגם התוכנות האחרות בHDD)

עריכה: אחי אתה יכול לשלוח לי מדריך מעודכן לOC? בתכונה החדשה של יש כל מיני אפשרויות אחרות,

ועוד כל מיני שטויות,אז אין לי את מה שיש במדריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...