GTA V - דיון טכני על תקלות ופתרונות - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - דיון טכני על תקלות ופתרונות

djelectric

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום לאחרונה שמתי לב שחלק מהטקסטורות מציירות את עצמן במהלך המשחק. אני שם לב לזה במיוחד במהלך נסיעה... הצמחים ממש מציירים את עצמם כפי שניתן לראות בסרטון שצירפתי. לא זכור לי שזה היה ככה בהתחלה אבל לאחרונה התחלתי להבחין בזה. יש פתרון לתופעה?

ניסיתי לשנות הגדרות ולשים את המשחק ב High Priority וזה לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוידאו שצירפת פרטי.

בכל מקרה, תעלה draw distance לכמה שאתה יכול - זה מה שמשפיע על המרחק שבו יתחילו להופיע אובייקטים (יש גם תחת advanced הגדרה של high streaming while flying או משהו כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הסרטון אמור לעבוד.

שיחקתי קצת עם ההגדרות המתקדמות ומה שפתר בגדול את הבעיה זה להעלות את ה Extended Distance Scaling עד הסוף. זה די פגע לי בביצועים, כבר לא יציב על 60 לפחות לא במדבר. Distance Scaling היה עד הסוף כל הזמן.

מוזר שהתחלתי לשים לב לתופעה רק לאחרונה כי לא שיניתי הגדרות אף פעם, שיחקתי תמיד בברירת המחדל שקבע לי המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הסרטון אמור לעבוד.

שיחקתי קצת עם ההגדרות המתקדמות ומה שפתר בגדול את הבעיה זה להעלות את ה Extended Distance Scaling עד הסוף. זה די פגע לי בביצועים, כבר לא יציב על 60 לפחות לא במדבר. Distance Scaling היה עד הסוף כל הזמן.

מוזר שהתחלתי לשים לב לתופעה רק לאחרונה כי לא שיניתי הגדרות אף פעם, שיחקתי תמיד בברירת המחדל שקבע לי המשחק.

גם לי זה קרה, מחקתי את settings.xml שב"מסמכים שלי" והגדרתי מחדש את ההגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי להתחבר, אחרי כמה ניסיונות כושלים.

במהלך המשחק נתקלתי בכמה באגים כמו אי יכולת לזוז שנפתר ברגע שהרגו אותי (כניסה ויציאה ממשימה לא עזר)

או למטה בצד שמאל הודעה שאי אפשר להתחבר לשרת ולכן חלק מהSERVICES לא יהיו זמינים

או הודעה דומה של אי יכולת לשמור את ההתקדמות שלי במשחק (WTF?!)

עוד מישהו חווה את זה? או שזה רק אני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי להתחבר, אחרי כמה ניסיונות כושלים.

במהלך המשחק נתקלתי בכמה באגים כמו אי יכולת לזוז שנפתר ברגע שהרגו אותי (כניסה ויציאה ממשימה לא עזר)

או למטה בצד שמאל הודעה שאי אפשר להתחבר לשרת ולכן חלק מהSERVICES לא יהיו זמינים

או הודעה דומה של אי יכולת לשמור את ההתקדמות שלי במשחק (WTF?!)

הצטרפת לcrew חדש? יש באג שגורם לזה. אם כן אז תצא ממנו ותכנס למשחק.

עוד מישהו חווה את זה? או שזה רק אני...

הצטרפת ל crew חדש אוליי? אם כן אז צא ממנו וכנס למשחק. זה באג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אני חייב לציין שעד ליפני שבועיים המשחק עבד לי מצוין בלי קריסות ובעיות אך לאחרונה התחילה לי בעיה מאוד מעצבנת, שהטלפון מתכווץ לרמה שאי אפשר לראות אותו וגם אין אפשרות בתפריט לסמן על האפשרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

שלום, בזמן האחרון המשחק קורס לי קבוע אחרי סשן של שעתיים בערך בסינגל, זה תמיד קורה כשאני עובר בין שחקן לשחקן... המשחק קופא, ואז נותן לי תיבת שגיאה...

יש גם הודעת שגיאה של רוקסטר קלאב, כשאני נכנס שוב זה עובד...

היו לי בעיות דומות גם עם 8.1 כשהתחילו בעיות עם הדרייברים.

מה אפשר לעשות? תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לעזור לי? התקנתי את המשחק קיבלתי שגיאה שבחיפוש בגוגל אמרו להתקין מחדש.

אז מחקתי ועכשיו כשאני מנסה להתקין מחדש אני מקבל את ההודעה הזאת.

יש חיבור לאינטרנט!

גם לפני כשהוא הוריד את המשחק בפעם הראשונה היו לי הרבה ניתוקים של ההורדה (מה שכנראה פגם את הקבצים מלחתחילה)

צירפתי תמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...