צריך מפרט למחשב בערך 6K למשחקי Gaming במיוחד GTA V - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מפרט למחשב בערך 6K למשחקי Gaming במיוחד GTA V

moshebit

Recommended Posts

הי,

אני מעוניין למחשב שיריץ לי את GTA 5 החדש שיוצא על ( אם זה אפשרי כי ראיתי שציינו בשלא קיים כיום מעבד שיודע לטפל ב כמו שצריך) .

אני מעוניין לקנות גם מסך אם כמובן היה ניתן לעבוד ברזולוציה הזאת מבחינת עיבוד ?

מוכן להתגמש לגבי המחיר אם יש משהו שמשפר משמעותי .

תודה רבה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, אתה קצת טועה בנוגע לאופן המגבלה כיום עבור עיבוד תמובנה ברזולוציית 4K

מי שמגביל זה לא המעבד (CPU) אלה המאיץ הגרפי (כרטיס מסך - GPU) שצריך ולא מצליח להתמודד עם רינדור 3D ברזולוציות כאילו.

קיימים מערכי SLI שכן מסוגלים להתמודד במידה מסויימת ובנוסף אני נוטה להאמין שGTA V לא יידרוש חומרה מפלצתית כלכך ככה שאולי הוא ספציפית כן יצליח להפעול בכרטיס בודד.

בכל אופן כרטיס 970 הוא הכיוון שלך כרגע בתקציב הזה

אם תגדיל את התקציב אולי תצליח להגיע ל970 ב שזה קצת יותר קרוב למה שביקשת אבל גם לא ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על משחק שעוד לא יצא אפשר רק לשער בכל מקרה על משחקים קיימים לא כל משחק יהיה על 60FPS וגם אי אפשר פשוט לבקש 60FPS קבוע זה כנראה יהיה בין לבין במצבים השונים(סצנות עמוסות יותר פחות FPS) כמובן שגם אפשר להתפשר פה ושם בחלק מההגדרות בשביל יותר FPS אם רוצים.

בכל מקרה פותח הדיון וnaki הביקורות הבאות יכולות לעזור

GeForce GTX 970 SLI review - Ultra High Definition 4K - 3840x2160 Performance - Guru3D

GeForce GTX 980 2 and 3-way SLI review - Introduction - Guru3D

בנוסף פותח הדיון תענה בבקשה על השאלון

חוקי פורום מפרטי מחשב + שאלון - חובה לקרוא!

1. מה התקציב המקסימאלי?

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

בכל מקרה בשביל i7 יחד עם 8GB וSLI של GTX970 ועם בנפח 120/128GB או HDD בנפח 1TB אתה תגיע לאזור ה7K+ כנראה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^איך 7K בלי מסך אם אתה לא יודע את שאר הדרישות של פותח הדיון?

קודם כל תודה רבה לכולם על הרצון לעזור לי .

לגבי שאר הדרישות , החיסרון הגדול שכל המערך של המחשב החזק ללא מסך לא יתן לי את מלוא הגרפיקה הרצויה.

השאלה אם יש מסכי איכותיים שיורדים מ - 3000 ש"ח ? ולגבי הביצועים של מסכי - יש פחות טובים ויותר טובים כמו שאר רכיבי המחשב ? או כל המסכי שקיימים למחשב יתנו תוצאה מעולה עם מחשב חזק ב מבחינת 4K 60FPS ? השאלה אם הגודל של המסך כן ישפיע על החוויה או בגלל שזה מחשב ולא סוני אז זה בסדר ?

מהם הפרמטרים החשובים שצריך לשים דגש במסך 4K - יחס ניגודיות גבוה , MS ?

אשמח לעזרה בשאלות האלה :

1. מזה מערך SLI בכרטיסי מסך לדוגמא 970 , מה הבדל בינו לבין הכרטיס המסך הרגיל של NVIDIA 970 ?

2.לגבי SSD עדיין לא הבנתי אם הוא משפר באמת את המהירות , כי נגיד שהמערכת הפעלה יושבת על ארד דיסק מכני של WD 2TB , והמשחק מותקן על SSD אז המשחק יעלה יותר מהר ויזוז יותר מהר אפילו שמערכת הפעלה עצמה מותקנת על ארד דיסק מכני ? אין שיתוף פעולה בין מערכת הפעלה ברקע לבין המשחק עצמו ?

3.יש מצב שפתאום אחרי שהמשחק יוצא רק הכרטיס 980 יריץ אותו על מקסימום ו970 לא יספק את כל האפשרויות במשחק ?וכרטיס 980 מכיל כמה כרטיסים ביחד או שהוא יחיד ? ושאלה קטנה מה הבדלים בין GTX / GT/G/M מקווה שרשמתי אותם כמו שצריך ...

תודה רבה וחג שמח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את השאלה לגבי המסך עדיף שתפנה לפורום מסכי מחשב.

1.מערך SLI(טכנולוגיה של חברת NVIDIA) או CrossFireX(טכנולוגיה של חברת AMD) זה פשוט זוג שמחוברים ללוח תומך בזוג כרטיסי מסך(יש גם מעבר לזוג).

2.לגבי מאחר ואין לך והיו פה כבר בימים האחרונים לא מעט דיונים אני פשוט אקשר ואצטט

מחפש לקנות רכיב שישפר את ביצועי המחשב שלי. האם כדאי? - 22-03-15

לא פשוט להסביר לאדם שאינו מבין את משקלם של דברים, מה בדיוק יתן לו מבחינת ביצועים.

SSD מסוגל להאיץ רק פעולות כונן, ולשפר תגובתיות ותוכנות שתלויות בפעילות כונן.

מעבר לכך לא עושה כלום.

יש מצב שתהיה מאוד מופתע לטובה מהשיפור בתגובתיות הכללית.

ויש מצב שתהיה מאוכזב שאין שיפור בדברים שבהם אולי חשבת שיש קשר לכונן ואין.

אולי גם וגם.

לכל הפחות הSSD יאפשר לך לעבור תוך רגע בין תוכנות בזמן שאתה מחכה למשהו שיסתיים, מבלי שהכונן יתקע לך את תגובתיות המערכת.

גן עדן למולטיטסקינג.

כמה הבהרות לאור העצות שניתנו פה, שנזכרו להסתייג מהן רק בעמוד זה וגם אז לא בלי טעויות (לפחות לפי ידיעתי): כונן אכן רלוונטי אך ורק לפעולות דיסק - העלאה של מערכת ההפעלה, טעינת תוכנות, פתיחת\שמירת קבצים וכו', וכתוצאה מכך אכן לא תהיה לו השפעה ישרה על זמני עיבוד נתונים - אבל, יש דבר כזה שנקרא וירטואלי, שהוא למעשה קובץ של מערכת ההפעלה שמתפקד בתור "הרחבת RAM", שיושב על דיסק המערכת ולכן כמובן מושפע מביצועיו. בהתחשב בכך שכמות הזכרון הפיזי במחשב המדובר קטנה יחסית, לחלוטין לא מן הנמנע שתוכנות בעלות צריכת גבוהה שאינן חיוניות לתפקוד הבסיסי של המערכת, ובפרט תוכנות לעיבוד גראפי, מופנות לזכרון הוירטואלי האיטי - שכמובן יהפוך למהיר הרבה יותר באם הדיסק יוחלף בSSD.

בנוסף מערכת ההפעלה צריכה להיות מותקנת על הSSD כדי להנות מהביצועים כנ"ל לגבי משחקים ותוכנות שרוצים שיהנו מביצועי הSSD.

3.אתה צריך זוג מאותו הדגם ונראה לי שאין לך בכלל מושג כי GTX980 אחד עולה 3K-3.1K(תלוי בגרסה כמובן) אז זוג יעלו לך בכל התקציב או יותר ולא ישאר כסף בכלל לשאר המחשב ככה שאם אתה רוצה אתה יכול ללכת על זוג של GTX970 תלוי כמובן מה התקציב הסופי(?) ותענה על השאלון שיהיה קל יותר לעזור לך.

אבל רק שיהיה לך ברור תמיד עדיף כרטיס מסך יחיד בגלל שזוג דורש יותר חשמל, מתחמם יותר ויש יותר בעיות עם מנהל ההתקן(Driver) אבל בשביל לשחק על אין כרגע ממש ברירה חוץ ממערך כרטיסים.

לגבי השאלה הקטנה הטבלה הבאה תעזור

goGkO5k.jpg

בגלל שאני רואה שאין לך יותר מידי מושג למה אתה נכנס אני ממליץ לך לשאול לפני לגבי מערך כרטיסים פה בפורום כרטיסי מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את השאלה לגבי המסך עדיף שתפנה לפורום מסכי מחשב.

1.מערך SLI(טכנולוגיה של חברת NVIDIA) או CrossFireX(טכנולוגיה של חברת AMD) זה פשוט זוג שמחוברים ללוח תומך בזוג כרטיסי מסך(יש גם מעבר לזוג).

2.לגבי מאחר ואין לך והיו פה כבר בימים האחרונים לא מעט דיונים אני פשוט אקשר ואצטט

מחפש לקנות רכיב שישפר את ביצועי המחשב שלי. האם כדאי? - 22-03-15

בנוסף מערכת ההפעלה צריכה להיות מותקנת על הSSD כדי להנות מהביצועים כנ"ל לגבי משחקים ותוכנות שרוצים שיהנו מביצועי הSSD.

3.אתה צריך זוג מאותו הדגם ונראה לי שאין לך בכלל מושג כי GTX980 אחד עולה 3K-3.1K(תלוי בגרסה כמובן) אז זוג יעלו לך בכל התקציב או יותר ולא ישאר כסף בכלל לשאר המחשב ככה שאם אתה רוצה אתה יכול ללכת על זוג של GTX970 תלוי כמובן מה התקציב הסופי(?) ותענה על השאלון שיהיה קל יותר לעזור לך.

אבל רק שיהיה לך ברור תמיד עדיף כרטיס מסך יחיד בגלל שזוג דורש יותר חשמל, מתחמם יותר ויש יותר בעיות עם מנהל ההתקן(Driver) אבל בשביל לשחק על אין כרגע ממש ברירה חוץ ממערך כרטיסים.

לגבי השאלה הקטנה הטבלה הבאה תעזור

goGkO5k.jpg

בגלל שאני רואה שאין לך יותר מידי מושג למה אתה נכנס אני ממליץ לך לשאול לפני לגבי מערך כרטיסים פה בפורום כרטיסי מסך.

תודה רבה על העזרה ,

מצטער שלא חזרתי לא הייתי פה , וגם לא שמתי לב לשאלון שאמרת לי , אני ממלא :

1. מה התקציב המקסימאלי?6-7 K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? להביא את המחשב המשתלם ביותר במחיר הזה עם הרכיבים איכותיים שאפשר

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?500 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?משחקים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. V , WITCHER 3 ,

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).(אני מעוניין לקנות מסך שיתמוך ברזולוציה FULL HD לפחות עם קצב רענון גבוה)

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.(רק מסך אשמח להמלצות*)

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 1 - אם התכוונת ששקט זה הכי חשוב.

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?את האמת אני לא מבין בזה , אלה אם אתם ממליצים לעשות את זה גם במצב של איכותיים אז אני אשמח למדריך .

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?לא אין צורך

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אשמח IVORY את האמת אני כל הזמן בודק אצלם .(ואני הסתכלתי במפרטי GAMING שלהם הינה קישור :

https://www.ivory.co.il/catalog.php?act=cat&id=10194

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?שבוע שבועיים קרובים

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).אפשרות לחיבור לרסיבר בהמשך עם שיוציא 5.1 או אפילו יותר

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? אין כרגע , אך תמיד טוב להשאיר פתח בנוגע לשדרוג כרטיס מסך של שיגיע , במידה וזה רק כרטיס מסך ושאר הדברים לא יהווה צוואר בקבוק שהטכנולוגיה תצא ?

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

לגבי הכרטיסי מסך לא הבנתי מה הבדל עדיין GTX ,GT ,G ,M ? הסתכלתי בטבלה ששלחת לי , הבדל הוא רק במהירויות ? זה גנרי לגבי כל כרטיס מסך עם התוספת לשם שלו ככה ?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי רמת השקט לא אני כתבתי את השאלון והכוונה היא ש8 זה הכי שקט ו1 זה הכי רועש.

ממש לא משתלם לקנות מחשב מוכן ובטח שלא מאייבורי וככה לא ממש בודקים בשביל זה באת לפורום.

מאחר והקנייה מתוכננת לעוד שבוע שבועיים(לא ברור בדיוק מתי) עדיף שתקפיץ את הדיון מספר ימים לפני הקנייה מאחר ויש מבצעים שמשתנים.

לגבי כרטיסי המסך בלי לחשוב יותר מידי בתקציב שלך הכי משתלם יהיה GTX970.

אגב לא ברור לי לגמרי באיזה רזולוציה אתה מתכוון לשחק מצד אחד בהתחלה כתבת מסך ובשאלון כתבת מסך FHD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי רמת השקט לא אני כתבתי את השאלון והכוונה היא ש8 זה הכי שקט ו1 זה הכי רועש.

ממש לא משתלם לקנות מחשב מוכן ובטח שלא מאייבורי וככה לא ממש בודקים בשביל זה באת לפורום.

מאחר והקנייה מתוכננת לעוד שבוע שבועיים(לא ברור בדיוק מתי) עדיף שתקפיץ את הדיון מספר ימים לפני הקנייה מאחר ויש מבצעים שמשתנים.

לגבי כרטיסי המסך בלי לחשוב יותר מידי בתקציב שלך הכי משתלם יהיה GTX970.

אגב לא ברור לי לגמרי באיזה רזולוציה אתה מתכוון לשחק מצד אחד בהתחלה כתבת מסך ובשאלון כתבת מסך FHD?

התכוונתי אז ל 8 הכי שקט .

התכוונתי ל IVORY כי זו החנות פה שיש לי בעיר למחשב רצינית , ואשמח לדעת למה לא כדאי לקנות שמה ? הם מוכרים חלקים לא אמיתיים ?

אני רוצה לקנות את המחשב בימים האלה , בגלל זה אני שואל איזה מפרט כדי כי אני רוצה אותו ל GTA , יש לך מבצעים או הנחות שאתה מכיר בימים אלה ?

אתה ממליץ לקנות חלקים של מחשב ולהרכיב לבד מאשר בנוי שלם ? עקרונית אני יכול לבוא לחנות ולבחור מה לשים במחשב , אז מה הבדל אם אני קונה את החלקים ומרכיב לבד או מהחנות?

לגבי המסך זהו אני חושב בגלל שאין כרגע תמיכה ב בכרטיס אחד זה בעייתי וגם השקעה של מסך יקר בשביל זה , זה הוצאה רצינית , עם 970 ומסך איכותי על FULL HD נראה בסדר , יש הבדל משמעותי בין לבין FULL HD על יותר מ 60 FPS ? אשמח להמלצתך בנושא .

תודה רבה ,

שבת שלום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייבורי חנות פשוט פחות מומלצת בפורום ואם כבר קונים מהם אז עדיף בהתאמה אישית, לגבי העניין עם החלקים שכביכול משומשים שנמכרו כחדשים זה כנראה מקרה ישן, אבל בכל מקרה לא שווה לדעתי מאחר ויש לך מבצעים ומחירים טובים יותר אצל TMS/Plonter וממילא החנות מרכיבה לך ככה אתה מקבל פשוט מפרט מחשב יותר טוב.

לגבי רזולוציית היא גבוהה יותר פי 4 מFHD ככה שלתחזק רזולוציה כזאת יידרש יותר בעוד שלGTX970 יחיד לא תיהיה בכלל בעיה על FHD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...