i3 2100 / i3 4160 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

i3 2100 / i3 4160

Rockstatement10

Recommended Posts

פשוט אנחנו קונים מפרט די בסיסי בשביל אחי והוא רוצה משחקים חדשים גם אם זה על הגדרות נמוכות, קונים לו מחשב במחיר נמוך עם כרטיס מובנה שמגיע עם המעבד הזה.

אז חשבתי לאחר שנקנה להחליף את המעבדים והלוחות אם ביניהם ולחבר למחשב שלו גם כרטיס חיצוני שיש לי ויהיה בסדר.

הוא לא באמת ירגיש הבדל במשחקים לדעתי בין 2100 ולבין 4160 אז אשים לו 2100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך המצב, תשאיר לו את ה2100 כמו שאתה אומר, ה4160 אמנם חזק יותר אך לגיימינג כנראה שלא יהיה הבדל גדול ביניהם .

דרך אגב התבלבלתי בין 4160 ל4360 שחזק בכ30% מה2100 (במבחנים סינתטיים) :)

4160 יותר חזק אבל לא משמעותית כמו שציינתי בהתחלה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שיהיה הבדל קשה לי להעריך עד כמה, מה גם שתלוי גם באילו משחקים מדובר.

יהיו כאלו שלא יהיה בהם הבדל כלל, כאלה שנשענים יותר על כרטיס המסך, ויהיו כאלו שיהיה בהם הבדל כלשהו גדול או קטן, במשחקים שנשענים יותר על כוח עיבוד כגון וכו'.

אם אתם קונים בכל מקרה את המחשב, הכי טוב שתנסה ותראה בעצמך, במקום שנזרוק פה ניחושים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף למעבד עצמו, יש לי במחשב גם שמחובר ל-SATA 2 בגלל שאין לי SATA 3 בלוח.

אז אם אעשה החלפת מעבדים, אני אוכל גם לחבר את ה- שלי לסאטה 3 כי בלוח של 1150 שנקנה יהיה את זה.

ככה שאקבל מעבד חדש יותר וגם SATA 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ינוצל טוב יותר בהחלט, אבל לאיזה מטרה :)

זה לא שאתה מעתיק מSSD לSSD קבצים כל היום נכון?

כמה שאני יודע, מה שהופך את המחשב שלך למהיר עם זה לא מהירויות הכתיבה והקריאה שאתה רואה בbenchmarks, אלא זמני הגישה לקבצים שבהם בין sata2 לsata3 אין הבדל גדול ומספר הפעולות בשנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבכל זאת אחליף ביניהם.

אח שלי לא יפסיד או משהו כזה אם אתן לו 2100 במקום 4160 אני מניח.

במארז של המחשב שנקנה לו יהיה גם 3 קדמי והלוח הנוכחי שלי לא תומך בזה, אבל אני מניח שזה לא ישנה לו הרבה :)

הבעיה היא רק איך אפשרי לחבר את הכפתור ה-POWER וכל השטויות האלה ללוח אם כשאני אחבר אותו, תמיד מסתבכים עם הדבר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תבין אותי לא נכון :) אין לך שום סיבה לא להחליף ביניהם, אני פשוט מנמיך צפיות כדי שלא תתאכזב.

בכל מקרה אתה רק תרוויח.

לגבי השאלה שלך, לא מסובך כלל, על כל חוט כתוב מה הוא עושה, ובמדריך של הלוח אם, יש דיאגרמה פשוטה שמראה לאן מחברים כל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...